SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Červnové Pečení pro dobrou věc
Sobota, 16 Červen 2018 21:44

Předprázdninové Pečení pro dobrou věc je již za dveřmi. Konat se bude ve středu 20. června od 10 do 17 hodin před Kavárnou Slunce v Unhošti. Těšíme se na Vás!

 
Školní akademie uzavírá tento školní rok
Pátek, 15 Červen 2018 21:07

V pátek 15. června 2018 se sešly děti mateřských škol Slunce, žáci obou našich základních škol i praktické třídy na zahradní slavnosti, která nám pomalu uzavřela tento školní rok. Školní akademie se konala od 10 hodin na zahradě školy ve Stochově. Měli jsme radost, kolik rodičů si udělalo čas, a na akci také dorazilo. Počasí nám po několika deštivých dnech přálo a po celou dobu svítilo sluníčko, což přispělo k celkové bezvadné náladě celého dne. Děti jednotlivých tříd si připravily vystoupení, zazpívaly, zatancovaly nebo nacvičily scénky. Všechno bylo opravdu vydařené a bylo vidět, jak pečlivě se všichni na dnešní den připravovali. Milými hosty byli zpěváci Zuzka Žáková a Petr Macháček, kteří také několikrát zazpívali. Program moderoval a zazpíval Franta Konvalinka. Po vystoupení dětí už následovalo slavnostní šerpování předškoláků, deváťáků a žáků praktické školy, se kterými jsme se tak symbolicky rozloučili. Někteří z nich budou i nadále zůstávat ve škole Slunce a tak se s nimi budeme i dál potkávat. Šerpy rozdávali Petr Macháček, Zuzka Žáková a ředitel školy Jakub Dvořák. Děkujeme všem, kteří se školní akademie zúčastnili a přispěli tím ke krásné atmosféře této akce.

 

 
Busking pro Slunce
Středa, 13 Červen 2018 08:35

Naše patronka herečka a zpěvačka Nikol Kouklová připravuje krásnou akci na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny s názvem Busking pro Slunce. Rozhodla se oživit ulice Prahy veřejným vystoupením pouličních muzikantů a umělců. Jak sama říká: "Tato událost má upozornit na chybějící pouliční dění v naší metropoli, kdy hudební vystoupení není zcela běžná věc, kterou bychom na ulicích viděli. Přitom ve většině světových metropolí jsou právě taková představení k vidění často, lidé si tam poslechem hudebních performací krátí čas při čekání na metro či autobus, zlepší si náladu nebo si dokonce zpívají s interprety své oblíbené písně. To u nás bohužel k vidění není." Kromě oživení ulic Prahy hudbou přinese Busking i finanční podporu našemu nadačnímu fondu, během vystoupení bude totiž možné vhodit příspěvek do nadační kasičky nebo i klobouku, aby to bylo stylové. Po skončení akce bude vybraná částka předána ředitelce NF Slunce pro všechny Blance Dvořákové.
A na koho se můžete při Buskingu těšit? Na Milana Peroutku, Annu Slováčkovou a The Primes, Davida Krause, JeNa Hovorku a Sisu Feher, Igora Orozoviče, Anetu Krejčíkovou, Kristinu Sitkovou, Bereniku Kohoutovou, Kaiu Brown alias N.O.H.U, Aleše Bílíka, Ivanu Korolovou, Terezii Kovalovou , Štěpána Potužáka, Jakuba Baierla, Václava Tobrmana, Annu Schmidtmajerovou, Míšu a Romana Tomešovi, Radku Pavlovčinovou, Daniela Dobiáše, Nikol Kouklovou a MAD Bakers - Marianu Prachařovou, Honzu Nedvěda a Kate Rezkovou!
Přijďte v pondělí 25. června mezi 15-20 hodinou na pražské Jungmannovo náměstí a udělejte si hezké letní odpoledne ve společnosti mladých umělců a Slunce.
Akci také podporují Kladenský deník a Rádio Relax.


 
Hostivická pobočka Lidlu podpořila Slunce
Úterý, 12 Červen 2018 21:48

Společnost Lidl předala Nadačnímu fondu Slunce pro všechny šek v hodnotě 10 000 Kč. Peníze budou použity na sociální a vzdělávací účely. Máme radost, že si pobočka Lidlu v Hostivici vybrala k podpoře právě nás. Děkujeme.

 
Setkání na Novoměstské radnici
Úterý, 12 Červen 2018 08:53

U příležitosti 15. výročí založení Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových proběhl v pondělí 11. června slavnostní večer na pražské Novoměstské radnici. Za Slunce se programu zúčastnili ředitelka PaedDr. Blanka Dvořáková, Ivana Kankrlíková a manželé Chamrovi. Potěšilo nás setkání s paní Livií Klausovou, panem Václavem Klausem a také s ředitelkou fondu paní Kryštofovou i dalšími zaměstnanci. Těšíme se na další spolupráci našich nadací.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 129