SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Charitativní koncert pro Slunce
Pondělí, 11 Březen 2019 16:02

S radostí Vás zveme 29. dubna na jubilejní 20. charitativní koncert pro Slunce do Obecního domu v Praze. Budeme moc potěšeni, když se s Vámi potkáme a společně podpoříme Nadační fond Slunce pro všechny. Celý výtěžek jde totiž nadačnímu fondu, jenž zastřešuje zařízení Slunce poskytující služby dětem a dospělým s různými typy postižení. Váš příspěvek má smysl! A Vy strávíte příjemný večer ve společnosti skvělých umělců, které tentokrát doprovodí Ústřední hudba Armády České republiky. Vstupenky jsou k dispozici v Kavárně Slunce, případně si je zarezervujte u paní Ebertové tel. 739 671 443, nebo na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

 
MDŽ jsme oslavili přáním a květinou
Pondělí, 11 Březen 2019 15:52

Naše milé dámy, uživatelky pečovatelské služby a osobní asistence, jsme v pátek 8. března nezapomněli potěšit přáním a květinou. Všechny měly velkou radost, že jsme si na ně v rámci Mezinárodního dne žen vzpomněli.

 

 
Smutná zpráva
Pondělí, 11 Březen 2019 15:39
Smutná zpráva
V pondělí 4. března zemřela naše dlouholetá uživatelka pečovatelské služby paní Dagmar Barcalová. Dožila se neuvěřitelných 93 let. V naší službě byla mezi prvními a využívala ji dlouhých 10 let. Paní Barcalová byla velmi milá, přátelská, usměvavá dáma a my na na ní budeme vzpomínat jen v dobrém.
 
Veselý masopust v naší škole
Pondělí, 11 Březen 2019 15:22

Nápadité masky, krásné počasí, bezvadná nálada... takový byl karneval ve škole a školkách Slunce v Unhošti, Stochově, Kyšicích a Horním Bezděkově. Nejprve se děti samy podílely na výrobě masek, pak se tančilo, soutěžilo a nechyběly ani masopustní průvody městy a obcemi.

 
Nová televize v Domově dobré vůle
Pondělí, 11 Březen 2019 14:17

Děkujeme paní Bartůňkové, která je opatrovnicí jednoho z uživatelů našich služeb, za zakoupení nové televize do Domova dobré vůle. Všem obyvatelům udělala velkou radost a díky dlouhé úhlopříčce se jim na ní dobře dívá.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 144