SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Charitativní koncert Radky Fišarové
Čtvrtek, 13 Září 2018 09:08

Zveme Vás na koncert zpěvačky a patronky Nadačního fondu Slunce pro všechny Radky Fišarové. V pondělí 1. října zazní v kinosále města Unhošť francouzské šansony, filmové melodie a také písně z vlastní tvorby. Koncert pořádáme pod záštitou města Unhošť ke Dni seniorům. Vstupenky za 250 Kč, resp. zlevněné pro seniory a osoby se zdravotním znevýhodněním za 100 Kč, můžete koupit v Kavárně Slunce, nebo přímo před koncertem. Těšíme se na krásný večer.

 
Noví zaměstnanci si prohlédli provozy
Úterý, 11 Září 2018 08:22

S novými zaměstnanci, kteří nastoupili v posledních týdnech jak do školy Slunce, tak do Centra služeb Slunce všem, jsme v pátek 7. září objeli naše provozy a ukázali jim, jak to kde u nás chodí. O počátcích Slunce povyprávěla v Kavárně paní ředitelka Blanka Dvořáková a průvodcem celým dnem jim byl Jakub Dvořák. Všem přejeme, ať se jim ve Slunci líbí a práce v našich zařízeních je naplňuje.

 
Pozvánka na oběd
Pondělí, 10 Září 2018 07:01

Máte rádi řízky? Přijďte ve čtvrtek 20. září na oběd do Kavárny Slunce. Vzhledem k omezenému počtu míst si nezapomeňte udělat rezervaci. Výtěžek akce bude věnován Nadačnímu fondu Slunce pro všechny.

 
Letní setkání našich seniorů
Pondělí, 10 Září 2018 06:11

Nadační fond Slunce pro všechny uspořádal v srpnu zahradní posezení pro seniory, kteří užívají sociální služby Slunce. Stalo se již každoroční tradicí, že se setkáváme v létě v sídle nadačního fondu v Kyšicích. Také letos jsme měli štěstí na slunečné počasí a povídání pod pergolou bylo příjemným zpestřením letních dnů.

 
Slunce dovolenkuje v Turecku
Středa, 29 Srpen 2018 16:23

V neděli 26. srpna odletěla část uživatelů služeb Slunce spolu s doprovodem na dovolenou do prosluněného tureckého letoviska Antalya. Užívají si koupání v teplém moři, slunění a pochutnávají si na dobrém jídle. Někteří se také projeli na velbloudovi. Všem moc přejeme, ať si dvanáct dní u moře hezky užijí a šťastně se vrátí domů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 129