SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Busking pro Slunce 2019
Pondělí, 08 Duben 2019 21:41

Také letos chystá zpěvačka, herečka a patronka našeho nadačního fondu Nikol Kouklová úžasnou charitativní akci Busking pro Slunce. Jde o druhý ročník a vloni se akce mimořádně vydařila. Nenechte si také letos ujít pouliční umění. Přijďte 10. června na pražské Jungamnnovo náměstí. Potkáte se tam se skvělými mladými zpěváky, hudebníky a také s námi. My se už těšíme moc.

 
Slunce na Matějské pouti
Úterý, 02 Duben 2019 18:45

Také my jsme si užili Matějskou pouť. Do Prahy jsme vyrazili v pondělí 1. dubna v rámci dne pro zdravotně postižené osoby. Výlet se nám moc líbil, využili jsme volné vstupy na atrakce a příjemně se pobavili.

 
Dubnové Pečení pro dobrou věc
Čtvrtek, 28 Březen 2019 07:24

Další z řady charitativního Pečení pro dobrou věc proběhne ve středu 17. dubna v jarně velikonoční náladě. Přijďte si udělat radost a koupit si hezkou dekoraci, pomlázku a pochutnat si na našich koláčích. Součástí Pečení bude i bazárek, kde najdete hadříky, kabelky, hrníčky, skleničky a další věci do domácnosti. Těšíme se na Vás.

 
O charitativní kachnu byl zájem
Pondělí, 25 Březen 2019 22:16

V pátek 22. března to v kuchyni Kavárny a pekárny Slunce od rána vonělo pečenou kachnou, která se společně s polévkou kaldoun a zákusky podávala k charitativnímu obědu. Potěšilo nás, že jsme se sešli s našimi přáteli a kamarády a měli jsme možnost si popovídat u dobrého jídla. Na přípravě i průběhu oběda se podíleli lidé se speciálními potřebami a právě jim jsou určeny výtěžky z našich charitativních akcí. Kachny se snědly do poslední porce a my děkujeme všem, kteří si přišli pochutnat a zároveň podpořit svými štědrými příspěvky činnost Slunce.


 
Zápis do 1. třídy základní školy Slunce
Pondělí, 25 Březen 2019 09:54

Veškeré informace k zápisům do 1. třídy základní školy Slunce v Unhošti a ve Stochově najdete v přiloženém dokumentu. Na setkání s Vámi a Vašimi dětmi se těší paní učitelky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 147