SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Zápis do mateřské školy Slunce pro rok 2021/2022
Středa, 10 Březen 2021 21:39

 
Oslava v Domově dobré vůle
Úterý, 09 Březen 2021 19:35

V Domově dobré vůle Slunce jsme v úterý 9. března slavili půlkulaté narozeniny Kryštofa. Kromě dárků dostal Kryštof i ovocný dort, který pro něj upekli v naší chráněné pekárně. Sladké si ostatně zasloužili všichni obyvatelé domova, protože na jedničku zvádli dopolední očkování proti covid-19.


 
Oběd k MDŽ z Kavárny Slunce
Pondělí, 22 Únor 2021 14:24

Naordinujte si trochu volna a oddychu a vaření nechte pro jednou na nás! Objednejte si na 8. března oběd k MDŽ z chráněné pekárny a Kavárny Slunce. Pochutnáte si na křupavých řízcích s bramborovým salátem a sladkou tečkou Vám bude tartaletka s kávou. Na přípravě celého menu se budou podílet lidé se speciálními potřebami, které tak můžete objednáním oběda podpořit. Jídlo připravujeme do krabiček s sebou, objednávky poprosíme do 1. 3. a vše si budete moci vyzvednout 8. března v Kavárně Slunce. Děkujeme za podporu!

 
Nová nabídka Obchůdku Slunce
Pátek, 19 Únor 2021 15:30

Tak rádi bychom vyjeli za Vámi s našimi výrobky, ale bohužel to zatím nejde.  Věříme ale, že se snad brzy dočkáme a budeme se zase potkávat na různých charitativních akcích, trzích a jarmarcích. Těšíme se moc! Zatím Vás zveme do našeho Obchůdku Slunce.
Nově jsme doplnili JARNÍ A VELIKONOČNÍ DEKORACE, skvělé zavařeniny z chráněné pekárny Slunce a další položky, na jejichž výrobě se podílejí lidé se speciálními potřebami. A právě ty podpoří každá Vaše objednávka. Vyzvednutí je možné v Kavárně Slunce v Unhošti, nebo pošleme přes zásilkovnu. Pokud bude Vaše objednávka větší (nebo dokonce velká:-) a pokud jste z nejbližšího okolí (Kladno, Kyšice, Stochov), domluvíme se a dovezeme. Děkujeme, že jste pořád s námi!

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 166