SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Cena Slunce 2019
Středa, 29 Duben 2020 07:07

Během letošního charitativního koncertu v pražském Obecním domě mělo také dojít na tradiční předávání Cen Slunce, udělovaných za dlouhodobou pomoc a podporu naší činnosti. Vzhledem k událostem posledních týdnů koncert samozřejmě neproběhl. Rádi bychom Vám alespoň touto cestou dali vědět, že Cenu Slunce 2019 obdržely:
● herečka a zpěvačka Kateřina Brožová, patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny, za dlouhodobou spolupráci, produkci kalendáře Slunce 2020 a zviditelnění nadačního fondu v televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas;
● paní JUDr. Eva Gomolová za dlouhodobou pomoc Slunci, která se již 20 let soustředí především na Domov dobré vůle Slunce, který letos oslaví 20 let od svého založení;
● paní Nikol Kouklová Heřmánková, patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny, za dlouholetou spolupráci a podporu činnosti Slunce a mimořádné úsilí při shánění roušek a pomoci nejen pro Slunce v době pandemie koronaviru.
Věříme, že krásné ceny, které pro tuto příležitost opět ztvárnil Vítězslav Zilvar, budeme moci důstojně předat již brzy při některé z podzimních slunečních akcí.

 
Výsledky přijímacího řízení na střední školu
Pátek, 24 Duben 2020 14:24

 
Kavárna Slunce prodává "přes okénko"
Úterý, 21 Duben 2020 13:27

Nelehká doba si žádá sladký doping. Naše Kavárna Slunce v Unhošti je tu opět pro Vás! Zatím sice v omezené míře a formou s sebou "přes okénko", ale i tak si u nás můžete dát kávu, čaj a sladký zákusek. S úsměvem Vás budeme vyhlížet ve všední dny od 7 do 15 hodin. Nadále samozřejmě platí naše nabídka kávy zdarma pro lékaře, zdravotní sestry, hasiče, policisty, řidiče autobusů, lékárníky, pošťáky či pracovníky pečovatelské služby. Moc se na Vás těšíme!

 
Benefiční představení Afrika má nový termín
Pondělí, 20 Duben 2020 13:22

Dobrá zpráva přišla z Divadla Járy Cimrmana. Benefiční představení Afrika, které pro nás měli herci odehrát ke konci května, se přesouvá na neděli 25. října 2020. Vstupenky na představení, které je nyní vyprodané, zůstávají v platnosti. Těšíme se, že se s Vámi všemi, kteří jste nás nákupem vstupenek s certifikátem podpořili, uvidíme v říjnu. Bližší informace na webu divadla.

 
Oznámení o zrušení či odložení charitativních akcí
Čtvrtek, 09 Duben 2020 13:15

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 157