SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Projekt „Cesta ke vzdělání“ 2017 – 2018
Neděle, 03 Červen 2018 20:18

Zahájili jsme poslední měsíc školního roku 2017/2018. V tomto měsíci pomalu končí aktivity důležitého grantu, který škola získala od společnosti Philip Morris ČR a.s.
Díky tomuto grantu probíhají již třetí rok svozy a rozvozy žáků bez zvýšení poplatku za tyto služby. Finanční prostředky získané z projektu se využívají na veškeré aktivity, které patří do komplexní péče o děti a žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.
Fotografie připomínají dětem i pedagogům zážitky z plavání, z pobytu v přírodě, z exkurzí a poznávacích výletů. Společně navštívili Babiččino údolí, zoologickou zahradu v Plzni, oboru v Lánech, Prahu současnou i historickou. Prohlédli si výstavu korunovačních klenotů v Kladně a plnili zajímavé úkoly, které jim připravila záchranná a ekologická stanice v Kladně. Těší se na muzikál Pomáda v Divadle na Vinohradech v Praze, na „Pohádkový les“ v Nižboru, na zámek Veltrusy, na pobyt u řeky Berounky a přehrady Orlík, na exkurzi ve „Škoda auto“ Mladá Boleslav a na výlet do lázní Karlovy Vary. Žáci poznali mnoho nových věcí tím nejlepším způsobem – prakticky a aktivně. Velké poděkování za tyto možnosti patří společnosti Philip Morris ČR a.s.