SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Busking pro Slunce 2020
Pondělí, 08 Červen 2020 08:46

Třetí ročník Buskingu pro Slunce bude! Děkujeme Nikol Kouklové s jakou vervou se opět pustila do organizace... a že to letos není vůbec jednoduché. Zveme Vás 22. června na Jungmannovo náměstí v Praze na odpoledne pouličního umění, během kterého vystoupí řada skvělých hudebníků, zpěváků a zpěvaček. Moc se těšíme! Výtěžek z dobrovolných příspěvků půjde na podporu lidí s hendikepy.

 
Výsledky přijímacího řízení do MŠ Slunce
Čtvrtek, 04 Červen 2020 08:40

 
Chráněná Kavárna Slunce opět v plném provozu
Čtvrtek, 28 Květen 2020 08:32

Od pondělí 25. května máme opět otevřenou chráněnou Kavárnu Slunce v Unhošti i ve vnitřních prostorách. Znovu jsme začali vařit oblíbené polední polévky, posedět můžete u kávy a našich zákusků. Už se na Vás moc těšíme!

 

 
Sušené pečivo i finanční dar pro zoo U Merlina
Středa, 29 Duben 2020 07:20

Naši pomoc jsme nasměrovali i na zvířata v malé ZOO U Merlina v Chyňavě, pro které jsme uspořádali sbírku sušeného pečiva a také finančních prostředků na nákup granulí. Zástupci Nadačního fondu Slunce pro všechny Martina Ebertová a předseda správní rady Jaroslav Dvořák tak mohli ZOO předat krmivo a 4 000 Kč od štědrých dárců. Nyní už mají v Chyňavě otevřeno a zvířátkům můžete nejvíce pomoci koupí vstupenek a návštěvami. My zase budeme sušený chléb využívat především pro zvířátka v našich zařízeních na minifarmě v Luční a v Domě dobré vůle v Nouzově. Budou-li však přebytky, víme kam s nimi.

 
Cena Slunce 2019
Středa, 29 Duben 2020 07:07

Během letošního charitativního koncertu v pražském Obecním domě mělo také dojít na tradiční předávání Cen Slunce, udělovaných za dlouhodobou pomoc a podporu naší činnosti. Vzhledem k událostem posledních týdnů koncert samozřejmě neproběhl. Rádi bychom Vám alespoň touto cestou dali vědět, že Cenu Slunce 2019 obdržely:
● herečka a zpěvačka Kateřina Brožová, patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny, za dlouhodobou spolupráci, produkci kalendáře Slunce 2020 a zviditelnění nadačního fondu v televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas;
● paní JUDr. Eva Gomolová za dlouhodobou pomoc Slunci, která se již 20 let soustředí především na Domov dobré vůle Slunce, který letos oslaví 20 let od svého založení;
● paní Nikol Kouklová Heřmánková, patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny, za dlouholetou spolupráci a podporu činnosti Slunce a mimořádné úsilí při shánění roušek a pomoci nejen pro Slunce v době pandemie koronaviru.
Věříme, že krásné ceny, které pro tuto příležitost opět ztvárnil Vítězslav Zilvar, budeme moci důstojně předat již brzy při některé z podzimních slunečních akcí.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 166