SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Ohlédnutí za rokem 2017
Úterý, 03 Červenec 2018 08:42

 
Minigrant od Nadačního fondu Veolia
Čtvrtek, 28 Červen 2018 11:34

Ve čtvrtek 28. června se ředitel školy Slunce Jakub Dvořák zúčastnil slavnostního předávání minigrantů Nadačního fondu Veolia. Škola Slunce žádala o grant na nákup rehabilitačního kočárku pro Matěje s těžkými formami postižení. Grant, o který jsme se ucházeli prostřednictvím zaměstnankyně Středočeských vodáren Kladno paní Kriškové, jsme získali v plné výši 22 351 Kč. Naším cílem je pro chlapce vytvořit bezpečné a podnětné prostředí tak, aby byl vzděláván jak potřebuje. Pedagogové kočárek potřebují, aby mohli žáka převézt z mikrobusu do školy, mohli mu měnit polohy při vyučování, stravování, rehabilitaci i při pobytu na zahradě. Děkujeme Nadačnímu fondu Veolia za pomoc.

 
Reportáž o Buskingu na Primě
Středa, 27 Červen 2018 16:16

Busking pro Slunce v Top Star magazínu na Primě:-) https://prima.iprima.cz/p…/top-star/2662018-top-star-busking

 
Náměstí ožilo akcí Busking pro Slunce
Středa, 27 Červen 2018 08:00

Naše patronka Nikol Heřmánková Kouklová přichystala na 25. června krásnou akci, kterou nazvala Busking pro Slunce. Během prosluněného odpoledne vystoupili na Jugmannově náměstí v Praze známí mladí zpěváci a hudebníci. Veřejná vystoupení přilákala řadu kolemjdoucích, kteří se rádi zastavili a zaposlouchali se do písní Milana Peroutky, Anny Slováčkové, JeNa Hovorky a Sisy Feherové, Davida Krause, Anety Krejčíkové, Bereniky Kohoutové, Igora Orozoviče, Ibbyho Popa, Kristiny Sitkové, Kaii Brown, Aleše Bílíka, Ivany Korolové, Terezie Kovalové, Štěpána Potužáka, Jakuba Baierla, Václava Tobrmana, Míši a Romana Tomešových, Anny Schmidtmajerové, Radky Pavlovčinové, Daniela Dobiáše, Mariany Prachařové, Honzy Nedvěda, Kate Rezkové a také samotné Nikol Kouklové. Bylo skvělé, jak náměstí ožilo a stalo se na odpoledne koncertním sálem pod širým nebem. Do kasičky Nadačního fondu Slunce pro všechny postupně přibývaly mince i bankovky, nakonec se na dobročinné účely vybralo 16 693 Kč. Děkujeme všem úžasným umělcům za jejich vystoupení, moc jsme si to užili.

 
Kladenští Kanonýři opět podpořili Nadační fond Slunce pro všechny
Čtvrtek, 21 Červen 2018 09:24

Na třetím Dni Kanonýrů, který se konal 9. června 2018 v areálu zimního stadionu na Kladně se potkali členové florbalového klubu a jejich rodiny. Během celé akce byla pořádaná sbírka pro Nadační fond Slunce pro všechny. Výtěžek byl krásných 4 551 Kč a ředitelce fondu Blance Dvořákového ho přijel do Kavárny Slunce předat zástupce Kanonýrů Kladno pan Leipner. Peníze nadační fond použije na své aktivity ve prospěch lidí se speciálními potřebami. Děkujeme.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 129