SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Karel Heřmánek splnil sen panu Jaroslavovi
Čtvrtek, 21 Prosinec 2017 09:18

Ježíškova vnoučata je krásný projekt, který plní osamělým lidem v domovech pro seniory jejich přání. A jedno takové přání se rozhodla splnit paní PhDr. Lenka Mazuchová společně se Sluncem panu Jaroslavovi, který se chtěl potkat se svým oblíbeným hercem Karlem Heřmánkem. Ve středu 20. prosince se v kavárně Slunce sešli. Na moc milé setkání přijela i Karlova manželka Hana a také Jaroslavova maminka, se kterou žije v domově pro seniory. Reportáž ze setkání natočila TV Barrandov a najdete ji zde (začátek 11:30) http://bit.ly/2BI92KA

 
Pečení pro dobrou věc
Úterý, 19 Prosinec 2017 07:05

Zveme Vás na poslední letošní Pečení pro dobrou věc, které se uskuteční ve středu 20. prosince. Budete si moci zakoupit drobné vánoční dárky a pěkné dekorace. Chybět nebude sladké a slané pečivo z naší cvičné pekárny a také svařák. Těšíme se na Vás.

 
Vánoční tržíček u Heřmánků
Sobota, 09 Prosinec 2017 20:53

Zveme Vás 15. prosince na příjemné odpoledne před Divadlo Bez zábradlí v Praze, kde budeme součástí vánočního trhu divadla. Těšíme se.

 
Společenský večer s aukcí se skvěle vydařil
Pondělí, 04 Prosinec 2017 11:02

Pro ty, kdo zmeškali: přátelé, kterým to letos nevyšlo, přišli jste o hodně. V poslední listopadové úterý se totiž konala aukce pro Nadační fond Slunce pro všechny, v pořadí již třiadvacátá. V překrásných prostorách pražského secesního skvostu – Obecního domu – se sešli naši přátelé, sponzoři a patroni, aby v tradiční každoroční aukci pomohli našemu fondu získat tolik potřebné finance pro jeho další zdárný rozvoj. Předvánoční atmosféra a k tomu dobrá vůle všech zúčastněných přispěla k nadmíru vydařenému večeru. Úvod celé akce patřil hudebnímu vystoupení našich přátel – Jana Kříže, Zuzany Žákové, Petra Macháčka a Heleny Krausové. Ředitelka fondu dr. Blanka Dvořáková v rámci uvítacího projevu poděkovala dárcům za příspěvky do dražby a zpěvákům za jejich vystoupení – jako obvykle nezištné. Vyzdvihla rovněž mnohaletou spolupráci s firmami Vyšehrad 2000 Group, která pro nás zajistila skvělé pohoštění, a dále s Aukční síní Nuselská bez jejíž asistence si snad ani neumíme naše aukce představit.

Samotná aukce byla jako vždy velmi vzrušující. Nabízené předměty se líbily, takže se běžně vydražilo až za desetinásobek vyvolávací ceny. Někdy byl souboj dražitelů tak dramatický, že se např. autor obrazu až svíjel v rozpacích, že, Láďo Jirotko? Všechny přítomné ale spojovala snaha přispět na dobrou věc, navíc velmi zábavnou formou, jakou tato aukce bezpochyby byla, takže všeobecná nálada i přes "líté boje" zůstala až do samého konce velmi milá, přátelská a pohodová, jak už jsme ostatně na akcích Slunce zvyklí.
Výtěžek večera činil úctyhodných 350 000 korun a bude použit na provoz zařízení Slunce.
Hana Chvostová

 

 
Ceny Fóra dárců
Pondělí, 04 Prosinec 2017 09:53

Ve středu 29. listopadu 2017 byly udělovány Ceny Fóra dárců a Slunce letos nezůstalo pozadu. Máme velkou radost z ocenění pana Michala Pechra, který podpořil Nadační fond Slunce pro všechny. Během svých kulatých narozenin místo darů vybral 135 tisíc korun, které věnoval našemu nadačnímu fondu. V kategorii Sbírkoví spojenci za svůj počin získal druhé místo. Cenu za něj převzali Ivana Kankrlíková a Jakub Dvořák. Za Slunce moc gratulujeme:-)
Zároveň cenu obdržela i společná kampaň Českého rozhlasu, Nadačního fondu Slunce pro všechny a Centra Paraple Cimrman pomáhá, kterou pořádala Nadace Českého rozhlasu, a jejíž součástí Slunce bylo. I zde cenu spolupřebíral Jakub Dvořák.


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 114

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800