Vychovatel/ka ve školní družině

Pro školu Slunce hledáme vychovatele/ku ve školní družině


Co vás čeká

Budete pracovat s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami (zejména děti s kombinovaným postižením) ve školní družině. Budete vytvářet náplň činností školní družiny podle školního vzdělávacího programu. Povedete řízené činnosti (výtvarné, dramatické, hudební, sportovní, čtenářské apod.) a budete připravovat nabídku volných aktivit pro děti. Budete spolupracovat s učiteli na přímé výchovné a vzdělávací činnosti, povedete individuální práce s dětmi a budete komunikovat se zákonnými zástupci žáků.


Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Je pro nás důležité, abyste splňoval/a kvalifikační požadavky uvedené v zákoně č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících - vychovatel. Měl/a byste umět adekvátně komunikovat s dětmi s různými hendikepy. Hledáme člověka, který je vstřícný, respektující a u lidí hledá a rozvíjí silné stránky. Hledáme komunikativní, činorodou a aktivní osobu, která hraje na hudební nástroj, s velkou zásobou různých volnočasových aktivit.


Výhodou bude…

Výhodou jsou Vaše předchozí zkušenosti s prací s dětmi nebo dospělými s různými typy postižení (nemusí jít nutně o speciální školství), vztah k výtvarným činnostem, hudbě nebo sportovním aktivitám.


Co Vám můžeme nabídnout

Smysluplnou práci s možností realizovat vlastní nápady a inovace za podpory vedení. Prostor pro další vzdělávání a možnost profesního, ale i kariérového růstu. Zázemí stabilní neziskové organizace, mzdové ohodnocení na základě Vašeho vzdělání a praxe. Nástup možný ihned.


Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info. Rozhodntete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis na e-mail: personalni@slunce.info a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte nejpoději do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.