Kalendář Slunce 2021
Pondělí, 16 Listopad 2020 12:19

Nový charitativní kalendář Slunce 2021 je na světě. Vzala si ho na starost zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková a společně s fotografkou Romanou Ev vytvořily kalendář plný radosti, úsměvů a energie. Na krásných fotografiích najdete známé osobnosti - herce a herečky, zpěvačky a pastrony Nadačního fondu Slunce pro všechny - a dospělé klienty Slunce. Výtěžek z prodeje kalendáře podporuje děti a dospělé s různými druhy postižení především ve Slunci. V letošním roce pomůže financovat ochranné pomůcky, čističky vzduchu a UVC lampy, které jsou nezbytné k udržení provozu všech našich zařízení a zajištění bezpečnosti našich klientů i zaměstnanců v době koronavirové pandemie.
Kalendář se prodává za 250 Kč a koupit si ho můžete v Kavárně Slunce v Unhhošti, nebo napište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Křest kalendáře proběhl kvůli současné situaci online jako live stream na instagramu v pondělí 16. 11. s našimi patrony Dášou Zázvůrkovou, Nikol Kouklovou a Petrem Macháčkem a také s herci Karlem Heřmánkem ml. a Kateřinou a Peterem Pechovými. Na záznam se podívejte zde.