Dáša Zázvůrková
Pondělí, 11 Listopad 2013 14:46

Dagmar Zázvůrková se narodila v Benešově v roce 1981, absolvovala pedagogické lyceum s hudebním zaměřením v Berouně. Navštěvovala soukromé hodiny zpěvu u Prof. Jaroslava Horáčka. Nyní u pana Kadlece a dále navštěvuje literárně – dramatický obor u paní Dany Hlaváčové. Je absolventkou HAMU obor nonverbální a komediální divadlo a Italianistiky na FFUK.

Od roku 2003 působí jako externí členka v Divadle Semafor, hraje a zpívá v představeních - Život je náhoda v obnošený vestě, I ty zpíváš si ty hity a další. Účinkovala v muzikálu Bídníci, v představeních pánů Karla Šípa a Josefa Náhlovského (Sanatorium, blázinec...) nebo v jazzové opeře Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra Dobře placená procházka, inscenované v Národním divadle.

Nový klip Dáši Zázvůrkové

Face Hunters se produkčně podílelo na novém video klipu k písni Don Klam. Režijně a umělecky se klipu ujal režisér, herec a tvůrce Alex Vladimír Pieter, oceněný na celosvětových soutěžích. Text Aleš Misař, hudba Martin Blažek, makeup Markéta Šilarová a hvězda Národního divadla Michal Štípa.

Video naleznete ZDE.