Archiv
Vánoční akce
Čtvrtek, 27 Říjen 2005 18:05
Nadační fond SLUNCE PRO VŠECHNY
Soukromá speciální škola SLUNCE, o.p.s
Centrum služeb SLUNCE VŠEM, o.p.s.
Okresní organizace SDRUŽENÍ PRO POMOC MENTÁLNĚ POSTIŽENÝM Kladno

Vás zvou na následující předvánoční a vánoční akce:
Celý článek...
 
Slunce ve Středočeském divadle
Čtvrtek, 27 Říjen 2005 16:29
Dne 26. října 2005 se zúčastnili někteří zaměstnanci, obyvatelé Domova dobré vůle a členi Klubu rodičů dětí předškolního věku představení ve Středočeském divadle v Kladně. Hrála se inscenace Hvězdné nebe nad Barandovem. Slavnostní představení ke dni vzniku samostatného československého státu již tradičně organizuje Masarykova dělnická akademie Kladno. Pozvání jsme obdrželi od pana senátora MUDr. Ladislava Svobody. Děkujeme za krásný, nejen kulturní zážitek!
 
Zájezd do Divadla Bez zábradlí
Úterý, 25 Říjen 2005 20:41
Dne 19. 10. 2005 se v rámci Klubu seniorů při Centru služeb Slunce všem, o.p.s., Pražská 910, Unhošť, uskutečnil již potřetí zájezd do Divadla Bez zábradlí v Praze. Tentokrát jsme navštívili představení SUNNY BOYS od Neila Simonse. Účastníci z řad našich členů - seniorů byli doplněni lidmi se speciálními potřebami a tak se do Prahy vypravilo celkem 50 lidí.

Vstupenky darovalo již opakovaně Divadlo Bez zábradlí, především manželé Heřmánkovi zdarma – darem. Moc děkujeme.
 
Dýňový dýchánek
Úterý, 18 Říjen 2005 17:58
Soukromá speciální škola SLUNCE, o.p.s.
zve všechny své příznivce

na DÝŇOVÝ DÝCHÁNEK
do krámku i před krámek

do KLADNA na náměstí Starosty Pavla v pondělí 31.října od 15.00 hod.

čeká Vás :
svařák na zahřátí
k zakousnutí dýňový koláč
možnost zakoupit drobné dárkové předměty

Přijďte, uvidíte, ochutnáte, nakoupíte.
 
Zahájení veřejné sbírky
Pátek, 23 Září 2005 17:28
1.10.2005 bude zahájena veřejná sbírka za účelem shromažďování finančních prostředků na:

1. koupi mikrobusu k veřejně prospěšným účelům
2. opravu, rekonstrukci a přístavbu budov - Centrum služeb Slunce všem, o.p.s., Pražská 910, Unhošť, - SSŠ Slunce, o.p.s., Hornická 410, Stochov (odloučená pracoviště školy: Unhošť, Hájecká 190, Kačice č.p.11, Kyšice č.p.178) - SPMP ČR Kladno (Domov dobré vůle v Unhošti - Nouzově, chráněné bydlení ve Stochově)
3. rehabilitační aktivity (hipoterapie, plavání, nákup speciálních a rehabilitačních pomůcek)
4. klubovou činnost seniorů (výlety, koncerty, divadelní představení, sportovní aktivity)
5. psychorehabilitační pobyty (náklady spojené s pobytem)

Krajský úřad vydal osvědčení o povolení veřejné sbírky.
 
Vyúčtování veřejné sbírky 2002-2005
Úterý, 20 Září 2005 13:47
Dne 22. srpna bylo Krajským úřadem Středočeského kraje schváleno celkové vyúčtování veřejné sbírky konané Nadačním fondem Slunce pro všechny, která probíhala v období od 18.6.2002 do 9.5.2005 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami, podpory Soukromé speciální školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Sdružení pro pomoc mentálně postiženým ČR Kladno.
Celý článek...
 
Zahájení školního roku v MŠ Kyšice
Sobota, 17 Září 2005 14:21

taborak1.JPGKyšice, 13.září 2005. Na zahradě mateřské školy v Kyšicích se sešli děti, rodiče, prarodiče i další příznivci a přátelé školy. Každoročně v září zahajuje školka tímto příjemným odpolednem nový školní rok, opékají se společně buřty u táboráku, rodiče dětí mají možnost se vzájemně seznámit a pohovořit s učitelkami i ostatními zaměstnanci školky. Letos se rodiče sešli v plném počtu, děti přišly většinou i se svými sourozenci a dalšími rodinnými příslušníky. Na setkání nechyběla ani ředitelka Soukromé speciální školy Slunce, o.p.s. - PaedDr.Blanka Dvořáková.

 
Charitativní prodej vánočních a novoročních přání
Pondělí, 12 Září 2005 11:16
Charitativní prodej vánočních a novoročních přání s českým, anglickým a německým textem.

novorocenka_1.JPG novorocenka_2.JPG
Výtěžek prodeje je určen:

Soukromá speciální škola Slunce, o.p.s. - svozy a rozvozy dětí - kontakt: Robert Kučera, tel.: 775 235 859 nebo email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,
Centrum služeb Slunce všem, o.p.s. - úhrada nákladů na rekonstrukci objektu - kontakt: Hana Červenková, tel.: 775 235 801 nebo email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Cena 1 ks přání + obálka je 40,-Kč.

V případě Vašeho zájmu Vás navštíví náš prodejce.
 
Team "Slunce" zvítězil v Běhu Járy Cimrmana!
Neděle, 10 Červenec 2005 14:37
4. 7. 2005 - V sobotu 2.července se v rámci festivalu Okolo Třeboně konal již třetí ročník Běhu Járy Cimrmana, jehož ředitelem nebyl nikdo jiný než Ladislav Smoljak. Výtěžek ze startovného putoval stejně jako v minulých letech na konto našeho nadačního fondu. Přestože mimo tradiční Cimrmanovy běžecké rekvizity – zimník, klobouk a kufr – se letos závodníkům hodil i deštník, byly všechny disciplíny slušně obsazeny. V závodě štafet získal prvenství za rychlost team „Slunce“, tvořený obyvateli Domova dobré vůle! Díky pořadatelům festivalu strávila tato parta v Třeboni dva dny nabité zážitky: na dlouhou procházku k Schwarzenberské hrobce se vydali spolu s manželi Dvořákovými a s Ladislavem Smoljakem, který trpělivě naslouchal vyprávění svého věrného kamaráda Jirky Vošického. Sobotní večer pak Pavlínka, Markéta, obě Katky i Jirka protančili na koncertech v areálu třeboňského zámku, kde byli také ubytováni. Neděle je svým tropickým počasím vylákala ke koupání v rybníku Svět, kde byly zároveň k vidění závody veslic. Domů se tak členové výpravy vraceli v neděli pozdě večer unavení, ale šťastní a plní dojmů. Již teď se všichni těší, že si napřesrok výlet do Třeboně zopakují.
 
Léto v Centru služeb Slunce všem
Neděle, 10 Červenec 2005 14:36
1. 7. 2005 - Žáci všech stupňů Soukromé speciální školy Slunce obdrželi ve čtvrtek vysvědčení a rozjeli se na prázdniny. V mateřské školce se na rozloučenou konala zahradní slavnost, děti dostávaly drobné dárky a ty, které nastupují v září do školy, i pamětní listy. Brány našich škol se tak na dva měsíce uzavřely, ale některá naše další zařízení fungují nepřetržitě po celé léto. Kavárna, kterou provozuje Centrum služeb Slunce všem v Unhošti, láká k posezení v prostředí srovnatelném s přímořskými letovisky. Zahrádka, lemovaná kvetoucími oleandry a ibišky, evokuje spíše blízkost moře než autobusového nádraží a výborná káva značky Alfredo slunnou Itálii. Ve spojení s vynikajícími zákusky, zmrzlinou, pizzou či obloženými bagetami nabízí zážitek, který si, máte-li cestu přes Unhošť, určitě nemůžete nechat ujít. Posezení v naší jedinečné kavárně, dýchající středomořskou atmosférou, osvěží v letním horku Vaše tělo i mysl. Naši dospělí klienti se speciálními potřebami Vás zde ochotně obslouží každý všední den od 7 do 17 hodin. Díky Centru služeb Slunce všem získala Unhošť také veřejné WC, které zde dlouhou dobu chybělo. Vzhledem k jeho ideálnímu umístění přímo u autobusového nádraží se zde dveře od rána do večera netrhnou. Také obchůdek Slunce na Náměstí starosty Pavla v Kladně má po celé léto otevřeno - s výjimkou dovolené od 10. do 28. srpna. Klienti našich zařízení se pilnou prací postarali o dostatek zajímavého zboží, takže budete mít zcela jistě z čeho vybírat. Obchůdek lze navštívit každý všední den mezi 10.00 a 17.00. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!!
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 19 z 20