SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Čtyřmiliónová meta zdolána!
Středa, 28 Listopad 2018 20:11

S velkou radostí oznamujeme, že na naší tradiční letos již 24. předvánoční aukci jsme vydražili předměty celkem za 359 200 Kč a přesáhli tak úctyhodnou hranici čtyř miliónů Kč, které se za dobu trvání našich aukcí podařilo díky velkorysosti příznivců našeho fondu získat! Aukce byla jako obvykle součástí příjemného společenského večera. Sešli jsme se poslední listopadové úterý v krásných prostorách kavárny Obecního domu v Praze, zazpívali nám – opět bez nároku na honorář – naši přátelé z řad umělců, jejichž mnohaleté spolupráce s naším fondem si hluboce vážíme a vždy nás potěší. Za všechny věrné jmenujme alespoň Lucii Silkenovou, Josefa Štágra, Petra Macháčka, Zuzanu Žákovou a Helenu Krausovou. K dobré náladě hostů přispělo i chutné občerstvení od společnosti Vyšehrad 2000 Group, která už dlouhé roky patří k našim sponzorům. Ředitelka fondu PaeDdr. Blanka Dvořáková poděkovala všem dárcům a dražitelům, pochválila skvělou atmosféru a organizaci večera a všichni jsme si slíbili, že dosažení tak pěkné mety bude pro nás povzbuzením k překonání dalších cílů, samozřejmě s pomocí vás, našich přátel. Děkujeme!
Hana Chvostová

 

 
Výroba adventních věnců v Horním Bezděkově
Středa, 28 Listopad 2018 20:03

V sobotu budou rodiče dětí ze školky Slunce v Horním Bezděkově vyrábět adventní věnce. Pokud jste z blízkého okolí a rádi byste strávili pěkné odpoledne u zdobení a tvoření, zamluvte si místo u Ilony Mráčkové (kontakt v letáku).

 
Pekárna Slunce připravila raut pro Alpiq
Pátek, 23 Listopad 2018 12:17

Společnost Alpiq, která je dlouholetým podporovatelem Nadačního fondu Slunce pro všechny, pozvala své zaměstnance a partnery na koncert zpěváka Miro Žbirky do kladenského Městského divadla. Na koncert přijeli společně s ředitelkou Blankou Dvořákovou i uživatelé našich služeb a podle jejich reakcí to byl hezký zážitek. Mirovi to zpívá výborně. Zároveň jsme v divadle pro společnost Alpiq uspořádali raut, který připravila pekárna a Kavárna Slunce.

 
Děti ze škol využívají nouzovský snoezelen
Pátek, 23 Listopad 2018 08:26

V Domově dobré vůle v Nouzově máme vybudovanou terapeutickou multismyslovou místnost tzv. snoezelen, která je již čtyři roky využívána nejen klienty, kteří v domově bydlí, ale i dětmi z naší základní a mateřské školy. Na Nouzov dojíždí jednou týdně a v místnosti relaxují, pobyt je uvolňuje a zklidňuje, vyvolává pocit jistoty a celkově působí pozitivně na jejich zdraví.

 
Společenský večer a aukce pro Slunce
Středa, 21 Listopad 2018 07:39

V úterý 27. listopadu od 18 hodin se v krásných prostorách pražského Obecního domu na náměstí Republiky uskuteční v pořadí již 24. aukce pro Slunce. Akce je spojená s malým koncertem a rautem. Prohlédněte si náš aukční katalog, vzhledem k rozmanitosti věcí a uměleckých děl, které do aukce jdou, si vybere každý z Vás. Celý výtěžek aukce bude věnován na aktivity Nadačního fondu Slunce pro všechny. Přijďte nás podpořit a strávit s námi pěkný večer. Těšíme se na Vás!

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 142