SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Únorové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 12 Únor 2021 17:48

Také v únoru chystáme oblíbené Pečení pro dobrou věc s koláči a dalšími dobrotami z chráněné pekárny Slunce. Místo stánku venku si budete moci ve středu 17. února vybrat přímo v naší kavárně a my Vám vše zabalíme s sebou. Výrobky musíme při Pečení ještě kvůli bezpečnostním nařízením oželet, ale nepřijdete o ně. Podívejte se na náš charitativní obchůdek, kde nabízíme jarní věnce, ozdobné dlaždičky a další dekorace. Po objednání si je můžete vyzvednout v Kavárně Slunce, nebo Vám je pošleme přes zásilkovnu.

 
Smutná zpráva
Neděle, 07 Únor 2021 16:11

Zpráva, která nás rozesmutnila, dorazila do Slunce na konci ledna. V neděli 24. ledna zemřel náš přítel JUDr. Josef J. Veselý, zvaný AlBert. Mnoho let se angažoval ve Společnosti pro podoru lidí s mentálním postižením. Díky němu vznikaly i sborníky této organizace. Pomáhal založit organizaci Ráček v Rakovníku a organizoval videofestivaly filmů o hendikepovaných lidech. Pokud jsme potřebovali radu či něco zkonzultovat, vždy nám byl nápomocen. Měli jsme ho rádi a bude nám moc chybět. Za Slunce vyjadřujeme upřímnou soustrast celé rodině.

 
Uspěli jsme se sbírkovým projektem
Úterý, 26 Leden 2021 09:08

Děkujeme všem, kteří se během prosince zapojili do našeho sbírkového projektu Barvy boří zeď, se kterým jsme se účastnili programu ČSOB pomáhá regionům. Na pomalování zdi budovy školy Slunce ve Stochově a na propojení světa hendikepovaných a zdravých lidí jste přispěli úžasnou částkou 79 700 Kč. Skončili jsme druzí a ČSOB nám tak přispěje dalšími 40 000 Kč. Projekt, který jsme měli dlouhou dobu v hlavě, se díky tomu bude moci letos, v roce 30. výročí založení školy Slunce, uskutečnit. Máme z toho obrovskou radost a také se už teď moc těšíme na společná setkání. Děkujeme!

 
Volná místa v chráněném bydlení
Sobota, 16 Leden 2021 19:53
Centrum služeb Slunce všem nabízí volná místa v chráněném bydlení ve Stochově a v Unhošti. Služba je určena dospělým lidem s mentálním, tělesným, chronickým duševním nebo kombinovaným postižením. Bližší informace podá zástupkyně ředitelky Mgr. Lenka Šourková, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 605 502 920.
 
Lednové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 15 Leden 2021 16:11

Zveme Vás na lednové Pečení pro dobrou věc, které se uskuteční ve středu 20. ledna 2021 v Kavárně Slunce v Unhošti. S ohledem na současnou situaci a za dodržení bezpečnostních zařízení proběhne pouze přes výdejní okénko. O koláče a další dobroty tak nepřijdete. Těšíme se na Vás!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 166