SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Stavte se na středečním Pečení a bazárku
Pondělí, 16 Prosinec 2019 22:03

Blíží se naše poslední charitativní akce letošního roku - prosincové Pečení pro dobrou věc s bazárkem. Máme připravené moc pěkné věci, mnoho jich je zcela nových, přijďte si proto vybrat dárky na poslední chvíli, nebo si udělat jen radost. Těšíme se na Vás. Zároveň si společně přiťukneme a popřejeme hezké svátky a nový rok.

 
Myslíme na Vaše zvířecí miláčky
Čtvrtek, 12 Prosinec 2019 10:55

Ve Slunci myslíme také na Vaše zvířecí miláčky. Začali jsme pro ně péct skvělé sušenky podle vychytávek Ládi Hrušky. Na jejich výrobě se podílí uživatelé služeb, především chráněného bydlení, kde zadělávají a pečou. A to pouze z kvalitních surovin. Pokud tedy chcete dopřát pamlsek Vašemu psovi či kočce, přijďte si je koupit. Přidaná hodnota je samozřejmě podpora lidí se speciálními potřebami. Prodáváme v Kavárně Slunce a na našich akcích. Budeme například celou sobotu 14. 12. ve stánku na náměstí v Kladně.

 
Tržíček Divadla Bez zábradlí
Středa, 11 Prosinec 2019 22:00

Všechny Pražáky i ty z Vás, kteří se chystáte do Prahy na vánoční nákupy, nebo tam pracujete, zveme ve čtvrtek 11. prosince na Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí. Budeme zpívat, dáme si svařák, čaj a cukroví a nakoupit si budete moci výrobky z dílny Slunce. Těšíme se na Vás.

 
Prosincové Pečení pro dobrou věc s bazárkem
Čtvrtek, 05 Prosinec 2019 22:03

Poslední Pečení pro dobrou věc letošního roku bude ve středu 18. prosince i s bonusem - bazárkem hodnotných dárků k Vánocům. Někteří z nás shánějí dárky na poslední chvíli, ve Slunci bude jedinečná příležitost, jak je pořídit. Bazárek bude v Kavárně Slunce až do 20 hodin. A k tomu svařák, cukroví a dobrá nálada. Těšíme se na Vás!

 
Společenský večer a aukce pro Slunce
Středa, 27 Listopad 2019 19:35

Kavárna Obeního domu v Praze bude 3. prosince opět po roce hostit Společenský večer pro Slunce spojený s aukcí ve prospěch Nadačního fondu Slunce pro všechny. Pokud chcete děti a dospěláky s hendikepy podpořit, přijďte si něco vydražit. A jaké položky máme letos do aukce připraveny? Podívejte se do našeho aukčního katalogu. Součástí večera bude křes knihy Příběh Sofie, minikoncert a závěrečný raut. Těšíme se na Vás a věříme, že večer vynese na podporu lidí s postižením tak potřebné finanční prostředky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 158