SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Zaměstnanci DSV Air & Sea podpořili Slunce
Pondělí, 22 Leden 2018 09:28

Krásný počin se rozhodli zrealizovat před Vánocemi zaměstnanci firmy DSV Air & Sea s. r. o. Pro Nadační fond Slunce pro všechny mezi sebou vybrali částku 10 000 Kč. V pátek 19. ledna pak předali v Kavárně Slunce zástupci firmy pan Aleš Ptáček, iniciátor akce, se svou kolegyní šek ředitelce fondu PaedDr. Blance Dvořákové. Velice všem zaměstnancům firmy za jejich sbírku děkujeme a vážíme si ji. Vybrané peníze poputují na podporu dětí a dospělých se speciálními potřebami, které Nadační fond Slunce pro všechny podporuje.

 
Hravě o tom, co je zdravé
Pátek, 19 Leden 2018 16:44
Ve čtvrtek 18. ledna probíhalo v našich školkách projektové dopoledne Hrátky Zdravé 5. Jde o vzdělávací program uskutečněný ve spolupráci s Nadačním fondem Albert, který se zaměřuje na zdravý životní styl a zásady zdravého stravování. Děti se ponořily do pohádkového příběhu o Evičce a Péťovi a společně s partou (lektory) ze Zdravé 5 hledaly cestu ke zdraví. Pásmo bylo protkané interaktivními praktickými úkoly, do kterých se jako aktéři příběhu zapojily všechny děti. I ty nejmenší si tak otestovaly a obohatily své znalosti o potravinách.
 
Interaktivní pomůcka jako dar k 10. výročí mateřské školy
Pondělí, 15 Leden 2018 13:50

Na podzim loňského roku proběhla v naší mateřské škole v Horním Bezděkově oslava 10. výročí založení školy, kde byl dětem přislíben dar od Nadačního fondu Slunce pro všechny. A protože se sliby mají plnit, mohou se děti od čtvrtka 11. ledna těšit z krásné interaktivní pomůcky 3BOX, kterou jim slavnostně předali zástupci fondu a firmy Boxed. Pomůcka bude sloužit pro interaktivní výuku hrou - jako koberec osloví nejmenší děti, při instalaci jako interaktivní stůl připravuje děti na školu, rozvíjí schopnost spolupracovat nebo naopak soutěžit při výukových hrách. Také slouží jako interaktivní stěna pro promítání. Měli jsme radost, že děti byly z dárku nadšené a hned si chtěly vše vyzkoušet. Věříme, že 3BOX bude děti nejen bavit, ale také hravou a nenásilnou formou bude rozvíjet jejich schopnosti.


 
Lednové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 12 Leden 2018 10:31

Také v letošním roce budeme pokračovat v již tradiční akci Pečení pro dobrou věc. Každou třetí středu v měsíci nabídneme před Kavárnou Slunce v Unhošti skvělé koláče, záviny, škvarkové placky a další pečivo z naší cvičné pekárny. Právě na přípravě pečiva se podílejí lidé s handicapy, kteří v pekárně našli své zaměstnání. Zároveň si při Pečení budete moci vybrat tematické dekorace z našich dílen. To vše opět za příspěvek Nadačnímu fondu Slunce pro všechny, který bude následně použit na provoz zařízení Slunce. Radost uděláte tak nejen sobě, ale také nám. Velice Vám děkujeme za Vaši neustálou podporu a těšíme se na Vás. Letos to bude poprvé již ve středu 17. ledna od 10 do 17 hodin. před Kavárnou Slunce u autobusového nádraží v Unhošti.


 
PF 2018
Neděle, 31 Prosinec 2017 12:34

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 123