SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Uspěli jsme v minigrantech Veolia
Pondělí, 07 Prosinec 2020 10:39

Nadační fond Veolia podpořil v rámci veřejně prospěšných aktivit zaměstnanců skupiny Veolia minigrantem ve výši 50 000 Kč nákup ochranných a čistících pomůcek pro školu Slunce.

Celý článek...
 
Vánoční poukazy pro Slunce v Centralu
Pondělí, 07 Prosinec 2020 10:10
Chystáte se na vánoční nákupy do kladenského Centralu? Můžete při tom udělat i dobrou věc a podpořit uživatele Slunce, kteří přes Vánoce zůstanou v našem zařízení a děti ze sociálně slabých rodin. Za poukázky v hodnotě 100 Kč totiž pořídíme vánoční dárky, které udělají radost.
V Centralu si zároveň nezapomeňte prohlédnout výstavu fotografií ze Slunce, která tam až do Vánoc probíhá.
 
Máme nový online Obchůdek Slunce svítí všem
Neděle, 06 Prosinec 2020 21:37

Zveme Vás do našeho nového Obchůdku Slunce svítí všem, kde si můžete prohlédnout a koupit výrobky, na jejichž výrobě, kompletování či zdobení se podílí lidé se zdravotním znevýhodněním. Každá podpora se počítá a my se na ni děkujeme.

 
Vánoční DÁRKOVÁNÍ pro Slunce
Středa, 02 Prosinec 2020 14:27

Děkujeme Vám všem, kteří jste se i v současné složité době rozhodli podpořit druhé, a zúčastnili se našeho Dárkování. Akce je ukončena a budeme předávat Vaše "dárky".

----------

Vánoční čas je období, kdy ještě více myslíme na druhé, na pomoc těm, kteří z jakýchkoliv důvodů Vaši podporu potřebují. Je to čas obdarovávání, čas radosti. Vzhledem k tomu, že nouzový stav nám znemožnil uspořádat tradiční velkou aukci v Obecním domě, přenesli jsme přispívání do virtuálního světa a připravili jsme alternativu v podobě online Vánočního dárkování pro Slunce. Velice nás potěší, pokud se rozhodnete zapojit a tím společně podpořit děti a dospělé se zdravotním postižením. Díky Vaší podpoře budeme moci zajišťovat kvalitní služby a bezpečný provoz ve všech našich zařízeních.

 

Celý článek...
 
Pomozte vánoční kouličkou
Pondělí, 30 Listopad 2020 08:35

Přijďte si vybrat ozdobu z našeho vánočního stromečku a vezměte si jí domů na ten Váš. Příspěvkem pomůže zrekonstruovat chráněné bydlení pro lidi s postižením. Stromek máme před Kavárnou Slunce v Unhošti a třpytí se na dálku.

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 166