SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Řada přátel nás přišla podpořit na Pražskou křižovatku
Neděle, 09 Prosinec 2018 22:41

Pod patronací Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 proběhl 5. prosince tradiční Mikulášský bazar na Pražské křižovatce, na které jsme prezentovali naši činnost a prodávali pečivo z chráněné pekárny a výrobky z chráněné dílny Slunce. V nádherných prostorách kostela sv. Anny v Praze nás přivítala Dagmar Havlová a během celého odpoledne se na akci objevila řada známých tváří a našich přátel. Byli jsme moc potěšeni, že přišli. Vánoční věnce ze Slunce tak budou zdobit stoly například u Kateřiny Brožové či Dáši Zázvůrkové, naše výrobky se líbily i Jitce Zelenkové, Markovi Šimonovi z Divadla Járy Cimrmana, Kateřině Hrachovcové či Jitce Sedláčkové. Zazpívali jsme si koledy, prohlédli si nabídku ostatních neziskových organizací, které se zde představily, zdobili jsme s dětmi perníčky a strávili zdařilé odpoledne. Výtěžek z prodeje podpoří aktivity Nadačního fondu Slunce pro všechny.

 
Konec listopadu ve znamení kulatých narozenin
Pátek, 07 Prosinec 2018 12:12

Naše dvě milé kolegyně Ivanka a Jarka slavily ve stejný den stejné životní jubileum, které bychom jim určitě nehádali. Přejeme jim zdraví, optimismus a elán do dalších let.

 
Vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí
Čtvrtek, 06 Prosinec 2018 09:13

Tradiční vánoční tržíček Divadla Bez zábradlí zaplní prostory pasáže paláce Adria v Jungmannově ulici v Praze v úterý 11. prosince od 14 do 19 hodin. Je výsledkem dlouholeté spolupráce divadla a Nadačního fondu Slunce pro všechny. Zakoupit si budete moci adventní věnce se svíčkami i závěsné, drobné dárky z chráněné dílny a také pečivo z chráněné pekárny Slunce. Prodávat s námi budou známí herci a zpěváci, někteří z nich také vystoupí a zazpívají nám. Celý výtěžek bude věnován na provoz zařízení Slunce. Přijďte si koupit něco pěkného a podpořit tak Nadační fond Slunce pro všechny, nebo se jen chvíli zastavit na svařák a cukroví. Těšíme se na Vás!

 

 
Výtěžek z prodejů pomáhá realizovat naše cíle
Úterý, 04 Prosinec 2018 22:15

V období adventu máme velice napilno. Účastníme se mnoha různých předvánočních akcí, prodejů či koncertů, které využíváme především k tomu, že "jsme vidět", k představení naší práce, setkání s našimi podporovateli a v neposlední řadě také k získávání nových přátel, kteří se o aktivity Slunce budou zajímat. Prodeje nám přinášejí finanční prostředky tak důležité k realizaci naších plánů a vizí. A že jich nemáme málo. Jsme proto rádi a vděčni každému, kdo nákupem našich výrobků či poskytnutím daru podpoří naši činnost. Prodeje na konci listopadu a v prosinci běží takřka denně nejen v Unhošti a okolí, ale také v Praze či ve vzdálenějších městech například v Kutné Hoře nebo v Teplicích. Na fotkách zleva máme prodej ve firmě Alpiq v Praze. Společnost Aramark nás zase pozvala na prodeje do poboček v Praze a Teplicích.

 
Zdobení adventních věnců ve školce
Úterý, 04 Prosinec 2018 21:46

Ve školce Slunce v Horním Bezděkově se v sobotu 1. prosince sešli rodiče dětí i další naši přátelé z okolí na zdobení adventních věnců. Nálada byla skvělá, zelené korpusy, ozdoby a svíčky připravené a tak se všichni dali hned do díla. Akce se zúčastnilo i plno dětí, kterým to s tavnou pistolí šlo velice dobře a nikdo se nespálil. S výsledkem byli všichni spokojeni a adventní věnce tak budou zdobit stoly až do Vánoc. Děkujeme všem, kteří na naši akci přišli.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 142