SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Koncert pro Domov dobré vůle
Sobota, 04 Červen 2011 23:02

Další z akcí našeho Nadačního fondu Slunce pro všechny byl koncert pro Domov dobré vůle na Nouzově. Spolupořádala ho s námi ve čtvrtek 27. května firma Sono Records a partnery byly Město Unhošť, firma T Servis, která se postarala o pódium a ozvučení, dále Kladenský deník a Radio Relax jako mediální partneři, ČSAD Kladno a v neposlední řadě Pilsner Urquell, jemuž vděčíme za dodávku špičkového piva, včetně nealkoholického Birelllu.

Celý článek...
 
Jarmark
Sobota, 04 Červen 2011 21:42

Dne 26. 5. 2011 pořádal Nadační fond Slunce pro všechny a Krajská organizace SPMP ČR Středočeský kraj Jarmark rukodělných výrobků před Centrem služeb Slunce všem. Akce se zúčastnili zástupci těchto organizací: Centrum služeb Slunce všem z Unhoště, Domov Ráček z Rakovníka, Handicap centrum Srdce z Chotěšic, Letohrádek Vendula z Horního Bezděkova, Společenství Dobromysl ze Srbče, Soukromá MŠ, ZŠ A SŠ Slunce ze Stochova a Unhoště a Zahrada, poskytovatel sociálních služeb z Kladna.

Součástí Jarmarku bylo tradiční „Pečení pro dobrou věc“ (prodej pekařských výrobků v rámci veřejné sbírky Nadačního fondu Slunce pro všechny). Díky počasí a dobré náladě všech účastníků a nakupujících se den velice vydařil. Možná, že vznikla nová tradice, při které se budou potkávat klienti i zaměstnanci ze zařízení, poskytujících sociální služby ve Středočeském kraji.

 
Bazar šatstva
Úterý, 24 Květen 2011 21:36

Ve středu 18. května proběhl na zahradě školy v Unhošti tradiční jarní bazar šatstva. Slunečné počasí přilákalo mnoho návštěvníků z řad rodičů, občanů i přátel školy. Návštěvníci si mohli zakoupit nejen pěkné a levné kousky rozličného oblečení, ale také koláče a pečivo z pekárny Slunce. Žáci školy předvedli módní přehlídku oblečení, které bazar nabídl. Někteří šťastlivci vyhráli v tombole. Celé odpoledne se neslo v duchu klidné, pohodové atmosféry. Výtěžek bazaru je 5 200 Kč a bude použit na nákup sportovních potřeb a pomůcek. Šatstvo, které se neprodalo, zužitkuje charitativní organizace Diakonie Broumov.

 
Úspěšný květnový týden!
Čtvrtek, 19 Květen 2011 20:27

Málokdy se dá říct, že celý pracovní týden byl úspěšný a že každý jeho den přinesl i Nadačnímu fondu Slunce pro všechny tolik potřebnou pomoc. Tento týden byl opravdu výjimečný.

Celý článek...
 
Výtěžek koncertu – nový mikrobus
Čtvrtek, 28 Duben 2011 09:53

Náš Nadační fond Slunce pro všechny uspořádal spolu s Národním domem na Smíchově a společností Vyšehrad 2000 Group další z řady benefičních koncertů. Konal se tentokrát v rámci oslav 20. výročí založení Soukromé školy Slunce a byl spojen s každoročním udílením Cen Slunce jako poděkování firmám a jednotlivcům za jejich obětavou pomoc fondu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Další > Konec >>

Strana 136 z 157