SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Pochutnejte si také na pečivu ze cvičné pekárny
Středa, 19 Září 2018 22:18

Máme za sebou další z pravidelných akcí Nadačního fondu Slunce pro všechny - Pečení pro dobrou věc. Každou třetí středu v měsíci pro Vás chystáme před Kavárnou Slunce v Unhošti stánek s koláči, škvarkovými plackami a dalšími dobrotami ze cvičné pekárny. Naše pečivo si oblíbili jak velcí, tak malí. Jak se můžeme přesvědčit na fotce, malému Ondrovi škvarková placka ze Slunce chutná! Nechybí ani prodej výrobků, dekorací, šperků a polštářů z chráněné dílny. Doprovodnou akcí zářijového Pečení byla ochutnávka marmelád, které pro Vás vaříme. Jsme rádi, že Vám chutnaly stejně jako nám. Výtěžek Pečení pomáhá lidem se zdravotním postižením, pro které Slunce nabízí služby.

 
Golfový turnaj pomohl Kavárně Slunce
Neděle, 16 Září 2018 22:17

Ve čtvrtek 13. září 2018 proběhl další ročník golfového turnaje Golf pro Slunce Open. Zúčastnilo se ho 26 hráčů, kterým nevadilo ani pár přepršek a užili si tak sportovní odpoledne v pěkném prostředí golfového areálu Botanika v Horním Bezděkově. Vyhlašování cen se ujala usměvavá herečka a patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny Mahulena Bočanová. Zahrát a zazpívat nám přišli náš kamarád, politik Petr Bendl a také František Konvalinka. Kromě samotných hráčů se za námi na Botaniku přijeli podívat i další naši kamarádi a přátelé, které jsme moc rádi viděli. Bylo to příjemné odpoledne, které pomohlo dobré věci. Výtěžek z golfového turnaje a prodeje našich výrobků byl celkem 16 500 Kč a věnován byl na nákup mrazáku pro cvičnou Kavárnu Slunce, která zaměstnává zdravotně znevýhodněné osoby. Děkujeme všem, kteří na Botaniku dorazili a spojili příjemné s užitečným.

 
Zářijové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 16 Září 2018 09:13

Zveme Vás na zářijové Pečení pro dobrou věc, tentokrát ve znamení ochutnávky našich domácích marmelád. Těšíme se na Vás ve středu 19. září od 10 do 17 hodin před Kavárnou Slunce v Unhošti.

 
Charitativní koncert Radky Fišarové
Čtvrtek, 13 Září 2018 09:08

Zveme Vás na koncert zpěvačky a patronky Nadačního fondu Slunce pro všechny Radky Fišarové. V pondělí 1. října zazní v kinosále města Unhošť francouzské šansony, filmové melodie a také písně z vlastní tvorby. Koncert pořádáme pod záštitou města Unhošť ke Dni seniorům. Vstupenky za 250 Kč, resp. zlevněné pro seniory a osoby se zdravotním znevýhodněním za 100 Kč, můžete koupit v Kavárně Slunce, nebo přímo před koncertem. Těšíme se na krásný večer.

 
Noví zaměstnanci si prohlédli provozy
Úterý, 11 Září 2018 08:22

S novými zaměstnanci, kteří nastoupili v posledních týdnech jak do školy Slunce, tak do Centra služeb Slunce všem, jsme v pátek 7. září objeli naše provozy a ukázali jim, jak to kde u nás chodí. O počátcích Slunce povyprávěla v Kavárně paní ředitelka Blanka Dvořáková a průvodcem celým dnem jim byl Jakub Dvořák. Všem přejeme, ať se jim ve Slunci líbí a práce v našich zařízeních je naplňuje.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 136