SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Charitativní oběd v Kavárně Slunce
Úterý, 10 Září 2019 11:45

Chcete si dát skvělý oběd a zároveň podpořit činnost zařízení starajícího se o děti a dospělé s různými hendikepy? Zarezervujte si místo a přijďte v poledne ve čtvrtek 19. září do chráněné Kavárny Slunce v Unhošti, kde pro Vás společně s Aramarkem připravujeme vymazlené podzimní menu. Těšíme se na Vás!

 
Golfový turnaj se blíží
Pátek, 30 Srpen 2019 10:46

Golfisté, pojďme se sejít již příští čtvrtek 5. září na Botanice v Horním Bezděkově. Golfový turnaj pro Slunce je již téměř tady!

 
Srpnové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 16 Srpen 2019 15:25

Zveme Vás na Pečení pro dobrou věc, které se uskuteční ve středu 21. srpna od 10 do 17 hod. před Kavárnou Slunce v Unhošti. Těšit se opět můžete na naše koláče a další dobroty z chráněné kavárny, výrobky od lidí se speciálními potřebami i malý bazárek. Navíc budeme tenktorát grilovat výborné klobásy. Těšíme se na Vás.

 
Nové auto z veřejné sbírky
Pondělí, 12 Srpen 2019 09:19

Nový mikrobus, který zakoupil Nadační fond Slunce pro všechny z veřejné sbírky, nám v pátek 9. srpna 2019 přijel předat zástupce kladenského autosalonu V-Group. Děkujeme všem, kteří nám svým příspěvkem pomohli auto získat. Kromě mnoha jiných to bylo i Divadlo Járy Cimrmana, kde výtěžek představení hraného pro Slunce šel celý na nákup auta. Dnes ho společně s námi přijeli z divadla pokřtít naši přátelé Marek Šimon a Petr Reidinger. Devítimístné auto bude sloužit pro děti ve škole, dospěláky v Centru, i pro akce nadačního fondu. Článek z jeho slavnostního převzetí vyšel v Kladenském deníku.

 
Výtěžek volejbalového turnaje podpořil Slunce
Čtvrtek, 08 Srpen 2019 22:48

V pražských Žlutých lázních se ve středu 7. srpna 2019 uskutečnil pátý ročník beach volejbalového charitativního turnaje – Real Estate Charity Beach Volleyball Tournament. Ve skvělé atmosféře a za příjemného počasí, byť ke konci spadlo pár kapek, se mezi sebou utkaly týmy téměř třicítky společností. Výtěžek dobročinné akce se pořádající firma JLL rozhodla letos věnovat Nadačnímu fondu Slunce pro všechny na podporu sportovních a rehabilitačních aktivit žáků a dospělých s hendikepem. Nakonec se vybralo neuvěřitelných 270 000 Kč. Máme obrovskou radost a firmě JLL patří naše VELKÉ DÍKY za podporu, které se nám dostalo, a které si velice vážíme. A budeme rádi, když naše spolupráce s touto poradenskou společností zabývající se realitními službami a správou investic bude pokračovat.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 151