SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Srpnové Pečení pro dobrou věc
Středa, 12 Srpen 2020 22:08

Zveme Vás na srpnové charitativní Pečení pro dobrou věc před Kavárnou Slunce v Unhošti. Stánek budeme mít plný voňavých koláčů a dalších dobrot z naší cvičné pekárny. Přijďte si vybrat, který koláč Vám zachutná nejvíc... tvarohový, borůvkový, jablkový, povidlový nebo makový? To zjistíte ve středu 19. srpna od 10 do 17 hodin. Těšíme se na Vás. A chybět nebude ani prodej výrobků a bazárek.

 
Golfový turnaj pro Slunce 2020
Pondělí, 20 Červenec 2020 07:51

Zveme Vás na již tradiční charitativní Golfový turnaj pro Slunce, který se uskuteční v úterý 15. září v areálu Botanika v Horním Bezděkově. Přijďte změřit své síly s ostatními, strávit příjemný den a podpořit tím lidi s postižením. Pro nehráče bude odpoledne připraven bohatý program.

 
Červencové Pečení pro dobrou věc
Středa, 08 Červenec 2020 21:54

Zveme Vás na první z prázdninových Pečení pro dobrou věc. Tradiční charitativní akce, která podporuje lidi se speciálními potřebami, proběhne ve středu 15. července od 10 do 17 hodin před Kavárnou Slunce v Unhošti.

 
Dar od firmy Kleon Group
Sobota, 04 Červenec 2020 20:03

První červencový pátek za námi do Kavárny Slunce přijel Ing. Karel Laube a jménem firmy Kleon Group s.r.o. nám předal výtěžek z golfového turnaje, který činil ohromných 32 000 Kč. Velice děkujeme, že si naši neziskovou organizaci pan Laube a zmíněná firma opakovaně vybírají pro podporu a spolupráci.

 
Projekt „Cesta ke vzdělání“ 2019 – 2020
Pátek, 26 Červen 2020 12:25

Již pátým rokem probíhá díky grantu od společnosti Philip Morris ČR a.s. úspěšný projekt „Cesta ke vzdělání“. Pomocí získaných finančních prostředků se hradí svozy a rozvozy žáků do školy, také doprava na veškeré aktivity, které souvisejí se vzděláním a patří do komplexní péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Díky projektu měly děti možnost jezdit pravidelně na plavání, na rehabilitační jízdu na koních či do snoezelenu. V tomto školním roce bohužel z důvodu uzavření škol ubylo příležitostí podnikat oblíbené výlety, exkurze a nemohl se uskutečnit ani plánovaný jarní pobyt na škole v přírodě. I přes omezené možnosti však děti podnikly spolu se svými učiteli několik poznávacích výletů do různých míst naší republiky. Navštívili Koněpruské jeskyně, oboru v Lánech, velký úspěch měla Krokodýlí ZOO nebo účast na vzdělávacím programu v kině Hutník v Kladně. Všechny tyto aktivity přiblížily žákům učivo ze školy v praxi, poznali i mnoho nových věcí a odnesli si spoustu zážitků. Velké poděkování za tyto možnosti patří společnosti Philip Morris ČR a.s.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 164