SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Výlet na pohádkový hrad Točník
Úterý, 21 Červen 2011 20:37

Na letošní výlet k ukončení školního roku jsme se s mateřskou školou Kyšice i Horní Bezděkov vydali 7. června. Na hradu Točník nás čekala spousta zábavy a celodenní program, kterým nás provázela Meluzína. Děti plnily úkoly, aby získaly heslo pro skřítka, který střeží poklad. Viděli jsme i divadelní představení, těžkou práci kováře a spoustu pohádkových bytostí. Nezbedný kocour každému nakreslil obrázek na ruku. Počasí nám přálo, a tak se všichni vraceli domů sice unavení, ale spokojení.

 
Dětský den
Úterý, 21 Červen 2011 20:31

Letošní oslava svátku dětí se konala 6.6. 2011 v areálu Domova Dobré vůle na Nouzově. Pro všechny děti a klienty o.p.s. Slunce, Centra služeb Slunce i pro přizvané děti z Dětského domova Unhošť byl připraven slavnostní program. Od rána příspívalo k dobré náladě slunečné počasí, které letos vydrželo až do konce.

Celý článek...
 
Cyklistický závod Karlovy Vary – Unhošť
Neděle, 12 Červen 2011 22:54

V neděli 5.června se jel již tradičně závod z Karlových Varů do Unhoště. Žáci Soukromé školy Slunce a klienti Centra služeb Slunce všem se také zúčastnili. Naši sportovci si tento závod nemohou nechat ujít, i když stejně jako v minulých letech šlapou na pedály rotopedů na unhošťském náměstí. Každé ze dvou družstev našlapalo 100 km, přesně jako závodníci na trase. Den nebyl věnován pouze sportu, pekárna Slunce nabízela svoje výborné pečivo a klub seniorek zazpíval v doprovodu Vládi Albrechta z Nouzova. K pohodovému dni přispělo počasí i bohatá nabídka doprovodných akcí.

 
Turnaj ve florbale
Neděle, 12 Červen 2011 22:59

V pátek 3.června si žáci Soukromé školy Slunce mohli porovnat své dovednosti ve florbale s dalšími týmy. Zúčastnili se turnaje, který pořádala unhošťská základní škola a ve kterém spolu zápasila družstva okolních škol. Náš tým se umístil na 6.místě. Pomoci našim hráčům přišli i bývalí žáci školy, je potěšující, že na svoji školu nazapomínají. Nadační fond Slunce pro všechny připravil všem hráčům drobné dárky.

 
Víkendový výlet
Neděle, 12 Červen 2011 23:05

Žáci praktické školy z Unhoště strávili od pátku 27.května pěkný víkend v chatičkách v areálu Bucek. Oba dny byly ve znamení her, pobytu v přírodě a různých zábavných soutěžích. Večer se grilovalo a opékali buřty. Naše výletníky nerozhodil ani občasný déšť a špatně tekoucí teplá voda, všichni se vrátili s pocitem, že si víkend parádně užili.

 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Další > Konec >>

Strana 135 z 157