SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Charitativní koncert pro Slunce
Čtvrtek, 20 Únor 2020 10:26

Zveme Vás v úterý 28. dubna na Charitativní koncert pro Slunce do krásných prostorů Smetanovy síně Obecního domu v Praze. Slavnostní večer pořádá již po dvacáté první Nadační fond Slunce pro všechny na podporu dětí a dospělých se speciálními potřebami. Na koncertě se představí řada osobností, které po dvě desetiletí nadačnímu fondu pomáhají a stali se tak součástí sluneční rodiny. Těšit se můžete na vystoupení zpěvačky a herečky Kateřiny Brožové, šansoniérky Radky Fišarové, operní pěvkyně Lucie Silkenové, zpěvačky a skladatelky Dáši Zázvůrkové, mladé talentované zpěvačky Zuzany Žákové, nevidomého uživatele služeb Slunce Vladimíra Albrechta, zpěváka a herce Petra Macháčka, zpěváka skupiny Chinasky Michala Malátného, zpěváka Tomáše Savky, swingového zpěváka Jana Smigmatora či na nestárnoucího muzikálového zpěváka Josefa Štágra. Doprovázet je bude skvělá Hudba Hradní stráže a Police České republiky se šéfdirigentem plk. Václavem Blahunkem. Koncert budou moderovat Eva Vašková Čejková a Petr Jančařík. V průběhu večera budou předány Ceny Slunce 2019 za dlouholetou podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny. Vstupenky v hodnotách od 500 do 2000 Kč zakoupíte v Kavárně Slunce v Unhošti (rezervace možná u paní Ebertové, tel. 739 671 443), nebo v Kavárně Obecního domu. Pokud přijdete, podpoříte aktivity Slunce, které přibližuje děti a dospělé s různou mírou postižení běžnému způsobu života. Těšíme se na Vás!


 
Upozornění na podvodné jednání
Neděle, 16 Únor 2020 19:14
Dáváme na vědomí, že pan Robert Kučera již několik let není spolupracovníkem organizací Slunce, nemůže tedy za Slunce jednat, zastupovat ho a ani nabízet žádné výrobky z jeho dílen. Naše výrobky prodáváme sami na charitativních akcích v označených stáncích, v Kavárně Slunce a po přímé domluvě se současným vedením Slunce.
Žádáme o sdělení, pokud by došlo k podvodnému jednání pana Roberta Kučery.
Děkujeme.
PaedDr. Blanka Dvořáková
 
Únorové Pečení pro dobrou věc
Čtvrtek, 13 Únor 2020 22:06

Zveme Vás na další z řady našich charitativních Pečení pro dobrou věc. Již ve středu 19. února pojede naše chráněná pekárna na plný výkon a budeme pro Vás péct výborné koláče, na kterých si vždy dáváme záležet. A jsme rádi, že Vám chutnají. Přijďte, budou i další dobroty, chybět nebude stánek s dekoracemi a drobnými dárkovými předměty z naší dílny a také bázárek. Těšíme se na Vás!

 
Hledáme nové kolegy/ně do školy
Čtvrtek, 23 Leden 2020 21:20

Do školy Slunce v Unhošti hledáme aktuálně nové posily. Konkrétně se jedná o kolegy/ně na místo - speciální pedagog/žka a asistent/ka pedagoga. Bližší informace najdete po rozkliknutí v inzerátech, nebo se obraťte na zástupkyni ředitele Marii Kmínkovou, tel. 736 279 911. Přijďte se o nabízené práci dozvědět více, těšíme se na Vás.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 161