SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Vysazení stromu dobré vůle na Nouzově
Pátek, 18 Květen 2018 09:53

Připojujeme se k projektu Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové a u příležitosti nedožitých 85. narozenin Olgy Havlové vysadíme 25. května ve 14 hodin na zahradě Domova dobré vůle Slunce na Nouzově strom dobré vůle. Součástí akce bude doprovodný program - pěvecká vystoupení, malý jarmark a občerstvení.

 

 
Besedy pro rodiče v mateřských školách Slunce
Pátek, 18 Květen 2018 08:51

Ve čtvrtek 17. května 2018 proběhla ve školce Slunce v Horním Bezděkově poslední ze série odborných besed, které jsme v tomto roce pořádali pro rodiče našich dětí. Tentokrát jsme si v přátelské atmosféře povídali se zubní lékařkou o zubním kazu a jeho prevenci, prakticky si ukázali specifika čištění zubů u dětí a diskutovali o tom, jak dítě připravit na první návštěvu u zubaře. V předchozích setkáních měli rodiče možnost pohovořit s psycholožkou o školní zralosti a předškolní přípravě v domácím prostředí. Beseda byla opět orientována především prakticky, rodiče dostali konkrétní tipy na činnosti, které mohou s dětmi dělat. V závěrečné diskuzi měli možnost zeptat se na vše, co je z této oblasti zajímá. Při setkání se speciálními pedagogy jsme se zabývali tématikou prevence poruch řeči, konkrétními průpravnými logopedickými cvičeními, dotkli jsme se i některých narušených komunikačních schopností u dětí a poruch učení. Všechny přednášky vzešly z oblastí, které se dotýkají problematiky dětí předškolního věku. V pořádání těchto tématických setkávání budeme pokračovat i v dalším školním roce. Těší nás, že nám rodiče dávají tipy, jaká problematika by je zajímala a my se jim i nadále budeme snažit vyjít vstříc a vybírat pro ně vhodné odborníky.

 
Šek od Diplomatic Spouses Association Prague
Středa, 16 Květen 2018 12:18

Ve středu 16. května 2018 jsme spolu s 25 dalšími organizacemi v Černínském paláci v Praze obdrželi "šek" na podporu našich aktivit od DSA Prague. Diplomatic Spouses Association je organizace, kterou tvoří manželky diplomatů z celého světa. Slavnostního převzetí šeku se za Slunce účastnili ředitel školy Jakub Dvořák a jeho zástupkyně Marie Kmínková. Od roku 2000 DSA takto rozdělila již 68 milionů. Dost dobrá práce!! https://www.dsaprague.org/ Děkujeme za podporu, které si velice vážíme.

 
Jarmark a Pečení pro dobrou věc
Pátek, 11 Květen 2018 05:53

Zveme Vás na jarní Jarmark rukodělných výrobků, který proběhne v rámci Pečení pro dobrou věc ve středu 16. května od 10 do 17 hodin před Kavárnou Slunce v Unhošti. Prodávat své výrobky budou opět zařízení poskytující sociální služby ve Středočeském kraji. Nákupem tak přispěje na dobrou věc. Těšíme se na Vás!

 
Výsledky přijímacího řízení na střední školu Slunce
Čtvrtek, 26 Duben 2018 15:29

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 129