SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Máme nový online Obchůdek Slunce svítí všem
Neděle, 06 Prosinec 2020 21:37

Zveme Vás do našeho nového Obchůdku Slunce svítí všem, kde si můžete prohlédnout a koupit výrobky, na jejichž výrobě, kompletování či zdobení se podílí lidé se zdravotním znevýhodněním. Každá podpora se počítá a my se na ni děkujeme.

 
Vánoční DÁRKOVÁNÍ pro Slunce
Středa, 02 Prosinec 2020 14:27

Děkujeme Vám všem, kteří jste se i v současné složité době rozhodli podpořit druhé, a zúčastnili se našeho Dárkování. Akce je ukončena a budeme předávat Vaše "dárky".

----------

Vánoční čas je období, kdy ještě více myslíme na druhé, na pomoc těm, kteří z jakýchkoliv důvodů Vaši podporu potřebují. Je to čas obdarovávání, čas radosti. Vzhledem k tomu, že nouzový stav nám znemožnil uspořádat tradiční velkou aukci v Obecním domě, přenesli jsme přispívání do virtuálního světa a připravili jsme alternativu v podobě online Vánočního dárkování pro Slunce. Velice nás potěší, pokud se rozhodnete zapojit a tím společně podpořit děti a dospělé se zdravotním postižením. Díky Vaší podpoře budeme moci zajišťovat kvalitní služby a bezpečný provoz ve všech našich zařízeních.

 

Celý článek...
 
Pomozte vánoční kouličkou
Pondělí, 30 Listopad 2020 08:35

Přijďte si vybrat ozdobu z našeho vánočního stromečku a vezměte si jí domů na ten Váš. Příspěvkem pomůže zrekonstruovat chráněné bydlení pro lidi s postižením. Stromek máme před Kavárnou Slunce v Unhošti a třpytí se na dálku.

 

 

 
Video ze křtu kalendáře na našem youtube
Úterý, 24 Listopad 2020 09:49

Křest kalendáře Slunce pro rok 2021 se uskutečnil online 23. 11. v kostele sv. Mikuláše v Praze. Pokud jste nemohli sledovat stream na našem instagramu (slunceinfo), podívejte se na záznam. Kalendář pokřtily Dáša Zázvůrková, Nikol Kouklová, Lucie Silkenová a Libuše Švormová a nechyběli zástupci Slunce a několik dalších podporovatelů. Děkujeme Náboženské obci Církve československé husitské za možnost křest uspořádat.
Kalendáři se jistě bude dařit, protože o týden dříve měl neoficiální křest v Divadle Bez zábradlí, kde navíc byli i Petr Macháček, Karel Heřmánek ml. a Kateřina a Peter Pechovi. Děkujeme všem, kteří se na novém kalendáři podíleli a pomáhají nám ho propagovat.

 
Úmrtí Milušky Duškové
Neděle, 22 Listopad 2020 20:18

V pátek 13. listopadu zemřela ve věku 92 let paní Miloslava Dušková. Docházela do Sociálně aktivizačních služeb pro seniory ve Slunci a pravidelně do Kavárny Slunce, zpívala s naším klubem seniorů. Když se naposledy zúčastnila letního setkání v sídle nadačního fondu v Kyšicích, byla spokojená a veselá. Netušili jsme, že nás ještě v tomto roce opustí navždy. Miluško, budeš nám chybět.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 166