SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Dar od firmy Master Therm
Neděle, 30 Prosinec 2018 11:33

Stalo se již tradicí, že v době adventu pravidelně předává pan ing. Jiří Svoboda Nadačnímu fondu Slunce pro všechny finanční dar od firmy Master Therm. Také letos za námi pan Svoboda přijel a s ředitelkou fondu PaedDr. Blankou Dvořákovou si u kávy a cukroví popovídali o novinkách a událostech, které se za uplynulý rok ve Slunci udály. Zároveň pan Svoboda předal příspěvek ve výši 20 000 Kč. Velmi si podpory od společnosti Master Therm vážíme a moc děkujeme.

 
Nadační fond Slunce pro všechny potěšil děti
Neděle, 30 Prosinec 2018 10:47

Nadační fond Slunce pro všechny před Vánocemi naděloval nejmenším. Nejprve poslal všem dětem v zařízení Slunce oblíbené čokoládové adventní kalendáře, které jim odpočítávají těšení na Ježíška. Během oslavy 10. výročí založení Dětského domova v Unhošti, která se konala začátkem prosince v unhošťském kinosále, předala ředitelka fondu PaedDr. Blanka Dvořáková šek na 10 000 Kč jako příspěvek na provoz domova. A do třetice Nadační fond Slunce přo všechny přispěl společně s jedním z rodičů našeho žáka ze školy Slunce v Unhošti panem Francem na interaktivní tabuli, kterou budou využívat děti se speciálními potřebami, kteří se v unhošťské škole Slunce vzdělávají. Žáci tabuli dostali jako překvapení během jejich vánoční besídky. Tabule žáky motivuje k učení, přispívá k lepšímu zapamatování probírané látky, posiluje jejich kreativitu a digitální gramotnost.

 
Vánoční oběd ve škole Slunce
Pátek, 28 Prosinec 2018 11:06

Společný slavnostní oběd jsme ještě předtím, než jsme se rozešli na vánoční prázdniny, připravili jak ve škole Slunce v Unhošti, tak ve Stochově. Žáci i učitelé si pochutnali na bramborovém salátu a řízcích, popřáli si hezké vánoční svátky a rozbalili si dárky, které jim Ježíšek přinesl pod stromečky ve třídách. Ve škole v Unhošti děti dostaly ještě speciální dar - novou interaktivní tabuli, která nabízí nové možnosti výuky pro studenty se speciálními potřebami.


 
Nové video z letošní aukce
Pátek, 28 Prosinec 2018 10:25

Podívejte se na nové video z Aukce pro Slunce 2018, která se konala na konci listopadu v Obecním domě v Praze.

 
Benefiční představení hry Záskok již vyprodáno
Pátek, 28 Prosinec 2018 10:18

Děkujeme všem, kdo si zakoupili lístky na benefinční představení cimrmanovské hry Záskok na 26. 2. 2019 za zájem a podporu. Představení je již vyprodáno. Je nám líto, že se nedostalo na všechny a zároveň máme velkou radost. Jste skvělí! Díky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 142