SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Zářijové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 11 Září 2020 17:58

Zveme Vás na charitativní Pečení pro dobrou věc, které se uskuteční ve středu 16. září od 10 do 17 hod. venku před Kavárnou Slunce v Unhošti. Těšíme se na Vás!

 
Děkujeme za dezinfekci
Čtvrtek, 10 Září 2020 09:35

Do našich provozů Centra a do školy jsme darem od firmy Unipetrol dostali tolik potřebnou dezinfekci. Velice za to děkujeme. Poděkování patří i ředitelce Nadačního fondu Klausových, která nám tuto možnost zprostředkovala. Alespoň částečně jsme se i my o dar podělili s unhošťskými organizacemi Centrin, Dětský domov a Klíček.


 
Po dlouhé přestávce začal nový školní rok
Čtvrtek, 10 Září 2020 09:28

Po letních prázdninách jsme přivítali žáky naší školy zpátky v lavicích. Někteří měli volno způsobené koronavirovou situací opravdu dlouhé. Doma byli téměř půl roku a tak věříme, že se všichni těšili na shledání se svými pedagogy i kamarády. První den již tradičně děti přišly v doprovodu svých rodičů a přivítali je ředitel školy Slunce Jakub Dvořák a manželé Dvořákovi. Všichni naši žáci dostali díky naší spolupráci s Potravinovou bankou nové vybavené penály a desky s výtvarnými potřebami. Podělili jsme se i s prvňáčky z Dětského domova v Unhošti, kteří z dárku měli také velkou radost. Výuka žáků unhošťské školy Slunce bude v tomto školním roce probíhat v náhradních prostorách, neboť se ve stávající budově a na zahradě chystá přístavba nové školní budovy, přípravné práce jsou již v plném proudu. Přejeme všem žákům, studentům praktické školy, rodičům i našim pedagogům klidný a pěkný školní rok.


 
Srpnové Pečení pro dobrou věc
Středa, 12 Srpen 2020 22:08

Zveme Vás na srpnové charitativní Pečení pro dobrou věc před Kavárnou Slunce v Unhošti. Stánek budeme mít plný voňavých koláčů a dalších dobrot z naší cvičné pekárny. Přijďte si vybrat, který koláč Vám zachutná nejvíc... tvarohový, borůvkový, jablkový, povidlový nebo makový? To zjistíte ve středu 19. srpna od 10 do 17 hodin. Těšíme se na Vás. A chybět nebude ani prodej výrobků a bazárek.

 
Golfový turnaj pro Slunce 2020
Pondělí, 20 Červenec 2020 07:51

Zveme Vás na již tradiční charitativní Golfový turnaj pro Slunce, který se uskuteční v úterý 15. září v areálu Botanika v Horním Bezděkově. Přijďte změřit své síly s ostatními, strávit příjemný den a podpořit tím lidi s postižením. Pro nehráče bude odpoledne připraven bohatý program.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 166