Charitativní Pečení pro dobrou věc

Každou třetí středu v měsíci se od 10 do 17 hodin koná před Kavárnou Slunce v Unhošti Pečení pro dobrou věc. Charitativní stánek provoní naše vyhlášené koláče právě vyndané z trouby, na jejichž přípravě se v chráněné pekárně Slunce podílejí lidé se zdravotním postižením. Kromě koláčů si můžete koupit i jiné dobroty, jakými jsou třeba škvarkové placky a jablečný závin. Součástí dne je i prodej výrobků z dílny Slunce. Vybrat si můžete různé dekorace, drobné dárky, šperky nebo polštáře. Veškerý výtěžek z charitativní akce jde na podporu lidí s postižením. Těšíme se na Vás!

Pečení pro dobrou věc patří mezi tradiční charitativní akce Nadačního fondu Slunce pro všechny.

V rámci Pečení pro dobrou věc bývají i různé doprovodné prodeje a akce, například bazárek oblečení a věcí do domácnosti, v létě prodej palačinek, grilovaných klobás, vernisáže, malé výstavy či hudební vystoupení aj.

Pečení pořádá Nadační fond Slunce pro všechny, který má povolenou veřejnou sbírku.

Simona P.

Na voňavé koláče chodím se svými dětmi pravidelně. Jsou vážně skvělé, mnoho druhů skvělé náplně, člověk neví, který dřív ochutnat a ještě bývají teplé, právě upečené. Děti je milují! Vyhrává u nich tvarohová a jablečná náplň. A u mě borůvková:-)