Nikol Kouklová
Pondělí, 11 Listopad 2013 14:46

Vystudovala humanitní gymnázium a Pražskou konzervatoř, kde nastoupila do ročníku F.Laurina a J.Tesařové. V roce 2013 absolvovala DAMU pod vedením E. Salzmannové.

Momentálně účinkuje na několika pražských scénách, především v Divadle Bez zábradlí, Městských divadlech pražských, Prague Shakespear Company a Národním divadle.

Z filmových zkušeností jmenujme např. „Normal“, „Holka 180“  nebo film „Lovci a oběti“.  Ze zahraničních produkcí to jsou např.  „Die Rebellin“, „Royal Affair“, „1854“ nebo „Legends“. Vidět jste ji mohli také v českých seriálech „Ordinace v růžové zahradě“, „Cesty domů“, „Na Vodě“, „Svatby v Benátkách“, „Polda“, „VIP vraždy“ nebo „Ohnivé kuře“. Má zkušenosti také s moderací nebo dabingem.

Ve svém volnu se věnuje psaní lifestylového blogu Femme Armeria. Jejím vekým koníčkem je móda. Podílela se na kostýmech pro nejrůznější spoty, reklamy i filmy a dělá také personální styling.

Pro Nadační fond Slunce pro všechny pomáhá získávat finanční prostředky. Realizovala například dva kalendáře (v letech 2015 a 2019). V Divadle Bez zábradlí v roce 2017 pořádala „Soirée pro Slunce“ anebo pomáhá s přípravou tradičních „Vánočních tržíčků“. Je také organizátorkou pouliční akce s názvem „Busking pro Slunce“, jímž podporuje nejenom naší nadaci, ale také pouliční umění.