Aktuální informace k provozu školy a centra
Úterý, 10 Březen 2020 21:04

Z rozhodnutí Bezpečnostní rady státu je od 11. března 2020 do odvolání přerušena výuka ve škole Slunce ve Stochově a v Unhošti - týká se základní školy a střední školy. V provozu rovněž nebude školní jídelna, školní družina a školní klub.

Provoz mateřské školy je prozatím nepřerušen. V případě zákazu budou samozřejmě uzavřené. Sledujte náš web.

Provoz speciálně pedagogického centra (SPC) a pedagogicko-psychologické poradny (PPP) je dočasně omezen. Poradenské služby jsou poskytovány na základě individuální dohody s jednotlivými pracovníky. Kontaktujte nás prosím emailem nebo telefonicky. O dalších změnách dle aktuální situace Vás budeme informovat.

Informace o provozu školy Vám podají zástupkyně Marie Kmínková, Barbora Kačabová a Pavla Šmídová.

V Domově dobré vůle Slunce v Nouzově, v chráněném bydlení v Pražské a ve všech chráněných bytech Slunce je až do odvolání zákaz návštěv.

Od pondělí 16. 3. se až do odvolání pozastavuje dle nařízení vlády provoz denního stacionáře a z rozhodnutí vedení Slunce se omezuje činnost sociálně terapeutické dílny, sociální rehabilitace a dalších služeb. Případné dotazy směřujte na ředitelku Centra služeb Slunce všem B. Dvořákovou, tel. 603 256 646, mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Zároveň nebude od pondělí 16. 3. dle nařízení vlády v provozu Kavárna Slunce.

S ohledem na nařízení vlády rušíme březnové Pečení pro dobrou věc i vernisáž, která měla proběhnout jako doprovodný program.

Bližší informace ke Koncertu pro Slunce, který by měl proběhnout 28. 4. v Obecním domě, podáme s ohledem na vývoj situace v prvním dubnovém týdnu.

Další informace o situaci a kontakty lze získat také u Krajské hygienické stanice Středočeského kraje či na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR.

Děkujeme za pochopení.

Aktualizace k 17.3.2020, 14:10.