Asistent/ka pedagoga pro ZŠ

Pro školu Slunce hledáme asistenta/ku pedagoga pro základní školu.

Co vás čeká

Budete pracovat s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami (zejména dětmi s kombinovaným postižením) v soukromé základní škole.

Požadujeme

- odpovídající vzdělání podle Zákona o pedagogických pracovnících
- pozitivní, empatický a respektující přístup k dětem se speciálními potřebami
- psychickou odolnost
- schopnost týmové spolupráce

Výhodou bude…

- praxe ve speciálním školství
- kreativita, vztah k rukodělným a výtvarným činnostem, hra na hudební nástroj
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- pracovní smlouvu možno i na zkrácený úvazek
- odpovídající finanční ohodnocení
- další vzdělávání a prostor pro odborný růst
- metodické vedení
- vstřícné, podporující, přátelské prostředí rodinné školy
- nástup ihned

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info. Rozhodntete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis na e-mail: personalni@slunce.info a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte nejpoději do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.