SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Specializovaný kurz pro předškoláky
Úterý, 20 Únor 2018 21:13

Nejste si jistí, jak Vaše dítě zvládne přechod mezi mateřskou školou a první třídou? Využijte naší přípravky. Speciálně pedagogické centrum a pedagogicko-psychologická poradna Slunce pořádá pro veřejnost specializovaný Kurz pro předškoláky. Jedná se o celkem 10 setkání, kde se Vašim budoucím prvňáčkům budou věnovat zkušená psycholožka a speciální pedagožka. Samozřejmostí je konzultace s rodiči. Kurz bude probíhat ve škole Slunce ve Stochově. Bližší informace Vám podá Petra Horynová, tel. 735 750 052, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Únorové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 16 Únor 2018 08:38

Zveme Vás na další z pravidelných charitativních Pečení pro dobrou věc, které pořádáme před Kavárnou Slunce v Unhošti. Proběhne 21. února od 10 do 17 hodin. Tentokrát bude ve znamení domácích marmelád, které nově vaříme ve cvičné pekárně Slunce. Máme různé druhy - přijďte ochutnat a koupit si. Nás tím podpoříte a sobě uděláte radost. Na čerstvé pečivo nebo palačinky jsou marmelády skvělé!

 
Slunce slavilo Den zamilovaných
Středa, 14 Únor 2018 12:35

Potěšilo nás, kolik lidí si udělalo čas a přišlo na dnešní snídani ke Dni zamilovaných do Kavárny Slunce. Mimo jiných i členka správní rady Nadačního fondu Slunce pro všechny JUDr. Marie Malá, která si dala svou ranní kávu s paní ředitelkou Centra služeb Slunce všem PaedDr. Blankou Dvořákovou. Obě také ochutnaly domácí marmelády, které se nově v naší cvičné pekárně vaří. Po celý den se v kavárně prodávaly dorty ve tvaru srdcí, které jednoduše na dnešního Valentýna v naší nabídce chybět nemohly.

 
Valentýnská snídaně v Kavárně Slunce
Pondělí, 12 Únor 2018 07:50

Speciální akci Valentýnskou snídani pro Vás připravila Kavárna Slunce a to na středu 14. února na svátek všech zamilovaných. Přijďte se svou milou polovičkou posnídat do naší kavárny, kde pro Vás bude připraveno od 8 do 11 hodin pohoštění formou bufetu - vybrat si tak budete moci podle chuti. A když už to nevyjde s Vaším milým či milou, vezměte kamarádku, kolegyni, anebo přijďte prostě sám či sama, u nás se rozhodně osaměle cítit nebudete. Těšíme se na každého:-) V kavárně také můžete zakoupit drobné dárky k Valentýnu.

 
Přednáška klinické logopedky
Pátek, 09 Únor 2018 09:45

Speciálně pedagogické centrum a pedagogicko-psychologická poradna Slunce pořádala 6. února 2018 přednášku na téma Dítě s vývojovou dysfázií, kterou vedla klinická logopedka Mgr. Dana Šálová. Výklad paní logopedky si přišli poslechnout nejen pedagogičtí pracovníci Slunce, ale také přijeli učitelé z okolních mateřských a základních škol. Máme radost, že o cyklus našich odborných seminářů, které pořádá naše SPC-PPP, je zájem a přináší nové informace těm, kteří v oblasti vzdělávání pracují.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 125