Vyšehrad 2000 Group

Skupina Vyšehrad 2000 Group, která na českém trhu působí už od roku 1994, se zaměřuje zejména na zajišťování cateringu a kompletního doprovodného servisu. Profesionálové společnosti Vyšehrad 2000 Group organizují soukromé i firmení večírky, recepce, rauty nebo hostiny, zajišťují gastronomické a doprovodné služby pro oficiální státní návštěvy a významné tuzemské i zahraniční společnosti. Kromě těchto služeb společnost provozuje hned několik pražských kaváren a restaurací - Kavárnu Obecní dům, zážitkový restaurant Pod křídlem noci, O2 Café nebo Café Rožmberský palác.

 

Od letošního roku se skupina stará rovněž o chod zrekonstruovaných Kulečníkových a karetních heren v Obecním domě. Do portfolia provozoven společnosti Vyšehrad 2000 Group patří také multifunkční Areál Botanika v Horním Bezděkově a pražský hotel Loreta.

Firemní filosofií skupiny Vyšehrad 2000 Group je spokojenost zákazníků, kterým se snaží vždy maximálně vyhovět a přizpůsobit služby jejich potřebám. K zajištění prvotřídního servisu společnost dbá na dodržování přísných pravidel a zásad, která pomáhají udržet nabízené služby na světové úrovni.

Spolupráce společnosti Vyšehrad 2000 Group s Nadačním fondem Slunce pro všechny probíhá už čtrnáct let. Kromě benefic skupina nadační fond podpořila vybavením cvičné pekárny a kavárny v Unhošti, které slouží jako chráněná pracoviště, v Areálu Botanika v Horním Bezděkově pracují klienti nadace. Za podporu fondu byla v roce 2006 udělena Cena „Ď“ panu Jaroslavu Novákovi, členovi managementu Vyšehrad 2000 Group, a o rok později obdržela společnost Vyšehrad 2000 Group Cenu Slunce za mecenáštví v oblasti charity.

Webové stránky: www.vysehrad2000.cz