SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Pozvánka na golfový turnaj
Středa, 25 Červenec 2018 09:24

Již tradiční golfový turnaj pořádá 13. září 2018 od 12 hodin Nadační fond Slunce pro všechny společně s Golfovým areálem Botanika v Horním Bezděkově. Těšit se můžete na příjemně strávené odpoledne v krásném prostředí na pokraji křivoklátských lesů. Čeká na Vás golfový turnaj na 12 jamek, kategorie se budou hrát na Stableford. Startovné je 300 Kč na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny, který je použije ve prospěch cvičné pekárny a Kavárny Slunce v Unhošti, ve které nacházejí na chráněných místech zaměstnání lidé se speciálními potřebami. Startovné je pro členy GK Botanika zdarma, pro ostatní 500 Kč. Po skončení turnaje bude pokračovat společenské posezení s patronkou nadačního fondu Mahulenou Bočanovou, těšit se můžete na hudební vystoupení politika a zpěváka Petra Bendla. Chybět nebude skvělé občerstvení. Těšíme se na Vás!

 
Novinka: Youtube kanál Slunce všem
Čtvrtek, 19 Červenec 2018 07:36

Ve Slunci se pořád něco děje. Abychom Vám život u nás přiblížili, vytvořili jsme youtube kanál Slunce všem, kam budeme umísťovat videa z akcí, nebo jen tak z "běžných dní". Už teď se můžete podívat na záběry z jarního Benefičního koncertu pro Slunce v Obecním domě, najdete zde zkrácenou i plnou verzi Školní akademie, která byla vyvrcholením školního roku a podívat se můžete, jak krásně zpívá Pěvecký sbor Slunce a tím rozdává radost druhým. Nechybí ani Busking pro Slunce, který se konal na konci června v Praze. Podívejte se a sdílejte. Děkujeme za podporu, bez které by to nešlo!

 
Červencové Pečení pro dobrou věc
Středa, 11 Červenec 2018 06:09

Také o prázdninách bude každou třetí středu v měsíci před Kavárnou Slunce živo při Pečení pro dobrou věc. Na to červencové Vás zveme 18. 7. od 10 do 17 hodin. Těšíme se na Vás.

 
Vysvědčení rozdáno, prázdniny začaly
Úterý, 03 Červenec 2018 09:03

V pátek 29. června rozdali třídní učitelé svým žákům ve škole Slunce vysvědčení a dětem tak začaly prázdniny, na které se všichni moc těšili. Do unhošťské školy přišla žáky pozdravit bývalá ředitelka Blanka Dvořáková. Současný ředitel školy Slunce Jakub Dvořák rozdával vysvědčení na Stochově. Všem přejeme krásné léto plné odpočinku a zábavy a těšíme se v září opět na viděnou:-)


 
Ohlédnutí za rokem 2017
Úterý, 03 Červenec 2018 08:42

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 134