SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Sraz veteránů Klánovice 2011
Úterý, 16 Srpen 2011 12:57

Když nás před několika lety pozval Láďa Smoljak podívat se na závody veteránů do Klánovic nikdo netušil, že se v průběhu let staneme pravidelnými účastníky krásného setkávaní lidí, kteří se věnuji starým automobilům a motorkám. Stali jsme se součástí tohoto setkání kdy se na nás těší a hlavně na naše výrobky. Spoustu lidí nejen z řad pořadatelů je našimi přáteli a mezi ně patří i Honza Kašpar z divadla Járy Cimrmana, který závod veteránů odstartoval a společně s vedoucím DDV Nouzov pohovořili o nadačním fondu Slunce.

Jelikož po dvou letech opět svítilo sluníčko utekl den jako voda. A tak se plnila nejen kasa z prodeje výrobků, ale i kasa s veřejnou sbírkou. Na závěr pořadatelé vydražili tričko a vydraženou částku vložili do veřejné sbírky. Poděkovali jsme za pozvání a už se těšíme na příští rok protože jak řekli pořadatelé "bez Vás by to nebylo ono".

 

 
Okolo Třeboně 2011
Úterý, 16 Srpen 2011 11:15

Koncem června jsme se zúčastnili divadelního představení Dlouhý, Široký a Krátkozraký a Běhu Járy Cimrmana na festivalu Okolo Třeboně. Výtěžek běhu je již tradičně určen Nadačnímu fondu Slunce pro všechny a letos činil 5579,- Kč. Za pozvání děkujeme pořadateli celé akce Pavlovi "Bárnymu" Barnášovi z Agentury Bárny a Marku Šimonovi, Janu Kašparovi, Zdeňku Svěrákovi a všem ostatním z Divadla Járy Cimrmana.

Několik fotografií z akce naleznete na Facebooku. Po kliknutí na "celý článek" si můžete přečíst reportáž jednoho z účastníků akce - Honzi Šlégra.

Celý článek...
 
Výlet do Častolovic
Čtvrtek, 30 Červen 2011 11:16

Tak jako každý rok jsme se rozjeli do Častolovic. Výlet se letos konal 7.6.2011 a zúčastnili se obyvatelé Domova dobré vůle a klienti z Centra služeb Slunce všem. Hostila nás sama paní hraběnka Diana Sternbergová, naše velká příznivkyně. Byli zde i známí z minulých let. Moc jsme si všeho užívali. I počasí nám přálo. Prohlédli jsme si zámek, jezdili na vozících po parku, dívali se na představení kouzelníka, byli jsme za zvířátky, tančili při hudbě. Občerstvení bylo jako vždy skvělé. Vůbec se nám nechtělo domů. Uvědomujeme si, co všechno pro nás "naše" Diana dělá. Moc a moc děkujeme a přejeme, aby se zámku i jeho obyvatelům dařilo.

 

Celý článek...
 
Slavnostní otevření přístavby
Sobota, 25 Červen 2011 10:06

Slavnostní otevření přístavby objektu nad Kavárnou Slunce se konalo 17. června 2011 v 11.00 hodin za účasti paní starostky Města Unhošť PhDr. Lenky Mazuchové, MBA, mnoha Unhošťáků a vzácných hostů. Slavnosti se zúčastnil pan senátor Mgr. Jiří Diensbier, pan primátor Města Kladna Ing. Dan Jiránek, paní Ing. Gita Tučná, místopředsedkyně správní rady Nadace Charty 77 - Konto Bariéry a zástupci z řad přátel a sponzorů.

Celý článek...
 
Závěrečné zkoušky
Úterý, 21 Červen 2011 20:38

Žáci praktické školy jednoleté ve Stochově a praktické školy dvouleté v Unhošti skládali ve dnech 6. a 13. června závěrečné zkoušky. Zkoušky se skládají z praktické a teoretické části. V praktické části žáci předvádějí přípravu pokrmu včetně úpravy stolu a servírování. Letos žáci připravovali pomazánku, polévku, hlavní jídlo a dezert. V teoretické části předvádějí znalosti z předmětu rodinná a zdravotní výchova. Všichni žáci zkoušky úspěšně složili. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším životě.

 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Další > Konec >>

Strana 134 z 157