SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Za Slunce vyjadřujeme upřímnou soustrast
Pátek, 23 Říjen 2020 19:27

Zpráva o úmrtí uživatele našich služeb Pavla nás hluboce zasáhla a jeho odchodu nám je velice líto. Pavel byl s námi dlouhý čas a měl u nás na Nouzově domov a přátele. Měli jsme ho rádi a nikdy na něho nezapomeneme.

 
Kavárna Slunce bude prodávat přes okénko
Pondělí, 12 Říjen 2020 21:22

V návaznosti na mimořádné opatření vlády v rámci boje proti šíření koronaviru bude v době od 14. 10. do 3. 11. 2020 uzavřena Kavárna Slunce v Unhošti. Pokud však budete mít chuť na kávu či něco sladkého do ruky s sebou, stavte se. Prodej bude probíhat ve všední dny 7-15 hod. přes okénko. Říjnové Pečení pro dobrou věc je zrušeno.

 
Benefiční představení Afrika má již druhý náhradní termín
Sobota, 10 Říjen 2020 14:41

Jak jistě všichni víte, z důvodu mimořádných opatření vyhlášených vládou jsou uzavřená také divadla. Z tohoto důvodu nemůže být odehráno již jednou odložené benefiční představení Afrika v Divadle Járy Cimrmana plánované na neděli 25. října. O zážitek však nepřijdete, divadlo představení opět přesunulo a novým termínem je středa 2. prosince 2020. Pevně věříme, že v prosinci se již situace uklidní a my se budeme moci v divadle sejít. Všem, kteří jste si vstupenky s certifikátem zakoupili, děkujeme za pochopení a trpělivost.

 
Vyšlo jubilejní 50. číslo Zpravodaje Slunce
Středa, 07 Říjen 2020 20:33

Již padesátkrát jsme poslali do světa Zpravodaj Slunce, který Vás už pátým rokem informuje o dění ve Slunci, o novinkách a akcích. Na aktuální, ale i všechna minulá vydání se můžete podívat na www.slunce.info/zpravodaj.

 
Volná místa v mateřské škole
Středa, 23 Září 2020 15:57

Hledáte pro Vaši ratolest mateřskou školu? Ozvěte se nám a přijďte si prohlédnout tu naši, Mateřskou školu Slunce v Kyšicích, která má ještě volná místa. Jsme malá rodinná školka nedaleko Kladna s rozlehlou zahradou a pěkným školním hřištěm. Respektujeme individuální potřeby dětí, podporujeme jejich sebevědomí a zvídavost. Chodíme na procházky, vyrážíme na výlety, do školky za námi jezdí divadélka, účastníme se různých akcí Slunce a realizujeme mnoho dalších aktivit. Bližší informace Vám ráda podá zástupkyně pro MŠ Barbora Kačabová, tel. 608 054 828, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Těšíme se na Vaše děti.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 166