Archiv
Rozloučení se školkou
Pondělí, 30 Červen 2008 07:10
proběhlo v pátek 20.června ve školce v Kyšicích a v úterý 24.června ve školce v Horním Bezděkově. Děti si připravily divadelní představení o zvířátkách v lese, předvedly hry a tanečky, které se v průběhu roku naučily.

V letošním roce ukončilo docházku do mateřské školy 7 dětí, školákům přejeme úspěšný vstup do první třídy a všem ostatním hezké prázdniny.

 
Třeboň
Pátek, 27 Červen 2008 06:33

Je sobota 21.6. a my uživatelé služeb DDV Nouzov s doprovodem již popáté vyrážíme směr Třeboň na pozvání p.Barnáše na festival Okolo Třeboně. Bohužel nás po cestě zdržela objížďka, tak jsme nestihli start Běhu Járy Cimrmana a proto jsme nemohli obhájit loňské prvenství. Stačili jsme však fandit ostatním účastníkům běhu, postavit stánek a prodávat naše výrobky. Odpoledne jsme se ubytovali, zašli na oběd a pomalu jsme se chystali na samotný festival, na kterém vystoupilo mnoho známých umělců. Pro nás bylo obrovským zážitkem vystoupení Vlasty Rédla. V průběhu festivalu probíhala veřejná sbírka a prodej výrobků. V neděli následovala prohlídka města spojená s návštěvou Schwarzenbergské hrobky. Dva dny utekly jako voda a nám se ani nechtělo domů, ale věříme, že se do Třeboně zase někdy vrátíme.

 uživatelé služby DDV Nouzov, Pavla Zralá a Anna Benediktova

 
Návštěva z Francie
Čtvrtek, 26 Červen 2008 13:13

V neděli 25.5.2008 večer do DDV Nouzov přijela návštěva z Remeše. Jednalo se o 4 vychovatele a 5 uživatelů služeb. Po přivítání a ubytování následovala večeře a protože byli po cestě unavení, odešli spát. V pondělí jsme společně posnídali obdrželi dárky, které nám přivezli a pak vyrazili do Unhoště, kde jsme navštívili Centrum služeb Slunce všem o.p.s. Zde nás přivítala ředitelka zařízení Blanka Dvořáková a po prohlídce jsme při kávě, čaji a zákuscích popovídali, co chystáme a plánujeme.

Celý článek...
 
Koncert Bůhví
Středa, 25 Červen 2008 00:42
12.6.2008 se konal ve Stodole na Kladně koncert kapely Bůhví. Nadační fond zde v rámci veřejné sbírky uskutečnil "Pečení pro dobrou věc". Vybralo se 1799,50 Kč. Děkujeme
 
Byli jsme při tom
Pondělí, 09 Červen 2008 16:11
Týmy žáků a dospěláků Slunce 1 a Slunce 2 pod hlavičkou Nadačního fondu Slunce pro všechny se zúčastnily v sobotu 7.června závodu Karlovy Vary – Unhošť. Pozval nás prezident  HAF klubu a ředitel závodu T. Mittelbach, který závod pořádal. Na náměstí jsme měli stanoviště a po celou dobu závodu jsme šlapali na rotopedech
Celý článek...
 
Keramický festival již podruhé
Pondělí, 09 Červen 2008 15:23

Počasí nám přálo a tak se 6.června sešla spousta nadšenců, kteří si „ hráli“ s hlínou. Vznikaly hezké postavičky a další výrobky na téma „ Z pohádky do pohádky“. Centrum služeb Slunce všem dostalo při této příležitosti úžasný a potřebný dárek – traktůrek na sekání trávy.

Celý článek...
 
Den dětí v Divadle Bez zábradlí
Pondělí, 09 Červen 2008 15:14
2. června uspořádalo Divadlo Bez zábradlí benefici ve spolupráci s Nadačním fondem Slunce pro všechny. Záštitu nad pohádkovým příběhem Divadla Minaret „ Kouzelný les“ převzal hejtman Středočeského kraje Ing. Petr Bendl. 
Celý článek...
 
Den dětí s primátorem města Kladna
Středa, 04 Červen 2008 09:33
Den dětí probíhal ve Stochově i v Unhošti velice slavnostně. Pro děti byla připravena spousta zajímavých soutěží a plno sladkostí. Ve Stochově si mohly děti vyzkoušet zbroj a oblečení starověkých rytířů. Mezi děti zavítal pan primátor města Kladna ing. Dan Jiránek. Povídal si s dětmi i s učiteli. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o různých projektech a grantech. I on přinesl dětem spoustu sladkostí. Z návštěvy jsme měli všichni radost. Pan primátor přišel společně s panem Fleishmannem občanem Stochova a hercem Divadla Luna, který již spolupracuje se školou delší dobu.
 
Keramický festival
Čtvrtek, 29 Květen 2008 02:27

V prostorách Domova dobré vůle na Nouzově se koná 6.6.2008  od 9.00 hodin 2.ročník keramického festivalu " Z pohádky do pohádky aneb hrátky s hlínou". Akce se koná pod záštitou pana L.Smoljaka, Nadačního fondu Slunce pro všechny a MAO, stavební společnosti. Z hlíny budou tvořit děti a dospělí se speciálními potřebami. Pozveme různá zařízení nejen z okresu Kladno. Ceny jsou připraveny pro všechny, občerstvení také. Přijďte nás podpořit.
 

 
Benefiční fotbalový zápas
Středa, 28 Květen 2008 07:00
Dne 25.5.2008 se konal v Kolovratech benefiční fotbalový zápas tým "Hvězd" herci Divadla Bez zábradlí a další proti týmu "Kolovratských borců". Nakonec po penaltách zvítězil tým " Hvězd". Fotbalisté z Kolovrat darovali Láďovi Fixovi pohár vzhledem k tomu, že kopl vítěznou penaltu. Klubko Kolovraty předalo Nadačnímu fondu Slunce pro všechny šek na 34 500,- Kč. Ve veřejné sbírce se vybralo 6 315,50 Kč. Peníze budou použity na sportovní aktivity Soukromé školy Slunce. Děkujeme.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 20