SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Výroba adventních věnců v Horním Bezděkově
Středa, 28 Listopad 2018 20:03

V sobotu budou rodiče dětí ze školky Slunce v Horním Bezděkově vyrábět adventní věnce. Pokud jste z blízkého okolí a rádi byste strávili pěkné odpoledne u zdobení a tvoření, zamluvte si místo u Ilony Mráčkové (kontakt v letáku).

 
Pekárna Slunce připravila raut pro Alpiq
Pátek, 23 Listopad 2018 12:17

Společnost Alpiq, která je dlouholetým podporovatelem Nadačního fondu Slunce pro všechny, pozvala své zaměstnance a partnery na koncert zpěváka Miro Žbirky do kladenského Městského divadla. Na koncert přijeli společně s ředitelkou Blankou Dvořákovou i uživatelé našich služeb a podle jejich reakcí to byl hezký zážitek. Mirovi to zpívá výborně. Zároveň jsme v divadle pro společnost Alpiq uspořádali raut, který připravila pekárna a Kavárna Slunce.

 
Děti ze škol využívají nouzovský snoezelen
Pátek, 23 Listopad 2018 08:26

V Domově dobré vůle v Nouzově máme vybudovanou terapeutickou multismyslovou místnost tzv. snoezelen, která je již čtyři roky využívána nejen klienty, kteří v domově bydlí, ale i dětmi z naší základní a mateřské školy. Na Nouzov dojíždí jednou týdně a v místnosti relaxují, pobyt je uvolňuje a zklidňuje, vyvolává pocit jistoty a celkově působí pozitivně na jejich zdraví.

 
Společenský večer a aukce pro Slunce
Středa, 21 Listopad 2018 07:39

V úterý 27. listopadu od 18 hodin se v krásných prostorách pražského Obecního domu na náměstí Republiky uskuteční v pořadí již 24. aukce pro Slunce. Akce je spojená s malým koncertem a rautem. Prohlédněte si náš aukční katalog, vzhledem k rozmanitosti věcí a uměleckých děl, které do aukce jdou, si vybere každý z Vás. Celý výtěžek aukce bude věnován na aktivity Nadačního fondu Slunce pro všechny. Přijďte nás podpořit a strávit s námi pěkný večer. Těšíme se na Vás!

 
Listopadové Pečení pro dobrou věc
Středa, 21 Listopad 2018 07:22

Další z pravidelných charitativních akcí Pečení pro dobrou věc proběhne ve středu 21. listopadu před Kavárnou Slunce v Unhošti. Jste srdečně zváni.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 136