Byli jsme při tom
Pondělí, 09 Červen 2008 16:11
Týmy žáků a dospěláků Slunce 1 a Slunce 2 pod hlavičkou Nadačního fondu Slunce pro všechny se zúčastnily v sobotu 7.června závodu Karlovy Vary – Unhošť. Pozval nás prezident  HAF klubu a ředitel závodu T. Mittelbach, který závod pořádal. Na náměstí jsme měli stanoviště a po celou dobu závodu jsme šlapali na rotopedech

Pomáhal nám redaktor ČT Richard Samko a zástupkyně školy Marie Kmínková. V rámci doprovodného programu vystoupil se skupinou „ PARADOKSY“
na improvizovaném jevišti nevidomý zpěvák z Domova dobré vůle Láďa Albrecht. Nadchl nás svým zpěvem a nebojácností. Ti, kteří čekali na příjezd peletonu si mohli prohlédnout v muzeu naší výstavu „ Móda se Sluncem“.
Při občerstvení pomáhali s obsluhou lidé se speciálními potřebami z „ Kavárny Slunce“. Zároveň probíhala i  veřejná sbírka „ Pečení pro dobrou věc,“  která je určena na chráněné bydlení. Každý, kdo vhodí příspěvek do kasičky, může ochutnat naše koláče a placky vyrobené ve cvičné pekárně Centra služeb Slunce všem.
Naše týmy „našlapaly“ 100 km měřeno 10 minut po příjezdu 1. závodníka! Získaly věnce, diplomy a dárky. Všichni byli spokojeni a šťastni. Tak to má být. Patříme do Unhoště. Byli jsme při tom.