SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Tradiční koncert v Kostele sv. Mikuláše
Pondělí, 29 Říjen 2018 22:11

Tradiční benefiční koncert na podporu školy Slunce se uskuteční v pondělí 26. listopadu 2018 od 16 hodin v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí. Zazpívají na něm operní pěvkyně Lucie Silkenová, šansoniérka a muzikálová zpěvačka Radka Fišarová, sopranistka Helena Krausová, na harfu zahraje Roxana Hädler Stirská, na varhany zahraje Pavel Černý, na klávesy uživatel služeb Slunce Vladimír Albrecht a chybět nebude také Pěvecký sbor Slunce pod vedením Kateřiny Procházkové. Akci bude moderovat Táňa Fischerová. Prodejní výstava prací dětí a dospělých se speciálními potřebami bude probíhat až do začátku ledna. Koncert proběhne pod záštitou Náboženské obce Církve československé husitské, která zapůjčí překrásné prostory barokního kostela. Srdečně Vás zveme! Vstupné je dobrovolné.

 
Žáci upekli skvělé muffiny
Pondělí, 29 Říjen 2018 21:43

V rámci pracovních činností jsme ve stochovské škole pekli s dětmi muffiny. Vybrali jsme si recept, sepsali potřebné suroviny a společně jsme vyrazili na nákup. Žáci se naučili připravit těsto a krém na ozdobení. Při pečení si hlídali čas, aby z muffinů nezbyly černé uhlíky. Děti to moc bavilo, zapojovaly se všechny a to nejen při ochutnávání. Muffiny jsme upekli jako dárek pro nemocnou učitelku, která nás přišla navštívit.

 
Video z golfového turnaje
Pondělí, 29 Říjen 2018 19:29

Na našem youtube kanále máme nové video z charitativního golfového turnaje, který v září proběhl v areálu Botanika v Horním Bezděkově. Podívat se můžete rozkliknutím odkazu.

 
Články ke křtu kalendáře
Čtvrtek, 18 Říjen 2018 10:59

Ze křtu kalendáře Slunce, který se konal v Divadle Bez zábradlí v úterý 16. října za účasti mnoha známých tváří, se v médiích objevilo několik článků. Některé se týkají samotného křtu, kalendáře a Slunce, jiné se věnují našim VIP hostům. Přečíst si je můžete na následujících odkazech:

http://bit.ly/superBocanova_Brozova

http://bit.ly/aplausin

http://bit.ly/superKouklova

http://bit.ly/superTomesova

http://bit.ly/bleskHermankovi

http://bit.ly/bleskBocanova

http://bit.ly/Bocanova_reportaz

http://bit.ly/bleskHornackova

 
Senioři si plní sny - učí se malovat
Středa, 17 Říjen 2018 20:37

Podívejte se na reportáž internetového portálu Týden o našich seniorkách ze Slunce, které se nejen pravidelně scházejí na páteční kávu a zpívání, ale zkouší i malovat. Kurzy, které pro ně zajišťuje Centrum služeb Slunce všem, vede autor znaku města Unhošť malíř a ilustrátor Ondřej Zahradníček. A nutno podotknout, že kurzy pana Zahradníčka jsou mezi našimi seniorkami velice populární. https://bit.ly/2NRakre

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 136