„Cena Slunce“ v Divadle Bez zábradlí
Středa, 25 Únor 2009 09:45

Cena Slunce Již třetím rokem se sešli v Divadle Bez zábradlí zástupci Soukromé školy Slunce a Nadačního fondu Slunce pro všechny se svými partnery a příznivci k bilanci spolupráce a k předání cen Nadačního fondu Slunce pro všechny za dlouholeté partnerství. Letošní setkání se uskutečnilo dne 24.2.2009 od 17.00 hod. v kavárně Divadla Bez zábradlí, na slavnostním podvečeru vedle předávání cen zazpívali i Vanda Konečná-Károlyi a Ivo Hrbáč, kteří vystupují v úspěšném muzikálu Cikáni jdou do nebe. A pak pozvaní hosté od 19.00 hod. zhlédli novinku v repertoáru Divadla Bez zábradlí, komedii Terasa francouzského autora J.C. Carriéra.
Letos byla „Cena Slunce“ Nadačního fondu Slunce pro všechny předána mimo jiné čestnému předsedovi fondu Ladislavu Smoljakovi, dále firmě Veseta Kyšice, Náboženské obci Církve československé husitské Praha 1 – Staré Město, společnosti Bohemia Travel Service. Další mimořádné ocenění získali paní Ing.Gita Tučná a pan Robert Kučera.

„Cena Slunce“ se konala pod záštitou Okresní hospodářské komory Kladno. Tato organizace nám předala šek na 30000,- Kč.

Ceny sponzorsky vyrobil pan Vítězslav Zilvar – Vitraj Glass, Opočno. Předlohou pro cenu se stal obrázek „Slunce“, který namaloval pan Petr Nedvěd – bývalý žák školy, který vloni obdržel tuto cenu.