SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Dubnové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 16 Duben 2017 09:09

Zveme Vás na naši pravidelnou charitativní akci Pečení pro dobrou věc. Tentokrát se bude konat ve středu 19. dubna opět před Kavárnou Slunce v Unhošti. Přijďte nás podpořit a odnést si něco dobrého z naší cvičné pekárny nebo hezkou dekoraci z chráněné dílny. Těšíme se na Vás.

 
Charitativní koncert pro Slunce
Pondělí, 03 Duben 2017 21:06

Srdečně Vás zveme na Exkluzivní charitativní koncert pro Slunce, který se uskuteční 24. dubna 2017 od 19 hodin v Obecním domě v Praze. Na koncertě zazpívají a zahrají Radka Fišarová, Dáša Zázvůrková, Zuzana Stirská, Lucie Silkenová, Kryštof Marek, Jan Kříž, Josef Štágr, Petr Macháček, Vladimír Albrecht a Orchestr Smíchovské komorní filharmonie s dirigentem Josefem Vondráčkem. Večerem budou provázet Hana Heřmánková a Petr Jančařík. Výtěžek koncertu půjde na aktivity Nadačního fondu Slunce, který letos slaví již 15. výročí založení. Bližší informace v Kavárně Slunce v Unhošti, nebo na tel. 739 671 443. Přijďte strávit hezký večer a podpořit tak dobrou věc. Těšíme se na Vás!

 
Předávání Ceny Křesadlo
Neděle, 02 Duben 2017 18:50

V sobotu 1. dubna 2017 byla v Kladně slavnostně předána Cena Křesadlo paní Mgr. Haně Chvostové. Cena se uděluje dobrovolníkům za jejich dlouhodobou práci ve prospěch druhých. A právě paní Hana Chvostová nám nezištně pomáhá při různých našich akcích a zároveň je členkou Dozorčí rady Centra služeb Slunce všem. Předávání cen organizuje Dobrovolnické centrum Kladno v rámci svého Charitativního plesu. Paní Haně blahopřejeme!

Paní Hana Chvostová nám napsala:

Poděkování za křesadlo
Vždy jednou za dva roky předává Dobrovolnické centrum Kladno cenu Křesadlo, určenou pro dobrovolníky z nejrůznějších sfér obecně prospěšných aktivit. Letos, v první dubnovou sobotu (sice na Apríla, ale „apríl“ to nebyl) jsem se mezi vyznamenanými ocitla i já. Jelikož si velmi vážím toho, že mě Nadační fond Slunce pro všechny na tuto cenu nominoval, náležitě jsem si sváteční odpoledne užila. V rozdělovské restauraci U zlatého prasátka se v rámci neformální milé slavnosti krom oceněných představily i nadějné, ještě školou povinné flétnistky z Kladna a také dobrovolnice z oboru canisterapie, které se svými čtyřnohými pomocníky předvedly ukázky své záslužné činnosti. Moc děkuji Sluníčku nejen za Křesadlo, ale hlavně za to, že se mohu těšit na další spolupráci.
Hana Chvostová

 
Nouzovští si užili den na Matějské pouti
Úterý, 21 Březen 2017 21:19

Stejně jako každý rok se i letos v rámci Matějské pouti uskutečnil Den pro zdravotně postižené osoby. V pondělí 20. března 2017 se tedy klienti Domova dobré vůle Slunce v Nouzově společně s doprovodem vypravili na pražské Výstaviště v Holešovicích, kde se pouť koná. Veškeré atrakce byly v tento den hendikepovaným dětem i dospělým k dispozici mezi 11 a 15 hodinou zcela zdarma. Naši klienti si celý den moc užili, vyzkoušeli si několik pouťových atrakcí a ti odvážní se svezli i na horské dráze. Těšíme se na Matějskou zase za rok.

 

 
Víkendový výlet na Poteplí
Neděle, 12 Březen 2017 20:00

I přesto, že to o druhém březnovém víkendu venku jarně úplně nevypadalo a sluníčka jsme si moc neužili, jsme pro klienty chráněného bydlení přichystali výlet. Po společném skvělém obědě jsme se vydali na procházku lesem na Poteplí a Malé Kyšice. Po cestě jsme pozorovali, jak se po zimě příroda pomalu probouzí - už krásně kvetly sněženky. Mezi všemi panovala veselá nálada. Odměnou nám nakonec byly poháry v restauraci U Kozla v Malých Kyšicích.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 104

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800