Pečení pro dobrou věc

Každou třetí středu v měsíci od 10 do 17 hodin se před Kavárnou Slunce v Unhošti koná Pečení pro dobrou věc. Charitativní stánek provoní naše vyhlášené koláče právě vyndané z trouby, najejich přípravě se v chráněné pekárně Slunce podílejí lidé se zdravotním postižením Kromě koláčů si budete moci koupit i jiné dobroty jakými jsou třeba škvarkové placky a jablečný závit nebo výrobky ze sluneční dílny. Součástí dne je i stánek s dekoracemi, drobnými dárkami, šperky a poštáři. Veškerý výtěžek z charitativní akce jde na podporu lidí s postižením. Těšíme se na Vás!

Benefiční koncert Slunce svítí všem

Zveme Vás na jedinečný koncert s hvězdami české hudební scény, který se bude vysílat v přímém přenosu České televize. Koncert pořádá agentura naší patronky Kateřiny Brožové a uskuteční se v úterý 26. září 2023 v pražském Obecním domě.
Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.Hlavními partnery jsou společnosti Veolia a Energetický investičný fond a partnerem je společnost Carbounion.
Těšit se můžete na vystoupení Kateřiny Brožové, Moniky Bagárové, Ilony Csákové, Michala Davida, Štefana Margity, Michala Malátného, Bohuše Matuše, Radima Schwaba, Ondřeje Rumla, Marka Vašuta a Mariana Vojtka.
Během večera bude možné zasílat prostřednicvím DMS finanční příspěvky, které podpoří Nadační fond Slunce pro všechny a děti a dospělé s mentálním postižením.
Vstupenky seženete prostřednictvím sítě Colosseum Ticket.
Ať už budete s námi v Obecním domě, nebo doma u obrazovek, budeme Vám vděčni za podporu. Věříme, že koncert bude krásný zážitek. Nenechte si ho ujít!


Sledujte nás na
Facebooku

Prosinec 2023
7. 12. Společenský večer s aukcí
13. 12. Česko zpívá koledy
15.-16. 12. Dobročinný bazar
20. 12. Pečení pro dobrou věc