Archiv
15.výročí otevření školy Slunce v Unhošti
Čtvrtek, 11 Říjen 2007 02:55

Soukromá škola Slunce,o.p.s., odloučené pracoviště v Unhošti oslavila 15.výročí založení. Děti a zaměstnanci připravili pro významné hosty pohoštění a dárky.

Počasí se vydařilo, svítilo sluníčko, takže se vše odehrávalo venku na vyzdobené zahradě. Všichni však měli možnost si školu prohlédnout. Každý host dostal jako dárek keramický knoflík, význační hosté linoryt, znázorňující budovu školy.
Celý článek...
 
Oslava
Pondělí, 08 Říjen 2007 01:49

Soukromá škola Slunce,o.p.s., odloučené pracoviště v Unhošti oslavila 13.září 15.výročí založení. Děti a zaměstnanci připravili pro významné hosty pohoštění a dárky.
Počasí se vydařilo, svítilo sluníčko, takže se vše odehrávalo venku na vyzdobené zahradě. Všichni však měli možnost si školu prohlédnout. Každý host dostal jako dárek keramický knoflík, význační hosté linoryt, znázorňující budovu školy.


Celý článek...
 
Klub rodičů a dětí – ubrousková technika
Pondělí, 08 Říjen 2007 01:43
Ve středu 3.října proběhlo již druhé setkání maminek v tomto školním roce v rámci Klubu rodičů a dětí v MŠ Slunce v Kyšicích. Maminky si tentokrát vyzkoušely ubrouskovou techniku pod vedením lektorky Lucie. Na květináčích, hrncích a skleněných mističkách tak vykouzlily překrásné obrázky. Starší děti si také zkusily takto zkrášlit přinesené nádoby, zatímco menší děti měly mezitím možnost strávit čas v herně. Odpoledne se zúčastnilo asi patnáct maminek, převážně pravidelných účastnic klubu.
 
Poděkování
Čtvrtek, 04 Říjen 2007 03:05

Během posledního zářijového víkendu se na Horním Bezděkově v Areálu Botanika, který provozuje společnost Vyšehrad 2000, konal tenisový „Jindra Cup“ na památku předčasně zesnulého zakladatele výše zmíněné společnosti. Vítězové turnaje na prvních třech místech věnovali finanční prostředky, které získali v hodnotě 10.000,- Kč Nadačnímu fondu Slunce pro všechny. Mile všechny překvapili. Děkujeme.

Za Nadační fond Slunce pro všechny mohu slíbit, že finanční prostředky budou smysluplně využity ve prospěch projektu „Do života se Sluncem“(chráněné bydlení).

                               B.Dvořáková, zakladatelka NF

 

 

 
Společenské setkání MUŽe
Sobota, 22 Září 2007 08:19
Zástupci Nadačního fondu Slunce pro všechny se zúčastnili dne 20.9.2007 společenského setkání MUŽe - manuál úspěšné ženy  v Grandhotelu Bohemia v Praze. Byla s námi obyvatelka Domova dobré vůle Kateřina Princová , pro niž získal Nadační fond Slunce pro všechny při minulém setkání finanční prostředky na pobyt v Chorvatsku a věcné dary. 
Celý článek...
 
Výběrové řízení na místo učitelky MŠ
Úterý, 18 Září 2007 02:25
Pro nově otvíranou školku v Horním Bezděkově vyhlašujeme výběrové řízení na místo učitelky s kvalifikací pro předškolní pedagogiku, speciální pedagogiku vítáme. Žádosti můžete zasílat na adresu Centrum služeb Slunce všem, Pražská 910, Unhošť, k rukám ředitelky PaedDr.Blanky Dvořákové nebo telefonovat na číslo 603 256 646. Uveďte životopis, vzdělání, délku praxe, dovednosti, které můžete nabídnout. Nástup do zaměstnání od října 2007.
 
Pozvánka
Pondělí, 17 Září 2007 07:42

Nadační fond Slunce pro všechny

pořádá v pátek 21. 9. 2007 od 10.oo - 17.oo h.

před Kavárnou Slunce v Unhošti (u autobusového nádraží)

PEČENÍ PRO DOBROU VĚC.

Nákupem tradičních českých koláčů a ostatních dobrot

podpoříte charitativní programy

nadačního fondu a Centra služeb Slunce všem, o.p.s.

 

Případné dotazy k nadační činnosti Vám ráda zodpoví

zakladatelka nadačního fondu PaedDr. Blanka Dvořáková.

 
Pozvánka
Středa, 05 Září 2007 08:14

Žáci a zaměstnanci Soukromé školy Slunce v Unhošti

Vás srdečně zvou

 
na oslavu 15. výročí založení školy

Rádi Vás přivítáme ve čtvrtek 13.9.2007 ve 13.00 hodin

na adrese Hájecká 190, Unhošť.

 

Provedeme Vás školní budovou a pozveme Vás na malé občerstvení.

Těšit se můžete na zpěvačku Inku Rybářovou, která svým vystoupením potěší všechny přítomné.

 

 

 

 
Chorvatsko 2007
Pondělí, 03 Září 2007 09:17

Letošního ozdravného pobytu od 7.8 do 21.8. se zúčastnilo 132 dětí a mladistvých s mentálním postižením a s více vadami. Staralo se o ně 22 pedagogických pracovníků, hlavní vedoucí, jeden asistent, jedna lékařka a dvě zdravotní sestry.

            Ubytování bylo na vysoké úrovni, stravování rovněž. V jídelníčku bylo zařazeno dostatek ovoce, zeleniny i mléčných výrobků. Byl schválen lékařkou a zařazovány byly speciality chorvatské kuchyně, včetně plodů moře. Ze strany pracovníků kuchyně bylo vždy vyhověno požadavkům případných diet. V jídelně všichni ocenili klimatizační zařízení. CK BTS s.r.o zajišťovala po celou dobu pitný režim.

            


Celý článek...
 
Výlet
Sobota, 21 Červenec 2007 08:15
Dne 21.7. nás pozval okrašlovací spolek Klánovice na 8.ročník jízdy historických vozidel. Na místě nás čekalo milé přivítání, měli jsme připravený stánek, kde jsme prodávali svoje výrobky a prodávali sluníčka formou Veřejné sbírky. Při prodeji jsme prodali výrobky za 1550,- Kč. Během dopoledne jsme si prohlíželi vystavené exponáty a odpoledne se díky pochopení a ochotě stali soutěžícími posádkami, kdy nás účastníci závodu svezli.

Moc se nám to líbilo a pan Chamra všem účastníkům poděkoval za pozvání.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 20