SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Video ze křtu kalendáře na našem youtube
Úterý, 24 Listopad 2020 09:49

Křest kalendáře Slunce pro rok 2021 se uskutečnil online 23. 11. v kostele sv. Mikuláše v Praze. Pokud jste nemohli sledovat stream na našem instagramu (slunceinfo), podívejte se na záznam. Kalendář pokřtily Dáša Zázvůrková, Nikol Kouklová, Lucie Silkenová a Libuše Švormová a nechyběli zástupci Slunce a několik dalších podporovatelů. Děkujeme Náboženské obci Církve československé husitské za možnost křest uspořádat.
Kalendáři se jistě bude dařit, protože o týden dříve měl neoficiální křest v Divadle Bez zábradlí, kde navíc byli i Petr Macháček, Karel Heřmánek ml. a Kateřina a Peter Pechovi. Děkujeme všem, kteří se na novém kalendáři podíleli a pomáhají nám ho propagovat.

 
Úmrtí Milušky Duškové
Neděle, 22 Listopad 2020 20:18

V pátek 13. listopadu zemřela ve věku 92 let paní Miloslava Dušková. Docházela do Sociálně aktivizačních služeb pro seniory ve Slunci a pravidelně do Kavárny Slunce, zpívala s naším klubem seniorů. Když se naposledy zúčastnila letního setkání v sídle nadačního fondu v Kyšicích, byla spokojená a veselá. Netušili jsme, že nás ještě v tomto roce opustí navždy. Miluško, budeš nám chybět.

 
Prodej kalendáře pro rok 2021
Středa, 18 Listopad 2020 08:50

 
Další smutná zpráva
Pondělí, 16 Listopad 2020 19:24

Musíme se s Vámi bohužel podělit o další smutnou zprávu. Ve věku 46 let zemřel klient Domova dobré vůle Jiří Svoboda, vzpomeňme, prosím na něj. Vyjadřujeme upřímnou soustrast pozůstalým.

 
Kalendář Slunce 2021
Pondělí, 16 Listopad 2020 12:19

Nový charitativní kalendář Slunce 2021 je na světě. Vzala si ho na starost zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková a společně s fotografkou Romanou Ev vytvořily kalendář plný radosti, úsměvů a energie. Na krásných fotografiích najdete známé osobnosti - herce a herečky, zpěvačky a pastrony Nadačního fondu Slunce pro všechny - a dospělé klienty Slunce. Výtěžek z prodeje kalendáře podporuje děti a dospělé s různými druhy postižení především ve Slunci. V letošním roce pomůže financovat ochranné pomůcky, čističky vzduchu a UVC lampy, které jsou nezbytné k udržení provozu všech našich zařízení a zajištění bezpečnosti našich klientů i zaměstnanců v době koronavirové pandemie.
Kalendář se prodává za 250 Kč a koupit si ho můžete v Kavárně Slunce v Unhhošti, nebo napište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Křest kalendáře proběhl kvůli současné situaci online jako live stream na instagramu v pondělí 16. 11. s našimi patrony Dášou Zázvůrkovou, Nikol Kouklovou a Petrem Macháčkem a také s herci Karlem Heřmánkem ml. a Kateřinou a Peterem Pechovými. Na záznam se podívejte zde.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 166