SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Pozvánka na oběd
Pondělí, 10 Září 2018 07:01

Máte rádi řízky? Přijďte ve čtvrtek 20. září na oběd do Kavárny Slunce. Vzhledem k omezenému počtu míst si nezapomeňte udělat rezervaci. Výtěžek akce bude věnován Nadačnímu fondu Slunce pro všechny.

 
Letní setkání našich seniorů
Pondělí, 10 Září 2018 06:11

Nadační fond Slunce pro všechny uspořádal v srpnu zahradní posezení pro seniory, kteří užívají sociální služby Slunce. Stalo se již každoroční tradicí, že se setkáváme v létě v sídle nadačního fondu v Kyšicích. Také letos jsme měli štěstí na slunečné počasí a povídání pod pergolou bylo příjemným zpestřením letních dnů.

 
Slunce dovolenkuje v Turecku
Středa, 29 Srpen 2018 16:23

V neděli 26. srpna odletěla část uživatelů služeb Slunce spolu s doprovodem na dovolenou do prosluněného tureckého letoviska Antalya. Užívají si koupání v teplém moři, slunění a pochutnávají si na dobrém jídle. Někteří se také projeli na velbloudovi. Všem moc přejeme, ať si dvanáct dní u moře hezky užijí a šťastně se vrátí domů.

 
Srpnové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 03 Srpen 2018 14:57

Blíží se druhé prázdninové Pečení pro dobrou věc, na které Vás srdečně zveme. Jako pokaždé můžete ochutnat naše sladké a slané pečivo ze cvičné pekárny a udělat radost sobě i nám koupí výrobků z dílen Slunce. A pokud máte rádi palačinky, přijdete si na své. Těšíme se na Vás!

 
Pozvánka na golfový turnaj
Středa, 25 Červenec 2018 09:24

Již tradiční golfový turnaj pořádá 13. září 2018 od 12 hodin Nadační fond Slunce pro všechny společně s Golfovým areálem Botanika v Horním Bezděkově. Těšit se můžete na příjemně strávené odpoledne v krásném prostředí na pokraji křivoklátských lesů. Čeká na Vás golfový turnaj na 12 jamek, kategorie se budou hrát na Stableford. Startovné je 300 Kč na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny, který je použije ve prospěch cvičné pekárny a Kavárny Slunce v Unhošti, ve které nacházejí na chráněných místech zaměstnání lidé se speciálními potřebami. Startovné je pro členy GK Botanika zdarma, pro ostatní 500 Kč. Po skončení turnaje bude pokračovat společenské posezení s patronkou nadačního fondu Mahulenou Bočanovou, těšit se můžete na hudební vystoupení politika a zpěváka Petra Bendla. Chybět nebude skvělé občerstvení. Těšíme se na Vás!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 134