Nejkrásnější dívky v Domě módy
Čtvrtek, 01 Květen 2008 03:31

23.4. nejkrásnější dívky české republiky 2008 se sešly v Domě módy v centru Prahy na Václavském náměstí, aby odstartovaly spolupráci s Nadačním fondem Slunce pro všechny a Domem módy v Praze:

Jandová Zuzana - MISS CR 2008,
Čechovská Romana - MISS Sympatie CR 2008, 
Horaková Sabina - finalistka MISS 2008,
Lebedová Kristýna - II. VICEMISS 2008,
Šedivá Taťána - finalistka MISS 2008,
Šonková Kateřina - finalistka MISS 2008,


Navázali jsme úzkou spolupráci s Nadačním fondem Slunce pro všechny, poněvadž chceme slunečními paprsky opět navrátit tu příjemnou a pohodovou  atmosféru nákupu v tomto Domě módy. Hlavně chceme, aby každý zákazník odcházel s dobrým pocitem, že svým nákupem nejen udělal radost sobě, ale i nějakému handicapovanému človíčkovi.
Z každého uskutečněného nákupu, dáme do Nadačního fondu Slunce pro všechny 3.- Kč. Také zde umístíme veřejnou kasičku, kam může každý zákazník hodit libovolnou částku pro tento nadační fond.

Historii Domu módy není potřeba představovat, poněvadž každá žena si dodnes pamatuje, že to bylo vždy místo, kde se mohla dobře a kvalitně obléci. Dnes chceme navázat na tuto tradici - kvalitně a elegantně- zatím pouze ve 3 a 4 patře tohoto domu. V současnosti  nabízíme tyto známé dámské a pánské evropské značky všech módních domů, jako jsou Lagerfeld, Trussardi, Luisa Cerano, Laurel, Brax, Bugatti, Marc Aurel, Daniel Hechter, Cinque, Carl Gross a další. 

Ať se slunce opět rozzáří v duši každého našeho zákazníka!