Archiv
Stromeček pro Slunce - akce v Areálu Botanika
Pondělí, 28 Květen 2007 02:55

Ve středu 30.5. se koná slavnostní otevření Areálu Botanika v Horním Bezděkově. Společnost Vyšehrad 2000 akci  pořádá ve spolupráci s Nadačním fondem Slunce pro všechny , Mikroregionem Bratronicko Srdce Čech a obcí Horní bezděkov. Bude zde možno si zasadit stromeček  za  dobrovolný finanční obnos poskytnutý Nadačnímu fondu Slunce pro všechny v rámci projektu „Stromeček pro Slunce“.

 
Nouzov slaví
Čtvrtek, 24 Květen 2007 04:34
Srdečně Vás zveme

v pátek 25.května 2007 od 13.00 hodin  na

ZAHRADNÍ SLAVNOST

konanou u příležitosti 7. výročí založení domova.

Po slavnostním zahájení proběhne aukce obrázků dětí a dospělých z našich zařízení, kterou bude moderovat herec Miroslav Hrabě (známý se seriálu "Světla pasáže", který v současné době běží na TV Nova).

Tato výtvarná dílka najdete v předešlém článku s názvem "Šálek pro slunce" když kliknete na zvýrazněný text. Zde získáte přehled dražených obrázků a jejich vyvolávací cena je 300,- Kč.

Celé odpoledne zpříjemní Cimbálová muzika ze Starého vrchu Středokluky a

patronka chráněného bydlení v Unhošti Radka Fišarová svými písněmi.

Občerstvení zajištěno. 

 
Nová tradice
Neděle, 20 Květen 2007 05:14

Správní rada Nadačního fondu Slunce pro všechny se rozhodla, že zavede novou tradici v podpoře dětí z dětských domovů. Zakladatelé nadačního fondu jsou pravidelně zváni na „Nejmilejší koncert“. Letos se konal 19.5. v Městském divadle Kolín a záštitu nad festivalem přislíbili: ředitelka Nadace Naše dítě a zároveň patronka festivalu ing. Zuzana Baudyšová, hejtman Středočeského kraje ing. Petr Bendl a další vzácní hosté.

V rámci večera byla předána „Cena“ nejmladším dvěma účastníkům (holčičce M.T. 3 roky a L.M. 6 let), kteří na koncertu vystupovali. Obdrželi symbol nadačního fondu zlaté sluníčko s řetízkem a hračky. Motto aktivit nadačního fondu je „ Slunce svítí všem“. Přáli bychom si, aby svítilo i všem dětem z dětských domovů.

 
Cena Olgy Havlové
Čtvrtek, 17 Květen 2007 13:02
14.5.2007 byla udělena v Aule Českého vysokého učení technického - Betlémské kapli v Praze již po třinácté Cena Olgy Havlové. Jako vždy jí obdržela osobnost, která se přes svůj handicap angažuje pro druhé. Letošním nositelem se stal pan Jiří Herynek z Proseče u Skutče. Této akce se zúčastnili paní ředitelka Blanka Dvořáková, zástupkyně paní Marie Bláhová a vedoucí DDV pan František Chamra.
 
Představení v Divadle Bez zábradlí
Čtvrtek, 17 Květen 2007 12:16

Paní Hana Heřmánková darovala Nadačnímu fondu Slunce pro všechny vstupenky do Divadla Bez zábradlí na komedii od Bernarda Sladeho " Každý rok ve stejnou dobu" na 4.5.2007 večer. Veronika Freimanová a Zdeněk Žák výborně předvedli osudové setkání dvou lidí, změny jejich chování, oblečení i názory, které v rozpětí pětadvaceti let hýbaly americkou společností (od r.1951 do r.1975). Na představení jsme vypravili autobus handicapovaných lidí a seniorů. Všem se představení moc líbilo.
Děkujeme paní Haně Heřmánkové člence čestného předsednictva Správní rady NF.


 
SLUNCE pro všechny bude zářit i nad projektem MUŽ
Čtvrtek, 17 Květen 2007 01:52
MUŽ - Manuál Úspěšné Ženy je nový ojedinělý projekt vytvořený ženami pro ženy. Právě proto se jeho součástí stane i Nadační fond Slunce pro všechny. S jeho pomocí a především s pomocí všech účastníků MUŽe, pomůžeme jedné ženě, které osud nadělil více problémů, než kolik jich má většina z nás. Ta získá finanční obnos z prodeje originálního náhrdelníku, který bude v rámci projektu MUŽe k zakoupení u společnosti Pearl Bohemica (v rámci konference a poté i na webových stránkách).
Celý článek...
 
Škola Slunce dostala nový mikrobus
Středa, 16 Květen 2007 05:30
Dne 11.5. předala ředitelka Konta Bariery paní Mgr. Božena Jirků a ředitel supermarketu Globus pan Ing. Luděk Thomayer a za přítomnosti zástupců partnerských firem Dr. Blance Dvořákové pro školu Slunce klíče od devítimístného mikrobusu Fiat Ducato, který bude naše škola užívat ke svozu dětí. Zároveň ho bude moci využívat i Centrum služeb Slunce všem pro potřeby svých klientů a seniorů.
Celý článek...
 
Mezinárodní kongres soukromých škol
Středa, 16 Květen 2007 04:25
Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska, které sdružuje 360 škol a školských zařízení, pořádalo u příležitosti 15.výročí založení VII. mezinárodní kongres soukromých škol. Akce se konala v Mladé Boleslavi 10.května 2007. Na kongresu vystoupila s referátem ministryně školství Mgr. Dana Kuchtová a ústřední školní inspektorka Mgr. Olga Hofmannová. Jejich účast zástupci škol uvítali, neboť v historii kongresů sdružení se jedná o první ministryni, která se svým příspěvkem vystoupila.
Ředitelka školy PaedDr. Blanka Dvořáková se kongresu zúčastnila se svými zástupkyněmi.
 
Šálek pro Slunce
Pondělí, 14 Květen 2007 05:32
V prostorách nově otevřené kavárny Kubr v Kladně právě probíhá výstava obrázků, které vytvořili mladí dospělí z Centra služeb Slunce všem a namalovaly děti ze Soukromé školy Slunce. Tato kavárna a Nadační fond Slunce pro všechny zahájili společný podpůrný projekt „Šálek kávy pro Slunce“. Z každého prodaného šálku kávy v kavárně přispějete 1,- Kč na výše zmíněný projekt nadačního fondu.
Celý článek...
 
Chceme žít s vámi
Pondělí, 14 Květen 2007 04:40
I v letošním roce se klienti Centra služeb Slunce všem, Domova dobré vůle a žáci praktické školy Soukromé školy Slunce zúčastnili již po dvanácté benefičního koncertu Chceme žít s vámi, který pořádá Nadace Nova.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 20