SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Cyklistický závod Karlovy Vary – Unhošť
Neděle, 12 Červen 2011 22:54

V neděli 5.června se jel již tradičně závod z Karlových Varů do Unhoště. Žáci Soukromé školy Slunce a klienti Centra služeb Slunce všem se také zúčastnili. Naši sportovci si tento závod nemohou nechat ujít, i když stejně jako v minulých letech šlapou na pedály rotopedů na unhošťském náměstí. Každé ze dvou družstev našlapalo 100 km, přesně jako závodníci na trase. Den nebyl věnován pouze sportu, pekárna Slunce nabízela svoje výborné pečivo a klub seniorek zazpíval v doprovodu Vládi Albrechta z Nouzova. K pohodovému dni přispělo počasí i bohatá nabídka doprovodných akcí.

 
Turnaj ve florbale
Neděle, 12 Červen 2011 22:59

V pátek 3.června si žáci Soukromé školy Slunce mohli porovnat své dovednosti ve florbale s dalšími týmy. Zúčastnili se turnaje, který pořádala unhošťská základní škola a ve kterém spolu zápasila družstva okolních škol. Náš tým se umístil na 6.místě. Pomoci našim hráčům přišli i bývalí žáci školy, je potěšující, že na svoji školu nazapomínají. Nadační fond Slunce pro všechny připravil všem hráčům drobné dárky.

 
Víkendový výlet
Neděle, 12 Červen 2011 23:05

Žáci praktické školy z Unhoště strávili od pátku 27.května pěkný víkend v chatičkách v areálu Bucek. Oba dny byly ve znamení her, pobytu v přírodě a různých zábavných soutěžích. Večer se grilovalo a opékali buřty. Naše výletníky nerozhodil ani občasný déšť a špatně tekoucí teplá voda, všichni se vrátili s pocitem, že si víkend parádně užili.

 
Koncert pro Domov dobré vůle
Sobota, 04 Červen 2011 23:02

Další z akcí našeho Nadačního fondu Slunce pro všechny byl koncert pro Domov dobré vůle na Nouzově. Spolupořádala ho s námi ve čtvrtek 27. května firma Sono Records a partnery byly Město Unhošť, firma T Servis, která se postarala o pódium a ozvučení, dále Kladenský deník a Radio Relax jako mediální partneři, ČSAD Kladno a v neposlední řadě Pilsner Urquell, jemuž vděčíme za dodávku špičkového piva, včetně nealkoholického Birelllu.

Celý článek...
 
Jarmark
Sobota, 04 Červen 2011 21:42

Dne 26. 5. 2011 pořádal Nadační fond Slunce pro všechny a Krajská organizace SPMP ČR Středočeský kraj Jarmark rukodělných výrobků před Centrem služeb Slunce všem. Akce se zúčastnili zástupci těchto organizací: Centrum služeb Slunce všem z Unhoště, Domov Ráček z Rakovníka, Handicap centrum Srdce z Chotěšic, Letohrádek Vendula z Horního Bezděkova, Společenství Dobromysl ze Srbče, Soukromá MŠ, ZŠ A SŠ Slunce ze Stochova a Unhoště a Zahrada, poskytovatel sociálních služeb z Kladna.

Součástí Jarmarku bylo tradiční „Pečení pro dobrou věc“ (prodej pekařských výrobků v rámci veřejné sbírky Nadačního fondu Slunce pro všechny). Díky počasí a dobré náladě všech účastníků a nakupujících se den velice vydařil. Možná, že vznikla nová tradice, při které se budou potkávat klienti i zaměstnanci ze zařízení, poskytujících sociální služby ve Středočeském kraji.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Další > Konec >>

Strana 117 z 138