Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

 

Podporujeme a radíme při řešení dlouhodobě nepříznivé sociální situace. Pořádáme besedy a diskuse s odborníky o tématech výchova a vzdělávání dětí a jejich zdravý vývoj, hospodaření s penězi, orientace v systému sociálních služeb a dávek. Nabízíme pomoc a praktický nácvik v oblasti péče o dítě a o domácnost a realizujeme také aktivity směřující k rozvoji dovedností dětí.

 

 

 

Služba je určena rodinám s dětmi, které nepříznivou sociální situaci nemohou překonat bez pomoci a chtějí zabránit ohrožení vývoje dětí.

 

 

 

Službu poskytujeme v našich zařízeních v Unhošti a v případě potřeby tam, kde vy a vaše děti bydlíte, chodíte do školy a běžně se pohybujete.

 

 

 

 

Služba je poskytována bezplatně. Fakultativní činnosti jsou zpoplatněny dle ceníku.

 

 

 

Kontaktní osoba: Zuzana Blechová, DiS.

Adresa: Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.
Pražská 910, 273 51 Unhošť

Tel.: 731 610 091, 312 690 298, tel./fax: 312 698 188
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.slunce.info

 

 

 

Poskytované služby jsou finančně podpořeny z projektu

Podpora vybraných druhů sociálních služeb ve Středočeském kraji

reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_005/0001774

Cílem projektu je zajistit rozvoj, efektivní podporu a financování vybraných sociálních služeb na území SK. Projekt je financován z ESF, státního rozpočtu ČR a rozpočtu Středočeského kraje. Realizátorem projektu je Středočeský kraj.