Archiv
Veřejná sbírka
Úterý, 21 Říjen 2008 12:06

Nadační fond Slunce pro všechny oznamuje zahájení veřejné sbírky.Výtěžek sbírky bude věnován na chráněné bydlení, na koupi mikrobusu a na ozdravné pobyty. Kasička na dobrovolné příspěvky je umístěna v kavárně Slunce (na autobusovém nádraží). 

V předchozí sbírce se vybralo 686 334,25 Kč.  Výtěžek byl použit na chráněné bydlení, na úpravy hřiště v MŠ a na ozdravné pobyty. Podrobné vyúčtování je k nahlédnutí  v kanceláři nadačního fondu v Centru služeb Slunce všem (na autobusovém nádraží).

Všem lidem dobré vůle, kteří nám pomáhají DĚKUJEME.

 
Pozvánka na výstavu
Úterý, 14 Říjen 2008 09:55

Žáci a pracovníci Soukromé MŠ, ZŠ a SŠ Slunce, o.p.s. Stochov 
si Vás dovolují pozvat na vernisáž výstavy

 KDE CHCETE ŽÍT?

 Uskuteční se 15.10.2008 od 15:45 hodin v prostorách 1.patra DK Stochov

    za účasti hejtmana Středočeského kraje Ing. Petra Bendla

Výstava potrvá do 24.10.2008

 
Vlasta Korec vozil handicapované děti v offroadech!
Pondělí, 13 Říjen 2008 12:33
Moderátor Vlasta Korec patří k těm pánům, kteří si na nedostatek mužnosti a odvahy nemohou stěžovat. Zároveň mu ale nechybí srdce na správném místě. Své kvality Vlasta dokázal na Offroad maratonu v Bratronicích u Kladna, kde se proháněl v pořádných terénních vozech  a na akci navíc přizval i handicapované děti, o které se stará Nadační fond Slunce pro všechny. Připravil jim tak opravdu netradiční a vzrušující zážitek – děti se ke všemu mohly potkat i s Vlastou Horvátem a Bárou Kolářovou a Adrianem Stojkovem.
Celý článek...
 
pozvánka
Středa, 17 Září 2008 08:39

SPC Slunce při Soukromé MŠ, ZŠ a SŠ Slunce o.p.s
Vás srdečně zve na diskuzní setkání

"SPOLEČNĚ DO ŠKOLY"

v rámci mezinárodní akce na podporu společného vzdělávání Týden pro inkluzi

Termín a místo: 2.10.2008 od 10 hodin v Centru služeb Slunce všem, o.p.s., Pražská 910, Unhošť 

Cíl setkání: Vzájemné sdělení zkušeností, úspěchů a úskalí integrace v mateřských a základních školách v regionu. Postoje a náměty k procesu inkluze za účasti zástupců Krajského úřadu Středočeského kraje a odborníků MŠMT ČR.

Vaši účast potvrďte, prosím do 19.9. 2008. Rádi uvítáme Vaše příspěvky.
V případě zájmu kontaktujte Mgr.Janu Melicharovou ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 723 114 843), aby mohl být vyčleněn dostatečný prostor Vašemu příspěvku v programu.

 
Svatba
Čtvrtek, 11 Září 2008 22:29
Jeden z absolventů Soukromé školy Slunce řekl své ANO dne 11.9. v 11 hodin na Městském úřadě v Unhošti. Oddávala je osobně paní místostarostka. V kavárně Slunce pak byla uspořádána svatební hostina se vším, jak má být. Knedlíčkovou polévku a svíčkovou nám zajistila restaurace Hřebenka. Novomanželé dostali od nás darem svatební dort a nástěnné hodiny.

Výzdobu kavárny a obsluhu zajistili klienti Centra služeb Slunce všem. Máme radost, že náš bývalý žák s přítelkyní si vybrali pro svůj svatební den právě město Unhošť a naši kavárnu pro svatební hostinu. Pomáhají nám tak naplnit náš cíl, začlenění lidí se speciálními potřebami do běžného života a do společnosti. Novomanželům přejeme samé slunné dny.

 
Výlet do města pohádky
Čtvrtek, 11 Září 2008 22:01
Ve čtvrtek 11.září se děti ze stochovské a unhošťské školy zúčastnili celodenního výletu do Jičína. Jako každoročně zde v tomto termínu probíhá pohádkový týden a město patří dětem a všem, kteří mají rádi pohádky. Naši žáci cestovali speciálně vypraveným vlakem z nádraží v Unhošti. V Jičíně nás čekalo mnoho zajímavých aktivit, dílniček, ukázek řemesel, písničky, divadelní vystoupení a mnoho pohádkových postav, které děti znají z večerníčků i knížek. I když program byl náročný a návrat až ve večerních hodinách, den se i díky krásnému počasí vydařil.
 
Divadlo Bez zábradlí zve na charitativní výstavu
Středa, 10 Září 2008 22:02
Nadační fond SLUNCE pro všechny, Diagnostický ústav pro mládež „U Dobrého pastýře“ a Divadlo Bez zábradlí, připravili pro zájemce velmi zajímavou výstavu obrazů, textilních výrobků a doplňků. Výstava byla zahájena slavnostní vernisáží, která proběhla 9. září 2008 v Divadle Bez zábradlí. Zúčastnilo se jí řada zajímavých osobností. V divadle nás přivítala Hanka Heřmánková a s paní ředitelkou řekly pár slov o dlouhodobé spolupráci. Společně s Kateřinou Šonkovou, Miss Bohemia 2008 a finalistka Miss ČR 2008 zahájily výstavu.
Celý článek...
 
Lánské letní slavnosti
Čtvrtek, 10 Červenec 2008 04:05

V sobotu 21.června 2008 se zástupci Nadačního fondu Slunce pro všechny již popáté zúčastnili Lánských letních slavností v areálu hotelu Classic v Lánech. Pořadatelem této slavnosti byla obec Lány a Euroagentur Hotels § travel a.s. Celá akce proběhla pod záštitou hejtmana Středočeského kraje Petra Bendla.


Celý článek...
 
Přijel k nám kouzelník
Pátek, 04 Červenec 2008 07:07
Konec roku nám zpestřil kouzelník pan Drábek, který nám ukázal své dovednosti ve škole v Unhošti. Poslali ho k nám naši kamarádi z Chotěšic. Představení se zúčastnili žáci školy a uživatelé služeb Centra služeb Slunce všem a všem se představení moc líbilo. Děkujeme.
 
Výlet do Častolovic
Úterý, 01 Červenec 2008 15:43

12.6. se uskutečnila naše každoroční návštěva Častolovic. Moc jsme se těšili. Paní Diana nás osobně přivítala a personál zámku se o nás skvěle staral. Kvetly zde růže a náš " pohádkový výlet" neměl chybu.


 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 20