SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Všechna čísla Zpravodaje Slunce najdete na webu
Čtvrtek, 10 Říjen 2019 09:59

Víte, že každý měsíc vydáváme Zpravodaj? Najdete v něm novinky ze Slunce, dozvíte se, jaké aktivity jsme připravili pro dospěláky z Centra i děti ze školy, jaké akce chystáme, jaké proběhly a jak se povedly a vůbec další zajímavosti ➡️ www www.slunce.info/zpravodaj

 
Hvězdy pro Slunce - koncert a křest kalendáře
Úterý, 01 Říjen 2019 08:12

Známí zpěváci vystoupí 7. listopadu 2019 v pražském Divadle Bez zábradlí na velkém koncertu pro Slunce, na kterém zároveň pokřtí i náš nový kalendář pro rok 2020. Těšit se můžete na Kateřinu Brožovou, houslistu Lubomíra Brabce, soutěžící z "Tváře" Kateřinu Marii Fialovou, Mariana Vojtka, Bohuše Matuše, Radima Schwaba, Radku Fišarovou, Hanku Křížkovou, Nikol Kouklovou, Dášu Zázvůrkovou, Zuzanu Stirskou, Zuzanu Žákovou a další. Buďte u toho s námi! Vstupenky jsou ještě k dispozici a můžete je za cenu 399 Kč zakoupit buď přímo v divadle, nebo v Kavárně Slunce v Unhošti.

 
Unhošť Free Fest
Úterý, 01 Říjen 2019 07:18

Zveme Vás na největší unhošťskou hudební akci letošního roku. Unhošť Free Fest se uskuteční v sobotu 12. října 2019 odpoledne na Václavském náměstí v Unhošti a vystoupí na něm Kamil Střiihavka, Ivan Hlas, skupiny Dilated, TBC, Comedy & Beat, Eňo Ňůňo a další. Nebude chybět občerstvení a bohatý doprovodný program i pro děti, vezměte je sebou! Slunce na akci samozřejmě nebude chybět. Zastavte se v našem stánku na něco dobrého z chráněné pekárny a také na charitativní guláš, který budeme vařit přímo na akci a jehož výtěžek půjde Slunci. Stejně tak výtěžek z dobrovolného vstupného na celý festival bude věnován na podporu lidí s postižením. Program najdete pod událostí festivalu na fb.com/Unhošť Free Fest 2019.

 
Kateřina Brožová svým vítězstvím pomohla Slunci
Sobota, 21 Září 2019 22:18

Máme velkou radost! Zpěvačka a herečka Kateřina Brožová zvítězila ve třetí epizodě pořadu Tvoje tvář má známý hlas 2019 a pro Slunce tak vysoutěžila výhru 50 000 Kč. Drželi jsme její famózní Macy Grey palce, fandili jsme a vyplatilo se. Podívejte se na krátký rozhovor s naší patronkou po vítězství. Děkujeme!

 
Zaměstnanci Aramarku na dni dobrovolníků ve Slunci
Sobota, 21 Září 2019 22:10

V rámci dne dobrovolníků zavítalo ve čtvrtek 19. září do Slunce 25 zaměstnanců Aramarku a na jeden den se stali naší součástí. Ve škole dětem zpestřili výuku, v Domově dobré vůle natírali plot, u Centra služeb brousili posedy a v Luční pomáhali s rekonstrukcí garáže. Několik kuchařů zamířilo do naší pekárny a Kavárny, kde připravili výborný charitativní oběd. Na ten si zarezerovala svá místa téměř třicítka strávníků. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se zapojili do činností ve Slunci, skvěle uvařili a pomohli nám vybrat nezbytné finance pro naši činnost.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 154