SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Hvězdní hosté zazpívali a pokřtili kalendář Slunce 2020
Pondělí, 18 Listopad 2019 07:26

Před zaplněným hledištěm Divadla Bez zábradlí vystoupili ve čtvrtek 7. listopadu zpěváci a zpěvačky na koncertě Hvězdy pro Slunce. Součástí večera, který proběhl na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny, byl i křest charitativního kalendáře pro rok 2020 a módní přehlídka dětí ze školy Slunce. Ta se stala nejemotivnějším momentem celého večera. Nejen že děti zvládly náročnou přípravu, nákupy, oblékání a zkoušení s přehledem a ukázněností, ale i když se potom třásly obrovskou trémou v zákulisí, své obavy a strach nakonec překonaly a vyšly před plný sál. Ukázaly, že i přes své hendikepy to jsou silní a sebevědomí lidé. Jsme na ně neuvěřitelně hrdí. Během koncertu zazpívali a zahráli Kateřina Brožová, která akci také moderovala, houslista Lubomír Brabec, Marian Vojtko, Bohuš Matuš, Radka Fišarová, Hanka Křížková, kytarový virtuoz Lubomír Brabec, Kateřina Marie Fialová, Nikol Kouklová, Dáša Zázvůrková, Zuzana Stirská či Zuzana Žáková. Koncert se opravdu povedl, kalendář byl oficiálně vypuštěn do světa a my doufáme, že se bude líbit. Letos ho zrealizovala právně Kateřina Brožová, která dala dohromady i celý koncert. Za její podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny a lidí s hendikepy jí patří velké poděkování.

 
Koncert v kostele sv. Mikuláše
Pondělí, 11 Listopad 2019 07:13

Tradiční benefiční koncert na podporu dětí se speciálními potřebami ze školy Slunce se uskuteční v pondělí 25. listopadu 2019 od 16 hodin v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze. Zazpívají na něm operní pěvkyně Lucie Silkenová, Dáša Zázvůrková, na varhany zahraje Pavel Černý, na klávesy uživatel služeb Slunce Vladimír Albrecht, zazpívá Kateřina Procházková, Honzík Musil a Jan Rezek. Akci bude moderovat Táňa Fischerová. Prodejní výstava prací dětí a dospělých se speciálními potřebami bude probíhat až do začátku ledna. Koncert proběhne pod záštitou Náboženské obce Církve československé husitské, která zapůjčí překrásné prostory barokního kostela. Srdečně Vás zveme! Vstupné je dobrovolné a jeho výtěžek i z prodejní výstavy podpoří děti s hendikepy.

 
Nabídka vánočního cukroví
Sobota, 02 Listopad 2019 10:16

Jako každoročně nabízíme vánoční cukroví z chráněné Kavárny a pekárny Slunce, kde probíhá zaměstnávání lidí se zdravotním postižením. S objednávkami však neváhejte, bereme je do naplnění kapacity, nebo do 29. 11. A vloni to šlo opravdu rychle, Váš zájem nás moc těšil. Objednávat je možné přímo v Kavárně Slunce v Unhošti, příp. na tel. 312 690 298 (7-14 hod.).

 
Certifikát Finančně gramotná škola
Sobota, 02 Listopad 2019 09:12

Vzdělávání ve finanční gramotnosti našich žáků a klientů je pro nás důležité. Zapojili jsme se proto do projektu společnosti yourchance o.p.s., která je akreditovanou vzdělávácí organizací MŠMT. Splnili jsme kritéria a získali bronzovou certifikaci Finančně gramotná a podnikavá škola.

 
Vyjádření soustrasti nad úmrtím ing. Martina Pánka
Čtvrtek, 31 Říjen 2019 18:12

S hlubokým zármutkem jsme přijali smutnou zprávu, že 20. října tragicky zemřel předseda představenstva společnosti Vyšehrad 2000 pan ing. Martin Pánek. Společně jsme dlouhá léta spolupracovali a pan Martin vždy rád a ochotně pomáhal v aktivitách Nadačního fondu Slunce pro všechny, podporoval nás a vždy nám držel palce. Za celé Slunce vyjadřuji soustrast nad náhlou ztrátou. Je nám to moc líto.
PaedDr. Blanka Dvořáková

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 154