SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Senioři si plní sny - učí se malovat
Středa, 17 Říjen 2018 20:37

Podívejte se na reportáž internetového portálu Týden o našich seniorkách ze Slunce, které se nejen pravidelně scházejí na páteční kávu a zpívání, ale zkouší i malovat. Kurzy, které pro ně zajišťuje Centrum služeb Slunce všem, vede autor znaku města Unhošť malíř a ilustrátor Ondřej Zahradníček. A nutno podotknout, že kurzy pana Zahradníčka jsou mezi našimi seniorkami velice populární. https://bit.ly/2NRakre

 
Nové obyvatelky Domova dobré vůle
Středa, 17 Říjen 2018 11:37
Do Domova dobré vůle na Nouzově nám přibyly nové obyvatelky - je jimi osm slepic, kterým náš údržbář Vašek postavil krásný nový kurník. Uživatelé domova se na ně chodí každý den dívat, krmí je a netrpělivě čekají až nám snesou vajíčka. Těšíme se, že i někdo z vás se na ty naše slepičí "holky" přijede podívat. Také budeme rádi, pokud nám budete shromažďovat skořápky od vajec, které slepičky mají rády (kontakt Ivana Kankrlíková tel. 603414910).
 
Kalendář Slunce 2019 již v prodeji
Pondělí, 15 Říjen 2018 09:19

Kalendář je plný fotek známých osobností a příběhů našich klientů. Budeme rádi, když se Vám bude líbit stejně jako nám.

 
Stochovská škola uspořádala Garážový výprodej
Pondělí, 15 Říjen 2018 08:19

Není zvykem, že ve stochovské škole Slunce pořádáme akce pro veřejnost. Rádi bychom to změnili a více se obyvatelům Stochova otevřeli. Jednou z prvních vlaštovek byl Garážový výprodej, který proběhl na zahradě školy v pátek 12. října 2018. Za nezvykle teplého podzimního počasí jsme prodávali za symbolické ceny věci, které nám po letním úklidu zbyly, a které již ve školách nevyužijeme. Jsme rádi, že mohou posloužit a udělat radost dál. Součástí bazaru byl také stánek s občerstvením ze cvičné pekárny Slunce v Unhošti, mohli jste tak posedět u kafe a zákusku a strávit hezké podzimní odpoledne. Zájem byl také mezi zaměstnanci Slunce, kteří si nabízené poklady přišli prohlédnout. Děkujeme všem, kteří dorazili a tím nás podpořili.

 
Říjnové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 14 Říjen 2018 18:46

Zveme Vás na říjnové Pečení pro dobrou věc, které zaplní prostor před Kavárnou Slunce v Unhošti ve středu 17. října mezi 10 a 17 hodinou. Součástí bude opět prodej výrobků z našich dílen, kdy vévodit budou dušičkové a podzimní motivy, a také se můžete těšit na stánek s bazarovými věcmi - hadříky, hrnečky, skleničky a další. Stavte se za námi, těšíme se na Vás!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 134