SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Busking pro Slunce
Středa, 13 Červen 2018 08:35

Naše patronka herečka a zpěvačka Nikol Kouklová připravuje krásnou akci na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny s názvem Busking pro Slunce. Rozhodla se oživit ulice Prahy veřejným vystoupením pouličních muzikantů a umělců. Jak sama říká: "Tato událost má upozornit na chybějící pouliční dění v naší metropoli, kdy hudební vystoupení není zcela běžná věc, kterou bychom na ulicích viděli. Přitom ve většině světových metropolí jsou právě taková představení k vidění často, lidé si tam poslechem hudebních performací krátí čas při čekání na metro či autobus, zlepší si náladu nebo si dokonce zpívají s interprety své oblíbené písně. To u nás bohužel k vidění není." Kromě oživení ulic Prahy hudbou přinese Busking i finanční podporu našemu nadačnímu fondu, během vystoupení bude totiž možné vhodit příspěvek do nadační kasičky nebo i klobouku, aby to bylo stylové. Po skončení akce bude vybraná částka předána ředitelce NF Slunce pro všechny Blance Dvořákové.
A na koho se můžete při Buskingu těšit? Na Milana Peroutku, Annu Slováčkovou a The Primes, Davida Krause, JeNa Hovorku a Sisu Feher, Igora Orozoviče, Anetu Krejčíkovou, Kristinu Sitkovou, Bereniku Kohoutovou, Kaiu Brown alias N.O.H.U, Aleše Bílíka, Ivanu Korolovou, Terezii Kovalovou , Štěpána Potužáka, Jakuba Baierla, Václava Tobrmana, Annu Schmidtmajerovou, Míšu a Romana Tomešovi, Radku Pavlovčinovou, Daniela Dobiáše, Nikol Kouklovou a MAD Bakers - Marianu Prachařovou, Honzu Nedvěda a Kate Rezkovou!
Přijďte v pondělí 25. června mezi 15-20 hodinou na pražské Jungmannovo náměstí a udělejte si hezké letní odpoledne ve společnosti mladých umělců a Slunce.
Akci také podporují Kladenský deník a Rádio Relax.