SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Vánoční dobročinný bazar
Neděle, 26 Prosinec 2010 18:58

V pátek 3.prosince se konal ve spolupráci s hotelem Galerie v Unhošti vánoční dobročinný bazar. Na tomto již tradičním bazaru se levně prodávají různé dárkové předměty a jiné drobné zboží, které věnují známé osobnosti, místní obchody, firmy i občané. Součástí akce je hudební vystoupení, tombola a průběžné zlevňování předmětů, což dává programu napětí a zábavu.

Celý článek...
 
Oslavy otevření DDV Nouzov
Úterý, 21 Prosinec 2010 11:37

Krásný zpěv a tóny harmoniky v podání francouzské šansoniérky Cassity a Josefa Štágra v prostorách Obecního domu, venku vánoční počasí to vše umocňovalo slavnostní koncert věnovaný DDV Nouzov. Devátého prosince začal den jako každý jiný, ale pro uživatele služeb DDV Nouzov byl zcela odlišný, těšili se až dorazí "jejich" Cassita, která jim už několikrát přijela zazpívat. Společně se přivítali, naobědvali a pak začalo to pravé pozdvižení. Cassita vyndala harmoniku, my jsme vzali Orfovy nástroje, obklopili jsme ji a za zpěvu hudby jsme protancovali nejen odpoledne, ale i celou budovu.

Celý článek...
 
Koncert pro seniory
Sobota, 11 Prosinec 2010 10:57

Milý dárek pro dříve narozené připravil na první adventní neděli Nadační fond Slunce pro všechny spolu s Národním domem na Smíchově. Dětské sbory Rolnička a Jaro zde představily pásmo koled od těch méně známých či dokonce zapomenutých až po ty, bez kterých si nikdo z nás Vánoce snad ani nedovede představit.

Celý článek...
 
Ozdravný pobyt v Třemošné
Středa, 08 Prosinec 2010 11:05

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, Okresní organizace SPMP Kladno pořádala ozdravný pobyt v Třemošné od 14 do 19.11.2010. Je neděle ráno a v Domově dobré vůle se začínají hromadit zavazadla a skupina uživatelů sociálních služeb společně s rodiči a doprovodem vyráží směr Třemošná  do zařízení Exodus na pobyt rodičů a dětí.

Celý článek...
 
Další úspěšná aukce pro Slunce
Středa, 08 Prosinec 2010 11:04

V pořadí již 16. aukce výtvarných prací dětí a dospělých se speciálními potřebami se konala první prosincový den na pražské Portheimce. Naše každoroční předvánoční dražba, tentokrát v nádherných prostorách barokního letohrádku, se již tradičně setkala s velkým úspěchem a vynesla pokladně Nadačního fondu Slunce pro všechny úctyhodných 212.150 Kč. Peníze budou použity na aktuální potřeby škol a zařízení fondu. Vedení aukce se stejně jako v minulých letech laskavě ujal pan Jiří Tichý z Aukční síně Nuselská.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Další > Konec >>

Strana 105 z 123