SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Podzimní psychorehabilitační pobyt v Jesenici u Rakovníka
Čtvrtek, 20 Říjen 2011 15:31

Konec slunečného září 2011 prožili žáci školy spolu s několika rodiči, prarodiči a pedagogickým doprovodem na břehu Velkého rybníka v Jesenici u Rakovníka. Penzion Irena a jeho okolí nabízí řadu možností, jak strávit dny plné sportování, her, soutěží a vycházek. Program byl sestaven v rámci projektu, který je částečně dotován ministerstvem zdravotnictví, a zajišťují ho jednotlivé okresní organizace SPMP v ČR, o.s. Účastníci jesenického ozdravného pobytu vytvořili během týdne dobře spolupracující skupinu a mají plno nezapomenutelných zážitků.

 
Projekt "Sluneční alej"
Úterý, 01 Listopad 2011 09:47

V rámci spolupráce Nadačního fondu Slunce pro všechny a Areálu Botanika v Horním Bezděkově zajišťujeme vysázení ovocných stromů podél části cyklostezky v Areálu Botanika (cyklostezka Kladno, Kožova Hora - Malé Kyšice).

Celý článek...
 
Módní show Aleny Lauberové
Středa, 02 Listopad 2011 10:37

Dne 21.10.2011 se v kavárně hotelu Kladno pod záštitou náměstka primátora města Kladna Ing.Miroslava Bernáška konala módní přehlídka pod názvem Módní show Aleny Lauberové, doplněna o šperky Swarovski. Na přehlídce vystoupily děti ZUŠ Kladno, 5.května a Ivana Lojková za doprovodu Vladimíra Albrechta z Domova dobré vůle. Celou akci uváděl Jan Kříž, známý z muzikálu Robin Hood, který zde i zazpíval. Přehlídka byla obohacena o doprovodný program kadeřnického salónu Nicol a prezentaci kosmetiky Mary Kay. Dobrovolné vstupné v hodnotě 2 307 Kč bylo ve prospěch nadace Slunce pro všechny, které převzala osobně ředitelka nadace. Děkujeme!

 
Návštěva divadla
Úterý, 18 Říjen 2011 19:02

V sobotu 8.října byli žáci a klienti našich zařízení pozváni do Divadla Alfred ve dvoře v Praze. Pozvání přišlo od švýcarského konzulátu a my jsme se stejně jako v minulých letech velmi těšili. Jde totiž o jedinečné vystoupení klaunů, které nás s minimem slov zavede do světa humoru, parodie i poezie, do světa, který je i beze slov dobře srozumitelný malým i velkým divákům. Tentokrát pro nás bylo nezapomenutelným zážitkem vystoupení dvojice komiků „Compagnie DUE“ s komedií „EXIT“. Po představení bylo pro diváky připraveno malé pohoštění. Domů jsme se vraceli spokojeni a natěšeni na další divadelní zážitky.

 
Golf pro Slunce
Pondělí, 26 Září 2011 19:43

Ve středu 21.září se v areálu Botanika v Horním Bezděkově konal již třetí ročník golfového turnaje, který ve spolupráci s dalšími partnery uspořádal již potřetí Nadační fond Slunce pro všechny. Turnaje se zúčastnilo 30 hráčů, nehráče zasvěcoval do tajů golfu profesionální trenér v rámci golfové akademie.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Další > Konec >>

Strana 114 z 138