SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Prosba o podporu projektu Barvy boří zeď
Pondělí, 21 Prosinec 2020 20:16

Milí přátelé a podporovatelé,
snažíme se co nejlépe uspět v programu ČSOB pomáhá regionům s projektem Barvy boří zeď. Můžeme získat podporu až 50 tis. korun od ČSOB jako příspěvek na náš projekt, který je podrobně popsán s odkazy na našich webových stránkách www.slunce.info. Potřebujeme od Vás i sebemenší finanční podporu tomuto projektu. Udělejte dobrý skutek, ať můžeme 30. výročí vzniku Školy Slunce ve Stochově oslavit v roce 2021 i s veselou, barevnou školou. Věřím, že se to i díky Vám všem podaří. Podpořit nás můžete až do 6. ledna. Děkujeme za šíření této výzvy i mezi Vaše přátele a známé a snažme se je získat k podpoře tohoto projektu. V případě získání podrobností mě kontaktujte.
Přeji krásné Vánoce.
Blanka Dvořáková

https://kladensky.denik.cz/ctenar-reporter/pomozte-nadacnimu-fondu-slunce-pro-vsechny-uspet-20201221.html

 
Prosincové Pečení pro dobrou věc
Neděle, 13 Prosinec 2020 20:02

Zveme Vás na poslední charitativní Pečení pro dobrou věc nelehkého roku 2020. Součástí bude i malý vánoční jarmark výrobků z naší dílny. Těšíme se na Vás a děkujeme za celoroční přízeň.

 
Podpořte nás ve finále programu ČSOB pomáhá regionům
Pátek, 11 Prosinec 2020 10:10

S projektem Barvy boří zeď , kterým bychom chtěli spojit svět hendikepovaných a zdravých lidí, se ucházíme o Vaši podporu ve finále programu ČSOB pomáhá regionům. Budeme vděčni i za malý příspěvek.
➡️ Podívejte se v uvedeném odkaze na hezké video ze stochovské školy a pár fotek.
➡️ Projekt Barvy boří zeď si klade za cíl uskutečnit zahradní slavnost s přesahem - strhnout předsudky a nálepku "ti divní", poznat se se Stochováky i všemi, kteří přijdou, pobavit se společně u hudebních a divadelních představení, popovídat si a zjistit, že radosti i strasti lidí zdravých a hendikepovaných jsou hodně podobné. Děti budou soutěžit, hrát si, kreslit, možná přijde i kouzelník a bude skákací hrad. A především chceme nabarvit zeď školy veselými barvami jako trvalou upomínku na den, kdy jsme spojili oba světy.
➡️ Také oslavíme již 30. výročí založení naší školy Slunce.
➡️ Ve sbírce vybíráme vlastní prostředky a tím zároveň "soutěžíme" s ostatními třemi projekty - nejvyšší příspěvek od ČSOB dostane totiž projekt, který se Vám bude nejvíce líbit a dokáže tak sám vybrat nejvyšší částku na své uskutečnění.
➡️ Budeme moc rádi, pokud i malou částkou přispějete.
➡️ Těšíme se s Vámi na viděnou na zahradě školy ve Stochově, kde spolu "zboříme zdi".
Děkujeme za Vaši podporu

 
Uspěli jsme v minigrantech Veolia
Pondělí, 07 Prosinec 2020 10:39

Nadační fond Veolia podpořil v rámci veřejně prospěšných aktivit zaměstnanců skupiny Veolia minigrantem ve výši 50 000 Kč nákup ochranných a čistících pomůcek pro školu Slunce.

Celý článek...
 
Vánoční poukazy pro Slunce v Centralu
Pondělí, 07 Prosinec 2020 10:10
Chystáte se na vánoční nákupy do kladenského Centralu? Můžete při tom udělat i dobrou věc a podpořit uživatele Slunce, kteří přes Vánoce zůstanou v našem zařízení a děti ze sociálně slabých rodin. Za poukázky v hodnotě 100 Kč totiž pořídíme vánoční dárky, které udělají radost.
V Centralu si zároveň nezapomeňte prohlédnout výstavu fotografií ze Slunce, která tam až do Vánoc probíhá.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 166