SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Golf na Botanice už ve čtvrtek 7. září
Pondělí, 04 Září 2017 20:10

Mílovými kroky se blíží charitativní golfový turnaj Golf pro Slunce v Areálu Botanika v Horním Bezděkově. Již tento čtvrtek 7. září 2017 od 12 hodin si můžete zahrát a tím přispět na dobrou věc. Pro ty, kteří si golf chtějí jen vyzkoušet, nebo se zdokonalit, bude od 13 do 14 hodin k dispozici trenér. Posedět a pobavit se třeba s patronkou Slunce Mahulenou Bočanovou pak můžete v restauraci, kde zahrají Petr Bendl a František Konvalinka. Zároveň si budete moci zakoupit výrobky od lidí se speciálními potřebami. Celé odpoledne bude ukončeno v 18 hodin. Přijďte nás podpořit a užít si hezký den. Za Nadační fond Slunce pro všechny se na Vás těší Blanka Dvořáková.

 
Nouzovští na Dnech města Kladna
Pondělí, 04 Září 2017 19:27

O víkendu 1.-3. 9. 2017 proběhla na Kladně velká akce Dny města, na kterou v neděli vyrazili také naši klienti z Domova dobré vůle v Nouzově. Výletníci si prohlédli vybavení záchranářů, poslechli si hudbu a odvážní si pohladili leguána. Vyfotit se s naší skupinkou odběhl z pódia sympatický moderátor akce Vlasta Korec.

 
Setkání zaměstnanců Slunce na Botanice
Pondělí, 04 Září 2017 17:40

Vedení a zaměstnanci celého Slunce i členové správní rady se sešli 30. srpna na slavnostním odpoledni v restauraci Botanika u příležitosti předání ředitelování školy. Ve své funkci končila Blanka Dvořáková a pomyslené žezlo předávala Jakubovi Dvořákovi, který se tak od 1. září 2017 stal ředitelem školy Slunce. Zároveň jsme ještě doslavili narozeniny odcházející paní ředitelky. Strávili jsme krásné odpoledne a to doslova, byl to totiž poslední teplý den letních prázdnin 2017.

 
Pozvánka na golf
Pondělí, 28 Srpen 2017 06:03

Tradiční charitativní golfový turnaj s odpoledním příjemným posezením u občerstvení a programu proběhne v golfovém areálu Botanika v Horním Bezděkově již 7. září. Přijďte si zahrát, užít si den v krásném golfovém areálu, setkat se s Mahulenou Bočanovou, Petrem Bendlem a dalšími hosty a podpořit tak Nadační fond Slunce pro všechny. Letošní výtěžek z akce bude věnován na dovybavení nově vzniklé pedagogicko-psychologické poradny školy Slunce.

 
Projekt „Cesta ke vzdělání“ 2016 – 2017
Úterý, 20 Červen 2017 09:55

Blíží se konec školního roku a uzavírá se i úspěšný projekt „Cesta ke vzdělání“ 2016 – 2017. Jde již o druhý grant, který škola získala od společnosti Philip Morris ČR a.s. Pomocí získaných finančních prostředků se hradí svozy a rozvozy žáků do školy, také doprava na veškeré aktivity, které souvisejí se vzděláním a patří do komplexní péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Díky projektu měly děti možnost jezdit na plavání, na koně, do snoezelenu. Podnikly spolu se svými učiteli i řadu poznávacích výletů a exkurzí do různých míst naší republiky. Všichni vzpomínají na výstavu „Lego poznáním i hrou“, na plzeňský projekt „Techmania“ zaměřený na vědu a techniku anebo na pěší túru po křivoklátské naučné stezce. V červnu 2017 se mimo jiné uskutečnila návštěva hraběnky Diany Sternbergové a jejího panství na zámku v Častolovicích, výprava k řece Berounce spojená s prohlídkou hradu Karlštejna a návštěva zoologické zahrady v Praze. Všechny tyto aktivity přiblížily žákům učivo ze školy v praxi, poznali i mnoho nových věcí a odnesli si spoustu zážitků.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 114

Nabídka zaměstnání

Přehled volných pracovních pozic

Podpořte nás

Po kliknutí nám můžete rychle a snadno darovat peníze přes dárcovský platební portál.

 

Nebo nám můžete Váš dar zaslat na náš účet číslo

390362399/0800