Catering
Pondělí, 10 Květen 2010 13:53

Naše společnost zajišťuje catering při společenských akcích, či jiných příležitostech, pro různé organizace, fyzické osoby, nadační fondy, instituce, úřady.


Akce do 100 osob zajišťujeme vlastním porcelánovým vybavením, větší akce  s nádobím na jednorázové  použití. Zajistíme květinovou výzdobu (pro různé příležitosti – vánoční, velikonoční - apod). Jsme schopni dojet na místo, máme vlastní obsluhu zajištěnou lidmi se speciálními potřebami pod odborným dohledem.


Nabízíme vlastní výrobky – studené slané a sladké pečivo, zeleninové a ovocné saláty a obložené mísy. Nápoje nabízíme alkoholické – bílá, červená a růžová vína, sekty, pivo, nealkoholické nápoje studené i teplé – káva (rozpustná, turecká) a čaje.


Pro menší akce (do 20 osob) je možné poskytnout prostory mimo provozní dobu v kavárně Slunce v Unhošti, Pražská 910.  Pro větší akce (do 50 osob) můžeme poskytnout prostory v Centru služeb Slunce všem v Unhošti, Pražská 910. Alternativou může být catering i v zahradě školy Slunce  v Unhošti, Hájecká 190.


Dle Vašeho přání se pokusíme zajistit vhodné a jiné zajímavé prostory s doprovodným programem.


Vzhledem k tomu, že jsme organizace, která zaměstnává přes 50% zdravotně postižených lidí, můžeme Vám naše služby poskytnout formou náhradního plnění.


Těšíme se na Vás.

 

Ke stažení