Archiv
Pozvánka na vernisáž dětských obrázků v Caffe Kubr
Sobota, 28 Duben 2007 10:01
  Nadační fond Slunce pro všechny a Café KUBR

si  Vás dovolují pozvat

na vernisáž obrázků dětí ze Soukromé školy Slunce a dospělých se speciálními potřebami z Centra Služeb Slunce všem.

2. 5. 2007 od  17.oo hodin  do Café KUBR

ul. Ivana Olbrachta - Kladno  (bývalý mléčný bar) 

Záštitu nad touto akcí převzal Ing. Dan Jiránek primátor města Kladno.

Vernisáže se zúčastní

zpěvačka Radka Fišarová.

Výstava potrvá do 24. 5. 2007.

Prodej a charitativní aukce vystavených obrázků proběhne 25.5. při oslavách výročí Domova dobré vůle na Nouzově.

Výtěžek je určen na podporu programu nadačního fondu Slunce pro všechny

 „Do života se Sluncem“,který podporuje chráněné bydlení pro handicapované.

 Partnery projektu jsou: společnost Kladno Energy Businesses, společnost MAO a Café Kubr.

 

Celý článek...
 
Pozvánka na benefiční koncert
Pondělí, 16 Duben 2007 14:24

Nadační fond Slunce pro všechny

Národní dům na Smíchově * MAO, stavební společnost * Vyšehrad 2000

si Vás dovolují pozvat na 

BENEFIČNÍ KONCERT 

konaný pod záštitou Ing. Petra Bendla, hejtmana Středočeského kraje

a Kladno Energy Businesses, generálního partnera 

v úterý 24.dubna 2007 v 19.30 hodin

Velký sál Národního domu na Smíchově, Praha 5

Celý článek...
 
Pečení pro dobrou věc
Sobota, 14 Duben 2007 12:41
Tato akce patřila mezi zdařilé. Probíhala v Obchůdku Slunce na Kladně, zde nám pomáhala prodávat herečka Středočeského divadla paní Lenka Zbranková a v  Kavárně Slunce   v Unhošti s námi prodávala paní Mirka Čejková. Zároveň se prodávalo v mateřské škole v Kyšicích, ve škole v Unhošti a ve škole ve Stochově. Celkem se prodalo za 25.812,- Kč. Všem dárcům, kteří přispěli na projekty „Zahrada pro všechny se Sluncem“ a „Do života se Sluncem“ děkujeme.
 
Ozdravný pobyt ve Švýcarsku
Čtvrtek, 12 Duben 2007 07:25

V posledních březnových dnech se děti z našich škol a klienti našich zařízení zúčastnili ozdravného pobytu ve švýcarském Melchtalu.
Počasí přálo a tak jsme všichni užili sněhu a sáňkování i turistických vycházek a poznávacích výletů. Navštívili jsme město Luzern, krásu švýcarské přírody a krajiny jsme obdivovali z výšek lanovek i z oken vláčků, nachodili jsme pár kilometrů pěšky po kopcích, ochutnali jsme mléko i sýry od místních sedláků. Domů jsme přivezli čokoládu a pocit, že Švýcarsko je nádherná země, do které se rádi budeme vracet.
Pobyt našim dětem a klientům umožnila cestovní kancelář Bohemia Travel Service, v penzionu Widerhuis se o nás skvěle staral personál chaty i delegát cestovní kanceláře, který nám pomáhal s organizací výletů a programu pobytu. Všichni účastníci si pobyt užili, vrátili se opálení, odpočatí a v dobré kondici.

 
Koncert na Žofíně
Pátek, 06 Duben 2007 13:13

3.4.2007  jsme se zúčastnili Nadačního koncertu Domov dětem, který byl pořádaný k 10.výročí Klubu přátel dětí dětských domovů. Záštitu nad koncertem převzal hejtman Středočeského kraje Ing. Petr Bendl, který předal Klubu peněžní šek v hodnotě 100.000 Kč. Výtěžek benefičního koncertu byl určen na realizaci projektů chráněného bydlení a výchovných programů na podporu dětí z dětských domovů.

Celým benefičním koncertem nás provázel Jan Čenský. V hlavním programu vystoupily operní pěvkyně Jana a Hana Jonášovy, Felix Slováček, Hana Křížková, Monika Absolonová, Josef Štágr, Peter Paul Pačut. Celovečerní program nám zpestřily svým vystoupením děti z dětských domovů. Zaujaly nás svým zpěvem, tancem, hrou na hudební nástroje, ale i svými originálními kostýmy.

Koncert se všem moc líbil a domů jsme se vraceli s pocitem příjemně stráveného večera.

 
Pozvání do kina
Čtvrtek, 05 Duben 2007 07:43

Ve středu 4.4. jsme byli firmou ECKG Kladno pozváni do kladenského kina Hutník na promítání filmu Ro(c)k Podvraťáků. Děj filmu se odehrává na Kladně a tak se v kině setkali  hlavní hrdinové příběhu a primátor Statutárního města Kladna pan Jiránek. Před vlastní projekcí proběhla autogramiáda. Akce se nám velice líbila.

 
Pozvánka na akci „Pečení pro dobrou věc“
Úterý, 03 Duben 2007 04:02

Dne 5.dubna v rámci veřejné sbírky bude v Obchůdku Slunce, nám. Starosty Pavla na Kladně probíhat akce, kde můžete přispět koupí pečených velikonočních výrobků na aktivity Nadačního fondu Slunce pro všechny. Dobroty nám pomůže prodávat herečka Středočeského divadla v Kladně paní Lenka Zbranková.

Příspěvkem přispějete na realizaci projektu „ Zahrada pro všechny se Sluncem“ na dovybavení hřiště herními prvky v MŠ Slunce Kyšice.
Akce bude probíhat od 13.00 do 17.00 hodin. Ve 14.00 hodin vystoupí před obchůdkem děti ze Soukromé školy Slunce s Lucií Kosteleckou.

Akce bude probíhat i v Kavárně Slunce u autobusového nádraží v Unhošti. V 11.00 hodin nás přijde podpořit paní Mirka Čejková, která s námi bude prodávat výrobky pekárny Slunce např.: domácí vdolky, borůvkové koláče, ve prospěch projektu " Do života se Sluncem" (chráněné bydlení). V rámci akce vystoupí v 10.00 hodin děti z Mateřské školy Slunce.

Srdečně Vás zveme na naše akce (inspirovali jsme se akcí " pečení pro děti"), těšíme se na setkání a za Váš dobrovolný příspěvek získáte malé velikonoční překvapení..


 
Čaj o páté aneb „dámské setkání“
Čtvrtek, 29 Březen 2007 02:53

21.3. se sešly na pozvání Blanky Dvořákové, zakladatelky Nadačního fondu Slunce pro všechny, podnikatelky, umělkyně a příznivkyně fondu k posezení a povídání o charitě, o životě a plánech fondu do budoucna. Pil se čaj, káva a na časy budoucí se připíjelo vínem. Zúčastněné dámy ochutnaly výrobky v kavárně Centra služeb Slunce všem, kde se také setkání uskutečnilo. Probírala se případná pomoc při nadcházející akci „Pečení pro dobrou věc“. Rozcházely jsme se s přáním, že je dobré se občas sejít a popovídat si.

 
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým ČR se mění.
Pondělí, 19 Březen 2007 15:51

V současné době probíhají administrativní kroky vyplývající ze závěrů Národní konference.
Nejvýznamnější změnou je změna názvu sdružení na Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s. a schválení nových stanov. Zkratka názvu je SPMP ČR a v mezinárodním styku se používá INCLUSION CZECH REPUBLIC. Tyto změny se samozřejmě týkají i organizačních článků (v našem případě Okresní organizace a zařízeních).

 
Nové dobroty
Pondělí, 19 Březen 2007 08:32
Cvičná pekárna v Centru služeb Slunce všem v Unhošti od začátku roku rozšiřuje nabídku zákusků, dortíků a jiných dobrot, které můžete ochutnat ve cvičné kavárně Slunce v Unhošti u autobusového nádraží. Od 15. ledna zahajujeme i výrobu "dortů na zakázku". Katalog a ceník dortů je k nahlédnutí v kavárně, ale připravujeme pro Vás i jeho verzi na těchto webových stránkách. Obnovujeme opět výrobu dia zákusků vždy ve středu.
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 20