Charitativní Pečení pro dobrou věc

Každou třetí středu v měsíci od 10 do 17 hodin se před Kavárnou Slunce v Unhošti koná Pečení pro dobrou věc. Charitativní stánek provoní naše vyhlášené koláče právě vyndané z trouby, najejich přípravě se v chráněné pekárně Slunce podílejí lidé se zdravotním postižením Kromě koláčů si budete moci koupit i jiné dobroty jakými jsou třeba škvarkové placky a jablečný závit nebo výrobky ze sluneční dílny. Součástí dne je i stánek s dekoracemi, drobnými dárkami, šperky a poštáři. Veškerý výtěžek z charitativní akce jde na podporu lidí s postižením. Těšíme se na Vás!

Pečení pro dobrou věc patří mezi tradiční charitativní akce Nadačního fondu Slunce pro všechny.

Koná se každou třetí středu v měsíci před Kavárnou Slunce v Unhošti a nabízí k prodeji sladké a slané pečivo z chráněné pekárny Slunce, kde našly zaměstnání osoby ze zdravotním znevýhodněním. Součástí je také stánek s výrobky od lidí s hendikepy. Veškerý výtěžek z charitativní akce jde na podporu lidí s postižením. Děkujeme všem, kteří nás pravidelně chodíte podporovat.

Časté bývají v rámci Pečení pro dobrou věc i doprovodné prodeje a akce, například bazárek oblečení a věcí do domácnosti, v létě prodej palačinek, grilovaných klobás, vernisáže a různé výstavy, hudební vystoupení aj.

Pečení pořádá Nadační fond Slunce pro všechny, který má povolenou veřejnou sbírku.

Simona P.

Na voňavé koláče chodím se svými dětmi pravidelně. Jsou vážně skvělé, mnoho druhů skvělé náplně, člověk neví, který dřív ochutnat a ještě bývají teplé, právě upečené. Děti je milují! Vyhrává u nich tvarohová a jablečná náplň. A u mě borůvková:-)