SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Poupění na pražské Kampě
Čtvrtek, 01 Červen 2017 08:02
V sobotu 27. května jsme s naším klubem seniorů byli pozváni na osmý ročník ,,Poupění". Festival strýt tyjátr se konal na pražské Kampě a patronem celého festivalu byl Milan Peroutka, který sám přispěl svou písní. Náš sbor seniorů za doprovodu Vladimíra Albrechta vystoupil s pásmem dětských písniček, za který sklidil velký potlesk. Celá akce se velmi vydařila a počasí nám také přálo. Na závěr jsme se seniorkami zašly na oběd, kde jsme u dobrého jídla celou akci zhodnotily a příjemně si popovídaly. Mně bylo odměnou a u srdíčka mě zahřálo, když si seniorky mezi sebou prohodily ,,holky...to jsme, ale měly dneska krásně prožitý den".
Ivana Kankrlíková

 
Výsledky přijímacího řízeni do MŠ Slunce
Čtvrtek, 01 Červen 2017 06:57

 
Den dětí u Bulhara
Úterý, 30 Květen 2017 07:25

Dětský den v Unhošti proběhl za krásného letního počasí v neděli 28. května. Nadační fond Slunce pro všechny na něm zastupoval František Chamra společně s klienty a zaměstnanci Domova dobré vůle na Nouzově.

 

 
Country festival na Berounce
Úterý, 30 Květen 2017 06:57

V sobotu 27. 5. nám přálo slunce a tak jsme všichni Nouzovští vyrazili směr Račice nad Berounkou, kde se konal již 4. ročník Country a bluegrass festivalu, který pořádá Občanské sdružení Hvězda Countryon 2013. Za pořadatele nás přivítal "Kajda" a z reproduktorů pak melodie známých písniček. Na podiu se střídaly různé kapely a o přestávkách jsme měli možnost vidět ukázky country tanců. Na druhé straně kempu hrálo loutkové divadlo a probíhal dětský den, v Berounce se plavili koně a tak není divu, že den utíkal jako voda. Navečer nás pozval na podium moderátor celého festivalu a Kajda nám předal částku 14.242 Kč kterou vybrali ve prospěch Nadačního fondu Slunce pro všechny. Dalším překvapením byl šek na 2.000 Kč na nákup tonerů do tiskáren od firmy Active print. Celé odpoledne bylo příjemné a vůbec se nám nechtělo domů.

 
Jarní Jarmark byl velmi úspěšný
Pondělí, 22 Květen 2017 08:53

Celý den sluníčko a teplo, krásné výrobky, skvělé pečivo z naší kavárny a usměvaví lidé - co víc jsme si mohli na jarní Jarmark rukodělných výrobků přát. Akce, která se konala 17. května 2017, se velice povedla. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a těšíme se na další setkání. Více fotek najdete na našem facebooku.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 108

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800