Archiv
HAF!!! JMENUJI SE ELIŠKA
Středa, 12 Březen 2008 07:46

Dobrý den,
jmenuji se Eliška a jsem skoro dvouletá fenka zlatého retrívra . Od února společně s mojí paničkou Terezou Vrchlavskou, která je učitelka a logopedka chodíme pracovat do Soukromé školy Slunce a Centra služeb Slunce všem. S laskavým svolením paní ředitelky Blanky Dvořákové se snažíme sluníčko přinášet mezi děti i dospělé, kteří Slunce navštěvují.

Celý článek...
 
Partner Slunce MUŽ Vás zve
Pondělí, 10 Březen 2008 02:33
I život po třiceti může být bomba!

Listujete módními časopisy, ze kterých se na vás usmívají mnohdy ani ne patnáctileté slečny a pomalu začínáte mít pocit, že už máte tu hezčí část života za sebou? „MUŽ“ (Manuál Úspěšné Ženy) si to tedy ani náhodou nemyslí.  Na lifestylové konferenci, pořádané 19. dubna na pražském Žofíně, která nese název Sladký život po třicítce, Vás odborníci a známé tváře vyvedou z omylu. Třetí desetiletí života podle nich otevírá nesmírně vzrušující a zábavný svět. Záštitu přijal středočeský hejtman Petr Bendl.

Celý článek...
 
Setkání Dámského klubu
Středa, 05 Březen 2008 03:48

Dne 21.března se uskuteční setkání „Dámského klubu“ v kavárně Cafe Kubr v Kladně, Ivana Olbrachta 80.
Setkání proběhne při neformálním posezení a povídání o všem možném, ale i o charitě a akcích Nadačního fondu Slunce pro všechny. V kavárně bude připraveno občerstvení z cvičné kavárny Slunce a káva z Cafe Kubr. Zároveň si budete moci prohlédnout, případně zakoupit originální bižuterii, kterou vyrobili lidé se speciálními potřebami z Centra služeb Slunce všem. Materiál věnovala společnost Pearl Bohemica.

 
Cena Slunce našla své další majitele
Pátek, 22 Únor 2008 08:17

 

Páteční večer v Divadle Bez zábradlí byl ve znamení Nadačního fondu Slunce pro všechny, jeho sponzorů a příznivců.
Předávaly se Ceny Slunce – forma ocenění pro ty, kteří Slunce podporují a důvěřují mu. Večer moderovala Hana Heřmánková, zazpíval Josef Štágr a svou přítomností potěšili i mnozí významní hosté, mezi nimi například středočeský hejtman Petr Bendl. Téměř rodinná atmosféra zahřála všechny stejně tak, jak to umí skutečné slunce na obloze.

 

Celý článek...
 
Pečení pro dobrou věc
Úterý, 12 Únor 2008 07:46

Nadační fond Slunce pro všechny pořádá

ve čtvrtek 14. 2. 2008 od 10.oo do 17.oo hodin u autobusového nádraží v Unhošti

v rámci veřejné sbírky akci  „PEČENÍ PRO DOBROU VĚC“

Při tomto charitativním prodeji si můžete zakoupit domácí koláče i cukrářské výrobky.

Nákupem výše uvedeného pečiva podpoříte programy NF Slunce pro všechny:´

- Chráněné bydlení v pro lidí se speciálními potřebami

                                                                 - Dětská hřiště pro naše nejmenší  

DOPROVODNOU AKCÍ BUDE PRODEJ DÁRKOVÝCH PŘEDMĚTŮ A DEKORACÍ,

KTERÉ VYRÁBĚJÍ LIDÉSE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI V CENTRU SLUŽEB SLUNCE VŠEM.

 

 

 
Slavnostní předání bytových jednotek ve Stochově
Čtvrtek, 24 Leden 2008 05:03
V pátek 18.1.2008 převzalo Centrum služeb Slunce všem, o.p.s. dvě bytové jednotky, které budou využity k chráněnému bydlení. Jedná se o přízemní byty s bezbariérovou úpravou.
Celý článek...
 
Slunce pomáhá dětem, děti zase Slunci
Čtvrtek, 24 Leden 2008 05:01
V závěru roku 2007 jsme mohli udělat radost všem dětem a dospělákům, kteří navštěvují Soukromou školu Slunce a následná zařízení uskupení Slunce...
Celý článek...
 
„MUŽ“ a „SLUNCE“ jsou skvělý pár
Neděle, 20 Leden 2008 07:41
Charitativní společenský večer „MUŽ pro SLUNCE“, který se odehrál ve čtvrtek 17. ledna v pražském Grandhotelu Bohemia, ukázal, že cesta, jakou se spolupráce Nadačního fondu SLUNCE pro všechny a Manuálu Úspěšné Ženy („MUŽe“) ubírá, je ta správná. Během příjemného setkání se podařilo získat pro SLUNCE finanční i materiální dary v celkové hodnotě 550 400 Kč. Obrovský úspěch mělo představení patronek – Tamary Bendlové, Hany Heřmánkové a Radky Fišarové. Večera se zúčastnili také další významní hosté, mezi jinými i hejtman Středočeského kraje Petr Bendl, Milada Karasová nebo Štěpánka Duchková. Bez nároku na honorář vystoupili Jan Kalousek, Radka Fišarová a Markéta Muzikářová a Inflagranti a jako moderátor Vlasta Korec.
Celý článek...
 
Šťastný nový rok 2008
Středa, 26 Prosinec 2007 16:50
Jménem všech zařízení Slunce Vám přeji šťastný a úspěšný rok 2008, rok prozářený sluncem. Vaše Blanka Dvořáková
 
Získali jsme příspěvek na nákup pomůcek od Nadace Leontinka
Pátek, 21 Prosinec 2007 07:50

Cílem našeho projektu je zkvalitnění vzdělávacích možností žáků nevidomých a těžce zdravotně postižených v Soukromé MŠ, ZŠ a SŠ Slunce, o.p.s. Projekt si klade za cíl pokračovat ve vybavování školy pomůckami určenými pro děti nevidomé a zrakově postižené tak, aby se zlepšily jejich  vzdělávací možnosti.
Na zakoupení pomůcek jsme od Nadace Leontinka  získali nadační příspěvek ve výši 59950,- Kč. Pomůcky jsme objednali a zakoupili u těchto dodavatelů: Benjamin s.r.o. Buchlovice, Aurednik Králův Dvůr, Sons ČR  - Tyflopomůcky Praha.


 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 20